Silver Soba: Radyatörlü Soba Modelleri ve En Çok Satan Modeller

Silver Sobada Avantajlar Galeri

Kış aylarında kat kaloriferi ve kombi gibi ısınma araçlarını kullanmayanlar farklı ısınma sistemlerini tercih ediyor. Bunların başında da sobalar geliyor. Birbirinden farklı tasarımlarla imal edilen bu ürünler değişik markalar tarafından piyasaya sunuluyor. Bu markaların arasında bulunan Silver en kaliteli ürünleri ile tanınıyor. Birbirinden değişim ürünler üreten marka sektördeki güçlü yerini koruyor. 1958 yılında Dökümiş olarak sektördeki yerini alan firma Silver sobaları üretmektedir. Onlarca farklı modelde ürün üreten firma sektörün büyükleri arasındadır. Firmanın Silver markası ile ürettiği ürünlerin arasında doğalgazlı, pik tuğlalı ve radyatörlü sobalar, fırınlar, ocaklar, bisikletlerle elektrikli ısıtıcılar gelmektedir. Teknolojiye yatırım yapan firma her yıl ürünlerini geliştirmektedir. Üstün bir kalite kontrol mekanizması kuran Silver en güvenli ürünlerin imalatını yapmakta, satış sonrası hizmette de üstün bir performans göstermektedir.

Silver Sobalarında Üstün Kalite

Silver sobalar ve diğer ürünlerde kalite üst derecededir. Özelikle radyatörlü Silver soba en çok satılan modellerin başında gelmektedir. Linyit ve kok kullanılan bu ürünün ısı gücü 7.5 kw’dir. 100 metrekarelik bir alanın ısıtılmasını sağlayan bu ürün doksan kilo ağırlığındadır ve on sekiz kiloya kadar yakıt alabilmektedir. 24 saat sürekli yanabilme özelliği bulunan bu üründe hassas ısı ayarı kontrolü bulunmaktadır. Otomatik kül boşaltma sisteminin de bulunduğu modelde döner ızgara sistemi işi kolaylaştırmaktadır. Yüksek ısı verimi elde edilen bu tasarım doğa dostu olarak bilinmektedir. Süslü ön ve sade alt kapak pikten üretilmiştir. Markanın tüm ürünleri sağlıklı ve kalitelidir. Marka bu ürünün yanında yirmi beş çeşit katı yakıt, beş çeşit LPG ve quartz ile doğal gaz sobası üretmektedir. Tüm ürünler güvenlidir ve kullanımı kolaydır. Tüketicinin ihtiyaçlarına göre ürünleri çeşitlendiren firma modellerinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmayı amaç edinen firma tüketici dostu olarak bilinmektedir. Tüm ürünlerde çift yanma sistemi vardır. Bunun sonucunda atık gazlar da yanmaktadır. Sektörde ilkleri tasarlayan marka, döner ızgara sistemini bulmuştur ve bu sistem markanın ürünlerinde kullanılmaktadır. Patenti ise firmaya aittir. Az yakıtla çok ısı elde edilmesini sağlayan bu ürünler tüketici tarafından tercih edilmektedir. Firmanın tüm ürünleri ekonomiktir ve bu nedenle marka çevre ödülünü almıştır. Uzmanlar da şirketin ürünlerini tavsiye etmektedir. Kalitesi bilinmeyen ürünlerin satın alınmasının ölümcül sonuçlana neden olabileceğini vurgulayan uzmanlar ısıtma sektörünün lider kuruluşlarının ürünlerinin tercih edilebileceğini vurgulamaktadır.

Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Silver sobaları bu ürünlerin satıldığı mağazalardan satın almak mümkündür. Online alışveriş siteleri de bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Hızlı Al gibi online alışveriş sitelerinde markanın ürünlerini uygun fiyatla bulma imkanı vardır. Onlarca model arasından beğenilen ürünü birkaç dakika içinde sipariş verme imkanı sağlayan online alışveriş siteleri, siparişleri de adrese katar teslim etmektedir. Kargo ücretinin ödenmediği teslimat sırasında beğenilmeyen ürün yedi iş günü içinde ambalajı bozulmamış olması şartıyla iade edilebilmektedir. Ürünün arızalı gelmesi durumunda otuz gün içinde iade etme imkanı da bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları