Sihirli Kupa: Resim Baskılı Kupalar Online Hediye Sitelerinde

Sihirli Kupa Galeri

Çay, kahve tiryakileri için bardak seçimi önemlidir. Örneğin taraftarı olduğu takımın logosu, çeşitli desenlerde veya hanımların özellikle tercih ettikleri hayvan şekilli kupalar bulunmaktadır. Bu ürünler kişiye özeldir ve paylaşılmaz. Sadece tek bir kişiye ait ve çay, kahve ya da başka içecekleri o kupadan zevk alarak içerler. Bu kişiye özel ürünler daha da özelleşerek şık tasarımlar ortaya çıkıyor. Örneğin bilinen bardaklar dışında içine resim yüklenebilen hatta sıcakla temas ettiğinde resmin ortaya çıktığı sihirli kupalar bulunmakta. Bu şık tasarımlar sevdiklerinize hediye edilebilecek en güzel ürün. Çay veya kahve tiryakileri içeceklerini yudumlarken sevdiklerini ya da taraftarı oldukları takımın bayrağı, oyuncularını görmekten zevk alacaklar. Bu sihirli hediyeler aslında ilk bakıldığında dümdüz bir renge sahiptir. Sıcak su ile temas ettiğinde ortaya çok şık bir görüntü çıkması görenleri çok mutlu etmektedir. Özellikle son yıllarda iyice yaygınlaşan bu ürünler hediye olarak çok tercih edilmekte. İster annenizi ister babanızı ister sevgilinizi ya da eşinizi, çocuklarınızı, öğretmeninizi bile bu bardaklara bastırabilirsiniz. Karşıdaki bu manzarayı görünce büyülenecek ve çok sevinecektir.

Sürprizli Hediyeler Sihirli Kupa Modelleri

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan sihirli kupalar özel olarak tasarlanır. Hediye edeceğiniz kişinin kendi resmi, sizinle olan resmi, takımının logosu, sevdiği sanatçının resmi gibi daha birçok alternatifler bulunmaktadır. Porselen ve seramik seçenekleri bulunan bardaklar özel günlerde sevdiklerinize verebilirsiniz. Yıpranma ve aşınma yapmayan bu ürün uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özel günlerde daha da satışı artan bu hediyeler herkes için ayrı bir önem taşımaktadır. Anneler gününüzde annenize çok özel resim ve yazıyla ona sevginizi en iyi şekilde anlatabilirsiniz. Ya da arkadaşınıza doğum gününde komik bir anını resimleyerek tatlı bir şaka yapabilirsiniz. Ya da sevgilinize şahane bir evlenme teklifi bile mümkün. Bardağın heyecanına kapılıp hemen evet bile diyebilirler. Gençlerin yoğun olarak ilgi gösterdikleri bu sihirli ürün uygun fiyatlarıyla da en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden bir tanesi. Hem eğlenceli hem de sürpriz bir hediye olan bu kupalar görenleri büyülüyor. Sıcak su konulduktan sonra birkaç dakika içinde ortaya çıkan resim daha da heyecan verici oluyor. Ayrıca bu özel ürünlerin elde yıkanması gerekir. Bulaşık makinesi ürünü bozabilir veya ürün hasar görebilir.

Online Sitelerin Kupa Modellerinde İndirimler

Bu harika tasarımlara sahip olmak hem çok kolay hem de çok ucuz. Klasik hediye seçeneklerinden bıkanlar için farklı ve değişik sürprizlerle dolu hediyelere ulaşmak için Mydays gibi online hediye sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Çok şık tasarımların ve sürprizlerin bulunduğu hediyelerdeki indirim ve fırsatları kaçırmayın. Kapınıza kadar güvenli ve hızlı teslimat ile ödeme kolaylıklarını kaçımayın. Sevdiklerinize özel günlerde hediye almak için dükkan dükkan yorulmadan bir tık ile evden oturduğunuz yerden en güzel hediyeleri seçin. Kolay ve güvenli alışveriş için hediye sitelerini ziyaret edin. Sevdiklerinizin tercihi ve zevklerine göre her türlü hediye ürünleri burada mevcuttur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mydays
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları