Şişme Koltuk: En Uygun Fiyatlı Şişme Yatak ve Koltukllar Online Alışverişte

Şişme Koltuk: En Uygun Fiyatlı Şişme Yatak ve Koltukllar Online Alışverişte Galeri

Son yılların modası olan şişme ürünler artık her alanda kullanılabilir hale gelmiştir. Geniş bir bahçesi olanlar için tek ya da aile ve arkadaşları ile girebileceği şişme havuzlar üretilmektedir. Bunun yanında yine evi küçük olan ve olası misafirler için yataklar da üretilmiştir. Son olarak gözde olan ürünlerden bir tanesi de şişme koltuklardır. Oldukça rahat olması ve kolay kullanımı ile gözde ürünler arasında yerini alıyor. Özellikle hafif olması ve istediğiniz her yere yanınızda taşıyabilmeniz onu tercih sebebi yapmanızı sağlıyor. Türkiye'de mağazalarda özellikle bu ürünü bulmak oldukça zor. Bu ürünün siparişini internet üzerinden çok daha kolay ir şekilde verebilirsiniz. Sismekoltuk.com üzerinden uygun fiyatlar ile aradığınız modele ulaşmak mümkün. Farklı renklerin olması ve farklı ebatlar ile üretilmesi de sizleri tercih yaparken oldukça zorlayacak.

Şişme Koltuk Modelleri ve Özellikleri

Şişme Koltuk Modelleri ve Özellikleri

Tek kişilik bir şişme koltuk arayanlara özel ürünler bulunuyor. Kırmızı, beyaz, mavi, pembe gibi alternatif renk seçenekleri de mevcut. Balkonunuzda, terasta, bahçe de ya da bir doğa gezisi sırasında yanınızda bulundurabilirsiniz. Size birçok avantaj sağlıyor. İlk olarak portatif bir ürün olması en büyük özelliği. Bunun yanında içi hava ile dolu olduğu için son derece konforlu ve rahat. Dikişlerinin özel olarak yapılması ile de son derece dayanıklı. Kullanmadığınız zaman evinizde bir köşede, dolapta kolaylıkla saklayabilirsiniz. Yine aracınız var ise ve piknik gezilerinde kullanıyorsanız bagajınızda çok az bir yer kaplar. Alternatif renklerin olması da renk takıntısı olanlar için ek bir hizmet diyebiliriz. Tamemen şişirildiği zaman boyutları 107x104x65 cm gelmektedir. Maksimum kaldıracağı ağırlık ise 100 kilo ve üzeridir. Ayrıca ek olarak üretilen başka modeller de ise özel olarak kollarınızı dayamak için bir alan ve ayaklarınızı uzatmanız için de ek küçük bir puf model de sizleri bekliyor. Site üzerinden taraftarlara özel Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş temalı ürünler de var. Şişme koltukların bir başka özellikte üretilenleri de var. Sadece tek kişilik değil çift kişilik olanların yanı sıra aynı zamanda şişme koltuk ve yatak olarak kullanılanları da bulunuyor. Tek ve çift kişilik olarak üretilen bu modeller katlandığı zaman koltuk, açıldığı zaman ise yatak oluyor. Birbirinden farklı iki tane işlevi olan bu modeller uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Tek ya da Çift Kişi İçin Uygun Seçenekler!

Bütün bu ürünler uygun fiyatlar ve kampanyalar ile sizleri bekliyor. İstanbul içi siparişleriniz de aynı gün teslimat yapılıyor. Kapıda nakit olarak ödeme şansınızın yanında Bonus ve World kartına özel uygulanan taksitler de bulunuyor. Garantili, sağlam ve konforlu olarak uzun yıllar boyu kullanmak mümkün. Bunun yanında farklı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Telefon ederek konu ile alakalı bilgi alabilir, telefon ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. İndirimde olanlar ve yeni eklenenler ile modelleri yakından takip edebilir, resimleri detaylı olarak da inceleyebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları