Şizofren Aşka Mektup: Cezmi Ersöz'ün Kitabı İndirimli Online Satışta

Cezmi Ersöz Şizofren Aşka Mektuplar Galeri

Şiirleri ile beğeni toplayan Cezmi Ersöz, 1959 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Liseyi Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamladıktan sonra eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi'nde devam etti. Siyasal bilimler fakültesinin siyaset ve kamu yönetimi bölümünden mezun olan ünlü şair, gençlik yıllarında yazdığı şiirler ve eleştiri türündeki yazıları ile adını duyurdu. Ünivesiteden mezun olduktan sonra bir süreliğine reklam yazarlığı yaptı. Bir dönem gazetecilik de yapmış olan Cezmi Ersöz'ün, günlük gazetelere röportaj yazıları yayınlandı. Dönemin en popüler dergisi olan 'Deli' haftalık dergisi için de yazılar yazmıştır. Günümüzde hala hayran kitlesi bulunan Leman dergisi için de bir dönem yazarlık yapmıştır. Şiirlerini bir arada topladığı şiir kitapları da büyük ilgi görmekte.

Beğeni Toplayan Cezmi Ersöz Eserleri

Yazılarında ve şiirlerinde insan ile dünya arasındaki ilişiyi irdeleyen Cezmi Ersöz, duyguları ve olayları karşılaştırmalı olarak anlattığı yazı biçimi ile beğeni toplamaktadır. Çoğu eserinde gündelik sıkıntıları ele almaktadır. İnsanın tutkularının da konu alındığı deneme yazıları ve şiirleri bulunmaktadır. Pek çok şiir ve yazısında melankolik bir ruh hali bulmak mümkündür. Genellikle karamsarlık duygusu hakim olan yazıları hayranlarını derinden etkiliyor. 2001 yılında basılan Şizofren Aşka Mektup kitabında da yalnızlık ve aşk duygularını yoğun bir biçimde okuyucuya yansıtmayı başaran Cezmi Ersöz, bu kitabı ile hala adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Şizofren Aşka Mektup, okuyucuyu bambaşka bir dünyaya götürmeyi çok iyi başarıyor. 2008 yılında basılan Hata Yaptıysam Aramızda Kalsın kitabı etkileyici yol öykülerinin bir araya gelmesi ile oluşmuş, okuması keyifli bir eser. 2007 yılında basılan ve otobiyografik özellik taşıyan Açıkla Bana Bu Işığı kitabında yazar, oldukça akıcı ve içten bir dil kullanıyor. Bu etkileyici kitabın her cümlesinde kendinizden bir şeyler bulmanız mümkün. 2009 yılında basılan Beni Asıl Hayat Aldattı kitabı okuyucuda ortak hisler uyandırıyor. Oldukça sürükleyici bir dille kaleme alınan bu kitap; aşk, ayrılık ve tutku konularını başarılı bir şekilde ele almış.

Kitaplarda Online İndirim Fırsatları

İnternet aracılığı ile alışveriş yapmak oldukça pratiklik kazandırıyor. Satın almak istediğiniz ürünler bir tıkla kapınıza kadar geliyor. Önceden kredi kartı kullanmayanların online alışveriş yapması pek mümkün olmasa da yeni teknolojinin sunduğu kapıda ödeme sistemi ile ürünü görerek satın almak ve ödemesini nakit olarak yapmak mümkün. Ödeme eft ya da havale ile yapılıyorsa pek çok online mağazada ekstra indirim uygulanıyor. Kitap alışverişlerini de online olarak yapabilmek mümkün. Pek çok kitap, makale ve bilimsel yazıyı bir arada satışa sunan idefix e-ticaret sitesi kitap alışverişlerinin bir numaralı online merkezi. Ürünlerin hemen hepsinde indirim uygulanıyor. Bu online mağaza ile kitap keyfine ekonomik olarak ulaşmak mümkün oluyor. Sitede kitap satışının yanında dvd, vcd ve e-kitap satışı da yapılıyor. E-kitapları rahat okuyabilmeniz için gerekli olan e-kitap okuyucu modellerini de sitede bulmak mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları