Şifonyer Modelleri: Yatak Odası Takımlarında İndirim Kampanyaları

Şifonyer Modelleri: Yatak Odası Takımlarında İndirim Kampanyaları Galeri

Şifonyerler, odanızdaki baş yardımcınızdır. Giysileriniz ve kişisel eşyalarınızı saklayabileceğiniz, bu ürünlerin, ömürleri de oldukça uzundur. Ancak, bu ürünü satın almadan önce, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır, bu hususlara dikkat ettiğiniz taktirde, hem ürününüz kolayca yıpranmamış hem de satış sonrası başınız ağrımamış olur.

Şifonyer Modelleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle alacağınız ürünün çekmecelerine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Şifonyer modellerinde, çekmecelerin kolaylıkla açılabilir olması, büyük önem taşımaktadır. Satın alacağınız ürünün kızaklarına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bu kısımlar eğer kaliteli bir firma tarafından üretilmezse, sıkışma olması muhtemeldir. Aynı zamanda, bu kısımların gevşek olması da çekmecelerinizin sıkışmasına sebebiyet verecektir. Ahşap kullanılarak üretilmiş, dar kızaklar en uygun olanlarıdır. Ürünlerde, ahşap topuz kullanımı da bir diğer önemli noktadır. Bu topuzlar, ilk bakışta göze hoş gelseler de kullanıma bağlı olarak çabuk bozulabilirler. Eğer ürününüzün üst kısmını bir makyaj masası olarak kullanmayı düşünüyorsanız, ürün boyunun, belinizin boyunu geçmiyor olmasına dikkat etmeniz önerilir. Farklı çekmece derinliklerine sahip olan ürünler daha kullanışlı olmaları ile ön plana çıkmaktadırlar. Geniş olan çekmecelerinize kalın giysileriniz koyabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus, ürünün ayaklı olmasıdır. Böylelikle, çekmecelere fazla eşya koysanız dahi, şifonyerinizin dengesinde herhangi bir bozukluk olmayacaktır. Kızakların boyutu da bir başka önemli olan husustur. Uzun kızaklara sahip olan ürünün çekmeceleri daha fazla açılır ve böylelikle, daha çok eşyanızı çekmecelere koyabilirsiniz. Farklı tiplerde eşyalar saklamak istiyorsanız, bölmeli çekmecelere sahip ürünler, sizi rahatlatacaktır. Ürünü, uzun süre rahatlıkla kullanabilmek için, tamamı aynı ahşaptan üretilmiş olan ürünleri tercih etmeniz tavsiye edilir.

Hangi Firmaların Ürünleri Daha Uygun?

Sektörde, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile öne çıkan firma olan Adore firması, 40 yıllık tecrübesi ile bu alanda sıklıkla tercih edilen bir firmadır. Bir diğer firma olan De Mobilya firması ise, 2009 yılında kurulmuş ve genç çizgilere sahip, uygun fiyatlı ürünleri ile ön plana çıkıyor. Eğer, çocuğunuzun odasına uygun şifonyer modelleri arıyorsanız, Cicila firmasının ürettiği ürünler tavsiye edilir.

En Uygun Fiyatlı Şifonyer Modelleri Nerede?

En Uygun Fiyatlı Şifonyer Modelleri Nerede?

Birbirinden şık ve birbirinden kaliteli modelleri Evimister.com isimli sanal mağazada bulabilirsiniz. Site yatak odası takımından, şifonyere kadar birçok ürüne düzenli indirim kampanyaları yapılmakta. Mağazayı yakından takip ettiğiniz taktirde, evinizin ihtiyacı olan dilediğiniz ürüne cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstelik, bu siteden yapacağınız tüm alışverişlerde, kargo ücreti Evimister.com sanal mağazası tarafından karşılanmaktadır. Satın aldığınız ürünlerden, yeni güç içerisinde cayma hakkına da sahipsiniz. Bu mağazaya alternatif olarak önerilen bir diğer site ise, Evmanya.com’dur. Bu siteyi de yakından takip etmeniz önerilir. Çünkü, bu sitede her gün yüzlerce farklı ürünlere cazip indirimler yapılmaktadır. Yatak odası takıma satın almak isterseniz, yine bu siteden cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her iki sanal mağazada da dilediğiniz şifonyer modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Alışverişlerinizde, sanal mağazaları tercih ettiğiniz taktirde, dilediğiniz ürüne, kendi mağazasında satılan fiyatlardan çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları