Sinbo Ekmek Yapma Makinesi: Son Modelde İndirimli Online Fiyatlar

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Galeri

Ekmek, ülkemizde en fazla tüketilen gıda maddesi olma özelliğini taşımaktadır. Ülke olarak bu gıda maddesine çokça bağlı olduğumuz dünya tarafından da bilinmektedir. Bu gıda maddesini marketlerde veya fırınlarda bulabilmek mümkün. Ancak özel lezzetler ile bu gıda maddesinin zenginleştirmeye gelince ise hem süper marketler hem de fırınlar bu konuda eksik kalmaktadır. Eğer siz yeni tatlar denemekten hoşlanan ve ekmeğini evinde hijyenik koşullarla yapmak isteyen biriyseniz, Sinbo ekmek yapma makinesi ile bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürün, özellikle alışveriş yapmaya vakit bulamayanların tercih ettiği bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

En Uygun Fiyatlar Online Alışveriş Sitelerinde

Türkiye’de son yıllara bakıldığında avantajlı olan online alışveriş siteleri, her ay belirli aralıklarla düzenledikleri birbirinden avantajlı kampanyaları ile tüketicileri kendilerine bağlamaktadır. Darty, Gold Bilgisayar ve Kliksa gibi online mağazalar bunların başında gelmektedir. Bu mağazalar, ülkemizde ki birçok banka ile anlaşma içinde olup, bu bankaların kredi kartlarına on iki aya kadar vade farksız taksit uygulamaktadır. Böylece online alışverişin cazibesi daha da artmaktadır.

En Kaliteli Modeller

Sinbo’nun bu türde biçok ekmek yapma makinesi vardır. Bu modeller arasından en göze çarpanı, SBM-4713 isimli modeldir. Bu modelin kapasitesi 1.5 ile 2.1LB arasındadır. Paslanmaz özelliğe sahip çelik gövde bulunan üründe, tam otomatik özellikler bulunmaktadır. Kolay çıkarılabilir, yapışmaz kalıbı sayesinde piştikten sonra kolayca farklı bir kaba aktarabilirsiniz. Ayrıca üründe 11 farklı pişirme modu da bulunmaktadır. Üründe bulunan geniş LCD ekran ve ses uyarı özelliği sayesinde pişirme işlemi bittiği an haberiniz olur. Ayrıca, pişireceğiniz ekmeğin kabuk rengini de bu ürün sayesinde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. (açık, normal, koyu) renkleri arasından dilediğinizi seçmek için tek yapmanız gereken, ürün üzerinde bulunan ilgili butonlardan birine basmaktır. Sıcak tutma fonksiyonu sayesinde pişme süresi dolduktan sonra, eğer dışarıdan veya ofisten döndükten sonra sımsıcak ekmeği dilimlemenin keyfine varabilirsiniz. SBM-4713’ün bir diğer güzel yanı da düşük elektrik tüketimidir. Uzun süreli fonksiyonları kullanırken, elektrik faturasını düşünmenize gerek yok. Sinbo’nun öne çıkan bir diğer modeli ise SBM-4712’dir. Şık tasarımı ile ön plana çıkan bu model hem fiyatı hem de barındırdığı özellikleri ile sınıfında bir numara olmayı hak ediyor. 12 dijital programlı menüsü, aydınlatmalı, geniş LCD ekranı, tam 60 dakika sıcak tutma özelliği sayesinde bu ürün sizi çok rahatlatacak.

Sinbo Makine Firmasının Geçmişi

Uzun süredir, ülkemizde küçük ev aletleri konusunda geniş ürün yelpazesi ile başarılı bir hizmet sunan Sinbo, üretmiş olduğu ürünlerin birçoğunu yurt dışına da pazarlamaktadır. Ürünlerinin düşük fiyatlı olmasının nedeni, yüksek sayıda üretim yaparak, bu alandaki maliyetleri düşürmüş olmasıdır. Maliyetlerin düşmesi ile ürünlerini tüketiciler ile daha uygun fiyatlarla buluşturarak tüketici dostu olmayı başaran Sinbo, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ve kendisini daima yükseklere taşıma arzusu ile dolu olan bir firmadır. Ev aletleri konusunda uygun fiyatları olan ancak kaliteli üretim yapan bir firma arıyorsanız, Sinbo’ya güvenebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları