Sıfır Araç Fiyatları: Son Model Araç Özellikleri ve Fiyat Listeleri

Sıfır Araç Fiyatları Galeri

Son model araçlar birçok marka ve modelde mevcuttur. Bu otomobillerin fiyatları, teknik özellikleri ve donanımı, iç tasarımı, güvenlik sistemleri, yakıt sistemi gibi birçok özellikleri bakımından sıfır araç fiyatları yüksektir. Aracın fiyatı, modeli, rengi ve tasarımı gibi birçok özelliklerine bağlıdır. Bu otomobil modellerinde herkesin zevkine göre birbirinden değişik modelleri bulmak mümkündür. Yeni model otomobillerin teknik özellikleri en gelişmiş teknolojiye sahiptir.

Sıfır Araç Fiyatları Ve Son Model Araçlar

Son model araçların fiyatları teknik özelliklerine, modeline ve rengine göre değişmektedir. Araçların iç tasarımı, dış donanımı ve kalitesi fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Son model sıfır otomobillerde 2013 model Chevrolet Trax SUV serili otomobilin en güzel konforu ve güvenli sürüşü ile piyasaya tanıtılmıştır. Ekonomik oluşu ile dikkat çekmektedir. Bu model serilerinde LT 1,4 serili ve 1,7 AT serili modelleri mevcuttur. LT 1,4 serili otomobil en üstün teknik özelliklere sahiptir. Motor ve şanzıman özellikleri şöyledir. Maksimum hızı 195 km/s’tir. 4 silindir sayısına sahiptir. Şanzımanı ise 6 ileri düz vitese sahiptir. Tahrik mili ise 4*4’tür. Frenlerinde ön ve arka fren mevcuttur. Direksiyon sistemi ise elektrik destekli direksiyondur. Bu otomobilin bagaj hacmi 356 lt’dir. Koltukları katlanmış şekilde ise 785 lt’dir. Yakıt deposundaki kapasitesi ise 53 lt’dir. Otomobilin sürüş konforu ise oldukça tatmin edici özelliktedir. Kol dayama yeri, arka koltukların katlanılabilir olması, 4 yönde ayarlanabilen ön koltuk ve sürücü koltukları bulunmaktadır. Aracın kullanım kolaylığı ise oldukça pratik bir şekilde tasarlamıştır. Tek dokunuşla açılabilen arka ve ön camlara sahiptir. Kontak anahtarının katlanabilir olması, direksiyon yüksekliğinin ve derinliğinin ayarlanması, hızını sınırlayabilme özelliği, start ve stop özelliği ve Cruise Control özelliği ile kullanım bakımından pratik bir tasarıma sahiptir. Isıtma ve kliması ise oldukça iyidir. Ses ve iletişimdeki özellikleri ise dikkat çekmektedir. Hoparlör, bluetooth bağlantı özelliği, USB bağlantı noktası, direksiyondan bluetooth müzik sistemi kontrolünün yapılması ve LCD ekranında bilgi eğlence sisteminin bulunması en önemli özellikleridir. Hırsızlara karşı koruyucu elektronik motor kilidi bulunmaktadır. Garanti koşulları ise 100.000 km/ 3 yıldır. Jantları ise 16” hafif alaşımlı alüminyum janttır. Bu otomobilin güvenlik sistemi ise oldukça güçlüdür. Yüksek ayarlı kafalıklar, yokuşta kalkış desteği, emniyet kemeri takılmadığında uyarı lambası, çekiş kontrol sistemi, iniş kontrol sistemi gibi güvenlik özellikleri mevcuttur. Sıfır araç fiyatları için uygun kredi de bulabilirsiniz. Ayrıca otomobillerde uygun araç fiyatları da bulunmaktadır.

Son Model Araçların Teknik Özellikleri

Sıfır aracın dış özelliklerinde baktığımızda ise; elektrikli sunroof, karartılmış arka camlar, kapı kollarının gövde rengi ile uyumu ve spor tasarımı özelliklerine sahip donanıma sahiptir. Bu sıfır aracın iç donanımı ise yine oldukça geliştirilmiş yeniliklerle tasarlanmıştır. Bu araç fiyatları ise uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmuştur. Dış renklerinde velvet kırmızı ve metalik, karbon siyahı ve metalik, mistik gri ve metalik gibi geniş renk seçenekleri kullanılmıştır. İç döşemeleri ise oldukça konforlu ve şık tasarlanmıştır. Sıfır aracın bu üstün teknik özelliklerine sahip olması, donanım özelliklerinin güvenli olması, iç tasarımının şıklığı ile en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları