Şortlu Mayo Modelleri: Yeni Sezon Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar

Şortlu Mayo Modelleri: Yeni Sezon Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar Galeri

Mayolar özellikle yaz aylarında deniz kenarında ve her mevsim yüzme sporuyla uğraşan kişiler için vazgeçilmez giyim ürünleridir. Piyasamızda gerek yerli, gerekse yabancı birçok marka ürün koleksiyonları yapmaktadır. Bu sayede birçok deniz ürünü modeli satışta bulunmaktadır. Bikini, mayo, mayokini, şortlu eya etekli modeller çok beğenilerek kullanılmaktadır.

Şort Mayo Modelleri ve Markalar

Şort Mayo Modelleri ve Markalar

Tekstil sektörünün gelişmesi ve birçok üretim firmasının piyasada hizmet vermesiyle günümüzde deniz giyimi sektörü hayli gelişmiştir. Markalar gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında tanınmakta ve tercih edilmektedir. Nelson, Ayyıldız, Kom, Penti, Zeki Triko, Sunset gibi markaların koleksiyonları çok sevilmekte ve kullanılmaktadır. Markalar 2012 yaz koleksiyonu için renkli ürünler hazırlamıştır. Bu sezon canlı renkler, özellikle florosan ve fosforlu renkler hakimdir. Özellikle sarı, turuncu, mevi, yeşil, kırmızı, mor, pembe, fuşya, siyah, beyaz gibi renkler dikkat çekmektedir. Desen olarak ise, çiçekli, puanlı, çizgili desenler ön plandadır. Deniz kıyafetleri arasında sevilen ve rahatlığıyla tercih eidlen modellerden biri ise şortlu mayo ve bikinlerdir. Şortlu mayo modelleri tam parça olarak veya alt ve üst kısımdan oluşan ikili parça olarak farklılık göstermektedir. Bu ürünler hem deniz kıyafeti, hem de plaj giysisi olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca deniz kenarında bikini ve benzer ürünler yerine daha kapalı kıyafetleri tercih edenler için daha kullanışlıdır. Şortlu bikinler ise mini şort ve üstten oluşan ikili takım olarak tasarlanmaktadır. Modeller kalın veya ip askılı, askısız şekilde olarak tasarlanmaktadır. Şort modelleri ise mini çok kısa modeller ve daha uzun ürünler olarak değişmektedir.

Şort Mayo Modellerinde İndirim Fırsatları ve Online Alışveriş Seçenekleri

Şort Mayo Modellerinde İndirim Fırsatları ve Online Alışveriş Seçenekleri

Yaz mevsiminin ortalarında olduğumuz şu günlerde firmalar deniz ürünlerinde ve plaj kıyafetlerinde indirimli satışlara başlamıştır. Yüzde yetmişlere varan indirimlerle ürün alışverişi yapmak mümkündür. Bu nedenle markaların satış şubelerinden, büyük alışveriş merkezlerinden veya semt pazarlarından ürün alışverişi uygun rakamlara yapılabilir. Ekonomik rakamlı alışveriş için bir seçenek ise internet üzerinden hizmet veren online mağazalardır. Sipariş üzerine hizmet veren sanal mağazalar a dan z ye birçok ürünü almamıza yardımcı olmaktadır. Şort mayo modelleri kız çocukları için de üretilmektedir. Bu sevimli modellerden çocuklarımız için alarak onların deniz kenarında veya havuz başında rahatça vakit geçirebilmelerini sağlayabiliriz. Sanal mağazalardan inceleme yaparak kampanyalardan da yararlanarak uygun rakamlara ürün alımı yapılabilir. Limango, Mayo Cenneti, Zidaya, Sporena, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Mayox, Penti, 1V1Y gibi online mağazalar son derece uygun indirim kampanyalarıyla hizmet vermektedir. Nike, Adidas gibi önemli spor markaları da şort mayo ve bikini modelleri hazırlamaktadır. Bu modellerden gerek online mağazalardan, gerekse spor markalarının satışını yapan büyük mağazalardan ürün alışverişi yapmak olasıdır. Gerek kendimize, gerekse çocuklarımıza online mağazalardan uygun rakamlara alışveriş yaparak yaz mevsiminde rahatça giyebileceğimiz ürünler alabiliriz. Yaz mevsimini eğlenceli ve neşeli şekilde bütçemizi sarsmadan geçirmemiz mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ayyıldız
  • Kom
  • Penti
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları