Sony PSP: ve PSP Vita Modellerinde İndirimli Online Fiyat Seçenkleri

Teknoloji harikası konsollar Galeri

Konsol oyunu sektörü oldukça ciddi bir maziye sahip. Televizyonlara bağlanan ve joysticklerle oynanabilen bu oyun türü, insanların hoş vakit geçirmesini sağladı ve sürekli olarak gelişmeye devam etti. Oyun sektörünün öncüleri bilgisayar oyunlarıydı, birçok firma da bundan esinlenerek konsolları geliştirdi ve sektörde adeta çığır açtı. Halkımız arasında Atari olarak bilinen ilk modeller birçok aşamadan geçerek günümüzdeki etkileyici halini aldı. Oyun konsolları günümüzde sadece oyun oynama imkanı değil internete bağlanma gibi pek çok imkanı da sunmaya başladı. Sektörde devam eden sürekli gelişim taşınabilir modellerin de üretilmesini sağladı ve böylece konsollar çok daha kullanışlı hale geldi. Sony firması da oyun konsolu konusunda çok büyük yatırımlar yapan ve bunun karşılığında da en çok tercih edilen ürünleri üreten firmalardan birisi durumunda.

Sony ve Oyun Konsolları

Sony ve Oyun Konsolları

Faaliyetlerine Japonya’da başlayan Sony firması, her zaman elektronik sektöründe öncülerden biri oldu. Betamax, Betacam, Compact Disk, MiniDisk, Full HD, HDV, Blu-Ray Disc gibi teknolojileri ilk geliştiren firma olan Sony, oyun konsolu üretme konusunda da büyük yenilikler ve atılımlar yaptı. Firma, 1993’te kurduğu Sony Computer Entertainment bölümü vasıtasıyla PlayStation konsollarını üretmeye başladı. PlayStationlar tüm dünyada çok büyük bir ilgi gördü ve şirket bu modelini sürekli olarak geliştirmeye devam etti. PlayStation oyun konsolları gelişimini devam ettirdi ve taşınabilir modelleri olan Play Station Portable türü ile yani bilinen adı olan Sony PSP ile tüketicisine her yerde oyun oynayabileceği bir ürün sundu. Sony PSP ilk kez 2004’te piyasaya sürüldü. Sürekli geliştirilen bu model sayesinde oyun oynamanın dışında, müzik dinlemek, film izlemek ve internete bağlanmak da mümkün hale geldi. Şirket bugüne kadar Sony PSP 1000, 2000, 3000, N1000, E1000 gibi modeller geliştirdi. PSP’nin en iyi modellerinden biri olan E1000’de, internete bağlanarak istediğiniz oyunları indirerek oynama imkanına sahipsiniz. Oldukça geniş ekranıyla dikkat çeken bu model, şık tasarımı ve mat kömür rengiyle de ön plana çıkıyor. Bu ürünlerde istediğiniz videoyu izleyebilir, özel hafıza kartı ile yüklediğiniz müzikleri keyifle dinleyebilirsiniz. PlayStation Vita modeli de tüketicinin en çok ilgisini çeken ürünlerden biri oldu. Kaliteden ödün vermeyen bu şirket, teknolojisini geliştirmeye devam ediyor ve oyun konsolu sektöründe zirveye oynuyor.

İndirimli Sony PSP Fiyatları

Gold.com.tr PSP ve Playstation Vita modellerini oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Bu siteden indirimli fiyatlarla alışverişinizi online bir biçimde gerçekleştirmeniz mümkün. Burada Sony PSP E 1004 modeline yüzde 30, PS Vita Wi-Fi modeline de yüzde 25’lik bir indirimle sahip olabilirsiniz. PSP 3006 gibi modelleri de uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Kredi kartı ile de alışverişlerinizi güvenli bir biçimde yapabilirsiniz. Ereyon.com.tr adresinden de bu ürünleri uygun fiyatlara alabilme şansına sahipsiniz. Burada PSP 3006, 1004E, Vita Wifi, Vita 3G gibi modeller satışa sunulmuş vaziyette. Bu sitede kredi kartı ile tek çekimle ödeme yaptığınızda veya havale, eft seçeneğiyle ödeme yaptığınızda indirim uygulanıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ereyon
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları