Şortlu Yüzücü Mayoları: Yüzücü Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Şortlu Yüzücü Mayoları:: Yüzücü Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Profesyonel yüzücülerin kullandıkları kostümlerin yanında, yeni kreasyon ürünler olan şortlu yüzücü mayoları, kullanıcılarının sürekli memnun kaldığı yeni bir ürün. Ürünün satışını yapan mağazalar, online alışveriş seçenekleri ve indirim seçenekleri ile avantajlı fırsatlar sunmaktalar. Markaların özel olarak ürüttüğü bu ürünler, su içinde normale göre 2 kat kayganlık ve kolaylık sağlıyor. Üretiminde kullanılan hammadde sayesinde, vücudu yakmayan ve deriye zarar vermeyen bu ürünler, birçok profesyonel ve normal yüzücülerin ilgisini çekmekte. Ayrıca özel üretim olan bu mayoları, tatile gittiğinizde de kullanabilirsiniz. Deniz kenarı, sahiller, havuzlar ve diğer yüzme alanlarında vücudunuza gayet kolay yüzme olanakları sunan bu ürünü kaçırmamanızı öneriyoruz. İnsan yüzme esnasında birçok kasını hareket ettirerek vücudunun büyük bir bölümü çalıştırır. Buna bağlı olarak ta enerji kaybı yaşanır. Şortlu özel mayolar sayesinde daha az çaba sarf ederek, yüzmenin keyfini daha fazla çıkartacaksınız.

Şortlu Yüzücü Mayolarda Yeni Model Fırsatları

Şortlu Yüzücü Mayolarda Yeni Model Fırsatları

Markaların özel olarak ürettiği bu ürünler, yeni modelleri ile oldukça kullanışlı. Alt tarafında bulunan şortlu sistem sayesinde daha uzun görünecek ve daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız. Bu markalardan birisi olan Arena, sürekli sezon ürünleri ürettiği için, fiyatlarında da ek bir indirim uyguluyor. Lastikli seçenekleri ve sünen seçeneklerinin de içinde barındığı yeni kreasyonlar, çok uygun fiyatlara satışa sunulmakta. Arena markasının ürettiği mug yüzücü modelleri, atlet yapısı ve sert dokusu ile şort ile birleştirilmiş ve ortaya gayet kullanışlı bir ürün çıkmış. Bu ürünlerdeki ortalama fiyatlar genellikle 50 – 170 TL arasında değişiyor. Sevdiğiniz renk ve modelleri bulabileceğiniz online mağaza olan Morhipo sitesi, belirli aralıklar ile ürünlerinde %90’a kadar indirim uygulamakta. Mayolarda yaptığı indirimler de buna dâhil. Estetik yapısının genel özelliği su geçirmez olmasıdır. Denize girdiğiniz zaman, su ile bütünleşerek adeta sizi hızlandırmaya yarayan bu yüzücü kıyafeti, online fiyatlarda büyük indirimler sunmakta. İndirimli ürünleriyle sürekli kampanya yapan bir diğer online alışveriş mağazası ise zidaya.com sitesi. Mavi ve kırmızı renk modellerinde çok cazip kampanyalar uygulayan Zidaya online alışveriş mağazası, yeni model mayo ürünlerinde, vade farksız 7 taksite kadar taksit olanakları sunmakta. Kampanyaları kaçırmamanızı diliyoruz.

Şortlu Yüzücü Mayoların Online Fiyatları Ve Avantajları

Online alışverişlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bu mağazalar, ürün satışlarına göre indirim yaptıkları için, satın aldığınız ürünlere göre özel indirim avantajından yararlanıyorsunuz. Alışverişinizi sadece birkaç tıklama ile sonlandırabilir ve tercih ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey sadece mağazanın sitesine girerek alışveriş sepeti oluşturmanız. Ardından tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre ödemenizi gerçekleştirerek, ürününüzü satın alabilirsiniz. Online alışveriş kolaylıkları, uygun avantajlı kampanyaları da beraberinde getiriyor. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişler, genellikle size ekstra puan kazandırıyor ve taksitlendirme olanağı sunuyor. Ayrıca kredi kartınız anlaşmalı bir bankaya ait ise daha avantajlı taksit olanaklarından yararlanmanız mümkün. Alışveriş işleminden sonra, kapınıza kadar gelecek olan kargo avantajının keyfini sürebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Arena
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları