Sims Medieval: Sims'in Bu Ortaçağ Oyunu Gerçekten Müthiş!

Sims Medieval Galeri

Ortaçağ oyunu olarak bilinen Sims Medieval sürümü, serinin en çok sevilen oyunlarından birisi. Konu ve mekan tamamen Ortaçağ zamanında geçiyor. Tarihi bir yapısı olan bu oyun sürümü, oldukça etkileyici anlatımlar ile kullanıcılarını ekrana bağlıyor. Silah, savaş, barış ve pek çok hikayeyi konu alan bu oyun, indirimli ödeme seçenekleri ile sizin olabilir. Serinin gidişatına oldukça olumlu bir etkide bulunan bu sürüm, normal oyuna göre daha farklı özelliklere sahip. İnsanların daha aktif bir şekilde hareket etmesi ve dönemin sorunlarına dayanan oyun içeriği ile iddialı bir yapım olan Sims Medieval, gerçekten de etkileyici. Ayrıntılı olarak seride sunulan bu avantajlar, oyunu düzenli olarak oynayanlar için müthiş bir seçenek oluşturuyor. Açık bir dünya stratejisi ile oynayacağınız bu sürüm, sizin için oldukça profesyonel seçenekler oluşturuyor. Açlık ve enerji ücreti tarzındaki öğeleri bu bölümde bol bol bulacaksınız. Çünkü önceki serilerde bu tarz bir olay tek başına değildi. Yani oyunu oynarken, farklı mekanlarda yemek yiyebiliyor ve karakterimizin bireysel temizliğini yapabiliyorduk. Bu seride ise bireysel temizlik konusunda ayrıntılı bir çalışma yapmak zorunda değilsiniz. Bu serideki karakterler ve oyun stili öncekilere benzese de, karakterin hayatta kalması için yalnızca iki şeye ihtiyacı var bu seride. Bu işlem ise genellikle görev yapmak ile ilgili. Eğer oldukça sağlıklı bir oyun çıkarabilirseniz, karakteriniz otomatik olarak beslenebiliyor. Bu sayede canının tükenmesi de azalmış oluyor. İnsanların kolay ve eğlenceli bir şekilde bu oyunu oynayabilmesi için üstün bir zeka ile tasarlanmış olan bu oyun, tam size göre.

Sims Medieval Oyunu Heyecan Verici

Sims Medieval Oyunu Heyecan Verici

Oyunun bu serisi, oldukça eğleneceğiniz tarzda yapılara sahip. Önceki sürümlere göre daha farklı bir yapıda olsa bile, mizah ve farklı ögeler hala duruyor. Buna örnek verecek olur isek, dekorasyon ve karakterleri değiştirmekten bahsedebiliriz. Karakterinizin vücut yapısı ve diğer özellik kısımları, önceki sürümlerde de olduğu gibi oldukça ayrıntılı seçenekleri kapsıyor. Tabii karakterimizin kıyafeti, taşıdığı silahları ve benzeri gibi pek çok özellik, o dönemin temasına göre tasarlanmış. Oyunun içerisinde bulunan pek çok özellik, en etkileyici seçenekler dahilinde bizlere sunuluyor. Bu seride, karakterinizi oluştururken yetenek ve kusur adı altında konulan menüleri de kullanabiliyorsunuz. Bu menüler aracılığı ile yapacağınız güncellemeler, oyunun daha da aktif bir şekilde güçlü olmasını sağlıyor. Sims Medieval oyunu için, şimdiden hazırlanmanız önerilir.

Müthiş Efektler İle Düzenlenen Tema

Oyunun teması, ana menüde de farklılıklar oluşturuyor. Ortaçağ oyununda gerçekleşen konular ve hikayenin ele alınışı, gayet farklı seçenekler dahilinde sunuluyor. Oyuna başlarken açılan menü seçenekleri, farklı oyuncular ile bağlantı kurmanızı da sağlayacak. Kalabalık bir Sims Medieval oyunu için, gereken donanımlara sahipseniz, artık savaşa hazır olabilirsiniz. Serinin bu oyunu, pek çok kişi tarafından desteklenerek takip ediliyor. En yeni oyun seçenekleri için, bu müthiş oyunu kaçırmamalısınız. Oyun için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları