Son Çıkan Albümler: Ünlü Şarkıların Albümlerinde İndirimli Fiyatlar

Son Çıkan Albümler Galeri

Son çıkan albümlerde herkesin zevkle dinleyebileceği birçok şarkılar mevcuttur. Her müziksever beğeni ile dinleyebilmektedir. Barlarda, diskolarda, eğlence kulüplerinde ve birçok yerde dinlenilen çok sayıda yeni şarkı mevcut. Ünlü sanatçıların yeni çıkan son albümleri hayranları tarafından beğeni ile dinlenmektedir. Ve bu şarkılar yeni dönemde hit olmuş parçalardır. Bu şarkılarda bazı ses sanatçılarının kendi söz ve müzikleri bulunurken bazı ses sanatçıları ise ünlü bestekârlardan almış oldukları beste sözlerini alarak yorumlamışlardır. Müzik ise yine kendilerinin yapabileceği gibi başka kişilere de ait olabilmektedir.

Son Çıkan Albümlerin Listesi Ve Şarkılar

Tüm bu beste ve müzikler profesyonel bir şekilde hazırlanarak piyasaya sunulmaktadır. Son albümlerde yer alan ve hit olan parçalar oldukça çoktur. Ve birçok ünlü ses sanatçısından oluşmaktadır. Hande Yener çıkarmış olduğu “Kraliçe” adlı yeni albümü ile müzik severleri ile buluşturmuştur. Giriş introsu ile birlikte 8 şarkı ve 3 remix şekline hazırlanmıştır. Ve oldukça beğeni toplayan parçalar ünlü ses sanatçıları tarafından düzenlemeleri yapılmıştır. Piston adlı ses sanatçısı ise çıkarmış olduğu “Tamperaman” adlı albümü ile yayınlanmıştır. Özellikle Türkiye’nin bilinen gitarist ve prodüktörleri ile çalışmış olması ve en ünlü sanatçı isimlerin yazmış olduğu parçalardan oluşması bakımından merakla dinlenmektedir. Eurovisonda Türkiye’yi temsil eden Can Bonomo ise “Aştan ve Gariplikten” adlı yeni albümünü tanıtmıştır. Bu parçalarında da “İstanbul Müziği” şeklinde sunulmuştur. Ve eskimeyen sesi ve şarkıları ile bilinen ünlü ses sanatçısı Çelik ise “Milat” adlı albümü ile çıkış yapmıştır. Seneler önce dillerden düşmeyen şarkılarını bir albümde toplamıştır. Cici Kız, Hercai, Ateşteyim, Dilberim, Meyhaneci, Sen Yoluna Ben Yoluma, Kızımız Olacaktı gibi birçok eskimeyen şarkılarını yenileyerek tüm sevenlerine tekrar hazırlamıştır. Hayko Cepkin ise farklı tarzı ve farklı şarkıları ile kendisini tanıtmış bir şarkıcıdır. “Aşkın Izdırabı” adlı albümü ile sevenlerine seslenmiştir. Mor ve Ötesi grubunun “güneşi beklerken” isimli albümü piyasaya sürülmüştür. Model ve Ozan Doğulu’nun beraber düet yaptıkları albümde ise en çok dinlenen şarkılar arasında “Dağılmak İstiyorum” bulunmaktadır. Murat Boz “Görmemişim Duymamışım” adlı çıkarttığı albümü ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Gripin grubunun hazırlamış olduğu “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” albümde ise birbirinden güzel parçaların yer almıştır. Mehmet Erdem’in yeni parçalarından olan “Hakim Bey” adlı şarkısı son zamanlarda çıkan en hit şarkısıdır. Ayrıca Gökhan Türkmen’in albüm şarkılarından olan “Bitmesin” adlı şarkısı en çok dinlenen şarkılar arasındadır.

Yeni Çıkan Albümlerde İndirimli Fiyatlar

Ziynet Sali ses sanatçısının “Favori Aşkım” isimli şarkısı en çok dinlenenler arasındadır. Son çıkan albümler tüm müzik marketlerde bulunmaktadır. Bu ünlü sanatçıların son albümleri indirimli olarak alınabilmektedir. Korsan olarak satılan yeni son albümler ve tüm albümlere karşı orijinal olanlar cazip fiyatlarda satılmaktadır. Çıkan yeni hit şarkılar şimdiden her yerde dinlenmeye başlanmıştır. Her insanın zevkine hitap eden türde müzik bulunmaktadır. Klasik, slow, hip pop tarzında olan tüm şarkılar herkes tarafından dinlenilebilen şarkılardır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları