Sony Mobile: Sony Cep Telefonu Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Sony Mobile Galeri

Genel merkezi Tokyo’da bulunan Sony Mobile, Ekim 2001 tarihi itibariyle kuruldu ve zaman içerisinde geliştirdiği teknolojilerle müşterilerine çok sayıda ve farklı modellerde cep telefonu üretti. Kuruluşu itibariyle piyasaya sürdüğü telefonlarla kısa sürede popüler hale gelen kuruluşun 2011’deki geliri 5,212 milyar dolar olarak açıklandı. Bu kuruluşun kısa sürede çok fazla tercih edilmesi ve bu kadar büyümesinin nedeni olarak piyasaya sürdüğü telefonların müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde cevaplayan özellikler göstermesi olarak düşünülüyor. Dünyanın her tarafında müşterileri bulunan bu firma, 2012 yılında Ericsson markasının da paylarını satın alarak bu firmayı da kendi bünyesine katmış oldu. Sony Ericsson adı ile birleşen bu kuruluşlar böylece uzman mühendislerini ve yazılımlarını bir araya topladılar ve ortaya daha da gelişmiş bir teknoloji çıktı. Geliştirilen bu teknolojinin ilerleyen yıllarda birçok telefon yapımında kullanılacağı düşünülüyor.

Akıllı Telefon ve Tabletlerde Yeni Bir Firma

Marka sadece telefon üretimi yapmamaktadır. Xperia akıllı telefon ve Xperia tabletler bu firmanın ürettiği kaliteli teknolojik aletlerdir. Ayrıca bu marka telefonlar için özel aksesuarlar da üretmektedir. Bu aksesuarlar sayesinde ister telefonunuza ek özellikler eklettirin isterseniz de görünüşünde değişikliğe gidin. Sony, web sitesinde şimdiye kadar Türkçe dil desteği bulunmamaktaydı. Ekim 2012 tarihiyle beraber resmi sitesine Türkçe dilini de ekledi. Artık firmanın Türk müşterileri de internet sitesinden firmanın en son çıkardığı cihazları ve özelliklerini görebilirsiniz. Özellikle şarj cihazları çeşitli nedenlerden dolayı bozulabileceği için en çok aranan, alımı yapılan cihazlardandır. Şarj cihazlarını da resmi web sitesinde görebilir, online mağazalardan satın alabilirsiniz. Sony Mobile Xperia serisi tablet ve akıllı telefonlarıyla diğer markalara göre geri kaldığı düşünülse de bu cihazların yüksek kalitede oluşu ilerleyen zamanlarda bu cihazlara rağbetin artmasına neden olabilir. Özellikle Xperia Tablet S’in kolay kullanılabilirliği ve değişik özellikleri hemen göze çarpmaktadır. İlk kez Sony tarafından geliştirilmiş Tablet, müşterisine yüksek kalitede çözünürlük ve canlı renkler sunuyor. Bu tabletin bir diğer beğenilen özelliği ise istendiği takdirde televizyona geçiş yapılıp tableti kumanda gibi kullanabilme özgürlüğüdür. Akıllı telefon alanında ise “Gelecek nesil akıllı telefonlar, Sony’den” sloganıyla yola çıkan firma değişik stilde bir akıllı telefon üretti. Xperia Smartphone özellikle televizyon ve HD videoları daha iyi izleyebilmek için geliştirildi. Ayrıca bu telefonu Sony Mobile Xperia akıllı telefonu TV’ye bağlamanız için HDMI bölümü de bulunuyor. Bu sayede telefon ve TV arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Ürünün Satışı Online Mağazalarda

Sony Mobile markasına ait birçok cep telefonunu Türkiye’de de satışa sunulmaktadır. Özellikle günümüzde online mağazalarda ciddi bir artış gözlenmektedir. Bu mağazalarda güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Bütçenize en uygun modelleri online mağazalardan seçebilirsiniz. Hizlial.com, Gold.com.tr, Darty gibi mağazaları güvenli online alışverişin yapılabileceği yerler olarak gösterebiliriz. Online mağazalarda markaya ait telefonları tek tıkla listeleyebilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları