Siyah Elbise: Modelleri ve Kombinleri Şimdi Online Satışta İndirimli

Siyah Elbise: Modelleri ve Kombinleri Şimdi Online Satışta İndirimli Galeri

Ünlü Modacı Coco Chanel, uzun yıllar önce “Her kadının üniforması olacak” dediğinde kimse inanmamıştı. Fakat o sözden yıllar sonra ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı. Günümüzde her kadının gardırobunda olmazsa olmazıdır. Holywood’un güzel yıldızlarından Audrey Hepburn, Tiffany’de Kahvaltı filminde Hubert du Givenchy tarafından tasarlanan çok sade ve aynı oranda şık bir siyah elbise elbise giydi. Sade ve şık olması için takı olarak yalnızca bir inci kolye ile kombinlenmişti ve o gün bu gündür o kıyafetin hiçbir zaman modası geçmedi. Aynı zamanda bir akımı da başlatmış oldu. Kadınlar ne zaman giyecek bir şey bulamadıklarını düşünseler onu giydiler. Çünkü hangi yaşta, hangi bedende olursa olsun yakıştığını düşündüler.

Siyah Elbise Modelleri Nasıl Olmalı ve Nelerle Kombinlenmeli

Siyah Elbise Modelleri Nasıl Olmalı ve Nelerle Kombinlenmeli

Coco Chanel 1926 yılında siyah elbiseyi ilk kez tasarladığında, bu renk sadece cenaze törenlerinde ve yas tutan kadınların giydiği bir renkti. Kapalı yakalı, uzun kollu, uzun etekli ve genelde dantelli olan yas giysilerden sonra Chanel’in tasarladığı düz kesimli, dar, yakası açık, kısa etekli ve oldukça seksi görünen elbiseyi gören kadınlar bayıldı. Gardıroplarında en çok işe yarayan ve asla modası geçmeyen bir giysi oldu. Aniden gidilmesi gereken bir akşam yemeğine, nişan, düğün gibi bir törene, ya da çok özel bir toplantıya giderken değişik aksesuarlarla giyildi. Böyle bir elbiseyi çalışan kadınlar, gri bir ceket, uygun ayakkabı ve çanta ile işe giderken çok rahatlıkla giyebilirler. Bir akşam yemeğine gidilecekse, inci ya da değişik pırıltılı kolyeler ve küpeler takarak, parlak simli bir şal, gümüşi ayakkabı ve portföy ile şık bir kombin yaratıp etraftaki diğer kadınları kıskandırabilirler. Siyah elbise pek çok ünlü kadının da vazgeçemediği bir giysi. Her zaman göz önünde olan ve giydikleri ve yaptıkları olay olan ünlüler, bu kıyafetle kendilerini olağanüstü iyi hissettikleri için her zaman giyiyorlar. Siyah rengin asaleti, giyen kadını da asil ve şık yapıyor. Sade ve her türlü kullanıma uygun bir model seçerseniz, ayakkabı ve çantanıza uygun bir kemerle kombinleyip gündüz giyebilirsiniz. Ayrıca yüksek topuklu pullu, fiyonklu parlak bir ayakkabı ve yine ona uygun pullu küçük bir gece çantası, bir inci kolye, inci küpeler ile akşam yemeğine gidebilirsiniz. Yine aynı elbiseye kocaman tokalı spor bir kemer takıp alçak topuklu ayakkabılar ile gündüz rahatlıkla istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Siyah Elbiselerin En Güzel Modelleri İndirimli Alın!

Rengarenk ve parlak renkli giysiler giymiş pek çok kadının bulunduğu ortama, çok sade ve aynı zamanda şık bir siyah elbise ile girerseniz tüm gözler size çevrilir. Siyah rengin asaleti diğer hiçbir renkte yoktur. Eğer şimdiye kadar bir tane edinmediyseniz eğer, hemen internetten indirimli siteleri araştırın ve kendinize muhteşem bir elbise seçin. Zidaya, Morhipo, Trendyol, Markafoni, Limango ve Daybuyday gibi indirimli satış sitelerinden kampanyaları takip ederek bütçenize çok uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • Daybuyday
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları