Sinema Fırsatları

Sinema Fırsatları Galeri

Seyretmek istediğiniz, gösterime yeni görecek olan veya çoktan girmiş olan popüler bir film için indirimli bilet, kampanya ararken "sinema fırsatları" aramasıyla birlikte Google vasıtasıyla İndirimlr'e gelmiş olabilirsiniz. Bu durumda Eğlence & Aktivite ana kategorisi altında listelenen fırsatlarımız arasından "sinema fırsatları"nı görüntülemeniz mümkün. Her gün yenilenen şehir fırsatları ve özel alışveriş kulüpleri tarafından sunulan kampanyalar sayesinde elde edebileceğiniz "sinema fırsatları" ile çok daha ucuza sinema bileti sahibi olmanız mümkün.


Sinema Fırsatları İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa...


Hangi ilde yaşıyor olursanız olun, mutlaka kendi ilinizde de hizmet veren bir sinema tarafından sunulan "sinema fırsatları"na ulaşmanız mümkün. Sinema fırsatları aramasıyla geldiğiniz sitemizde şehir seçimi yaparak ikamet ettiğiniz ildeki sinemaların sunduğu fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede "sinema fırsatları İstanbul", "sinema fırsatları Adana" şeklinde Google'da ayrı ayrı arama yapmanıza gerek yoktur. "Sinema fırsatları" kategorisi altında listelenen fırsatlar aynı zamanda hangi filmlerin şehrinizde gösterime girdiğiyle ilgili de size bilgi verecektir.
Sinema fırsatları kategorisi altında havaların ısınmasıyla birlikte tercih edilir hale gelen açık hava, yazlık sinema keyfine yönelik kampanyalar bulabileceğiniz gibi, sadece size ve sevdiğinize özel bir salonda sevdiğinizle birlikte film seyretmenin keyfini çıkarabilir, artık oldukça revaçta olan 4d - 5d - 7d gibi adlarla anılan sinemaları keşfedebilirsiniz.

Sinema Fırsatları ve Kampanyaları


Her gün yenileri yayınlanan şehir fırsatları arasında size uygun olan sinema kampanyalarını bulmanız mümkün. Bu sinema kampanyaları sayesinde indirimli sinema bileti alarak, sinema keyfiniz için çok fazla bir harcama yapmanıza gerek kalmayacak. Çift taraflı fayda sunan bir e-ticaret sistemi olarak grup satın alma sistemi işletmelere de büyük faydalar sağlamakta. Fırsat ve kampanya tanımlayan işletmeler bu sayede daha çok müşteri çekmekte ve aynı zamanda tanıtımlarını da yapmakta.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları