Sony Ericsson Walkman Live: WT19i Modelinde İndirimli Online Fiyat

Sony Ericsson Walkman Live Galeri

Cep telefonu kullanımı ile oluşan hem tüketicilerin istekleri doğrultusunda şekillenen hem de üretici firmaların rekabeti ile ivme kazanan bu dev sektör, sürekli yenilikler yaparak modeller üretmektedirler. Piyasaya sürülen modeller bir yandan da gelecek olan yeni modelin habercisi olmaktadır. Ürünleri ile tüketicinin beğenisi kazanmış olan Sony Ericsson, her geçen gün teknolojik gelişim ile paralel bir yol izleyerek yeni modellerle sektöre yön veriyor Firma, son zamanlarda modellerine bir yenisini daha ekleyerek tüketici gözündeki imajına pozitif bir katkı sağlamaktadır.

Efsane ile Teknolojinin Birleşimi

Bu noktada Sony Ericsson Walkman Live, efsanevi walkman ürünü ile cep telefonun nasıl birleşebileceğinin ve ortaya ne tür bir ürünün çıkabileceğinin örneğini veriyor. Söz konusu birleşme, Android işletim sistemli bir akıllı telefon ile olursa sonuç daha büyük bir önem teşkil ediyor. Üretici firma teknolojik bir gelişme ve özellik olan Android işletim sistemini de ürünlerinde kullanmaya başlamasıyla birlikte başarılarına bir yenisini daha ekledi. Söz konusu işletim sistemi ile şekillenen piyasa sonrasında akıllı telefon kullanmayı düşünen kişiler, uygulama yönünden zengin olan işletim sistemini tercih ediyorlar. Ürün kullanım hızıyla da alıcıların beğenisini kazanmıştır. Hızının yanı sıra kullanıcıyı yormayan bir rahatlığı da beraberinde getiriyor. Android 2.3 smartphone işlemcili bu akıllı telefon, başarılı bir satış grafiği ile raflardaki yerini almaktadır. Müzik severlerin özellikle dikkatini daha çok çekebilecek bu ürün, kullanıcılara farklı bir kullanım ve his yaşatıyor. Söz konusu model bu özelliği ile üretici firmayı bir basamak daha yükseltiyor. WT19i Walkman ürününün siyah ve beyaz olmak üzere iki rengi bulunmaktadır. Aynı zamanda ürün tek çekirdek 1Ghz işlemciye sahiptir. Ekran konusu ise 3.2 çoklu dokunmatik bir özelliğe sahiptir. WT19i 5mp kameraya sahip olmakla birlikte 720p video kaydı ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Wi-Fi özelliği ile de online gezinti yapabilir, sosyal paylaşım sitelerini keyifle kullanabilirsiniz. Müzik özelliği ile sınır tanımayan ürün telefondan müzik dinlemenin sınırlarını aşıyor. Cihaz 17 saat müzik dinleme imkânını kullanıcılarına sunuyor. Aynı zamanda müzik dinlemeyi daha da keyifli hale getirecek olan yüksek ses ve ses netliği gibi özelikleri ile sağlıyor. WT19i ile yüksek seslere fazlası ile erişebileceksiniz ve bunu yaparken birçok cihazda meydana gelen ses netliğinin azalması gibi olumsuzlukları yaşamadan net bir sesle keyif alacaksınız.

Akıllı Telefona Akıllı Online Alışveriş

Walkman Live ve firmanın diğer ürünlerine ulaşmak online siteler sayesinde hem zahmetsiz bir hadise haline geliyor hem de var olan piyasayı kontrol etmek kolaylığını yaşatarak, bu dikkat çeken ve oldukça özel, verimli telefona çok daha uygun fiyatlarla ulaşma imkânı sağlıyor. Kliksa.com ve Darty.com.tr adreslerine ulaşarak ürünü inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun şekilde taksit ya da peşin uygun fiyatlarla ürüne zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece teknoloji ile yaşamımıza şekil veren gelişmeleri çok daha uygun fiyat aralıkları ile takip edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları