Sony Ericsson W810i: Özellikleri, Tema Ayarları ve Online Satış Fiyatı

Sony Ericsson W810i Galeri

Cep telefonlarıyla ilk tanıştığımız zaman dilden dile dolaşan marka olan Sony Ericsson W810i model ile günümüzde halen adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Kişiye özel uygulamalar sunan bu model değiştirilebilir tema özelliği sayesinde özellikle gençler arasında kısa sürede popüler oldu. Siyah ve beyaz renk seçenekleri sunan ve kullanıcılarına çok kolay bir menü ile ulaşan model, indirimli fiyatları ile de online alışverişin gözbebeği konumunda. Cep telefonlarını yenilemek isteyenlerin öncelikli tercihi genellikle bu model oluyor. Her ne kadar gençler arasında son derece popüler olsa da aslında yediden yetmişe tüm yaş gruplarına hitap eden özelliklere sahip olan bu modelden sizler de indirimli ücretler ödeyerek edinebilirsiniz. Online alışveriş sitelerinde cihazları bulabilir ve aksesuarları satın alabilirsiniz.

Sony Ericsson W810i Telefonu İle Şık Temalar

Cep telefonlarında teknolojiyi yakından takip etmeye gerek duymayarak klasik modellerden şaşmayanların beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Sony Ericsson W810i 176 x 220 piksel çözünürlüğü ile net bir ekran sağlıyor. 20 MB dahili belleğe sahip olan cep telefonuna 2 GB’a kadar harici bellek de eklenebiliyor. Böylece kullanıcılarına veri depolama olanağı tanıyor. Titreşim ve polifonik melodileri ile uyarı anlamında da kullanıcıların beklentilerini karşılayan model tam 350 saatlik bekleme süresi ile beğeni toplamayı başarmış durumda. Aynı zamanda 8 saat da kesintisiz şekilde görüşme yapma imkanı tanıyor. SMS, MMS, T9 metin girişi ve e-posta yollama ve alma özelliklerine de sahip olan modelde java desteği de mevcut olmakla birlikte radyo dinleme avantajını da kullanıcılarına sağlıyor. Aynı zamanda MPEG4 video oynatma becerinse de sahip. Tüm bu geniş bir özellik yelpazesine rağmen sadece 99 gram ağırlığında olması, ceplerde çok rahat bir şekilde taşınabilmesine neden oluyor. Bu özelliği ile minik kullanıcılarına da kolaylık sağlamayı ihmal etmiyor. Tasarımıyla da göz doldurmayı başaran telefona kullanıcıları diledikleri müzikleri ekleyerek zil sesi, alarm sesi veya mesaj uyarı sesi yapabilme şansına da sahip oluyorlar. Ancak telefonun en cazip özelliği değiştirilebilir temaya sahip olması. Telefonu satın aldıktan sonra zevklerinize hitap eden bir temayı seçerek yükleme işlemi yaptırabiliyorsunuz.

Sony Ericsson Modelleri Online Alışveriş Fırsatlarında Sizleri Beklemekte

Günümüzde cep telefonlarına ilginin artması ve teknolojinin hızla gelişmesiyle, firmalar çoğalmıştır. Bu firmalar arasında olan Sony Ericsson kullanıcı isteklerine göre oldukça tasarlanan oldukça şık telefonu piyasaya sunmuştur. Şıklığı ile dikkat çeken cihazın performansı oldukça yüksektir. 2 megapiksel kameraya da sahip olan bu telefonun hem görüntüsü hem de tüm özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için internetten satış yapan e-firmaları ziyaret edebilirsiniz. Yeni Çarşım adresi bu tür modellerin sıklıkla satışa sunulduğu adreslerden biri olma özelliğini koruyor. Aynı zamanda hızlıal.com adresini de ziyaret ederek çeşitli cep telefonu modellerini inceleyebilirsiniz. İndirim kampanyalarından istifade etme fırsatını da yakalayabilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları