Siemens

Siemens Galeri

Siemens, 1847 yılında Berlin'de ''Siemens & Halske Telgraf İnşaat Şirketi'' adı altında kurulmuş bir Alman firmasıdır. Berlin ve Münih kentlerinde iki merkezi bulunan Siemens, Almanya'da 125 noktada olmak üzere dünya çapında toplam 190 ülkede faaliyet göstermektedir. Siemens, dünyanın en büyük teknoloji holdingidir. Uluslararası alanda endüstri, enerji ve sağlık sektörlerinden faaliyet gösteren Siemens, yüksek performanslı ve kaliteden ödün vermeye ürünleriyle en çok tercih edilen markalardan biridir. Türkiye'de de birçok alanda sıkça tercih edilen Siemens'in ev aletleti, bilgisayar ve beyaz eşyaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Siemens Türkiye Servis Noktaları

Siemens Türkiye Servis Noktaları

Gösterici telgrafın mucidi olan Werner von Siemens'in Johan Georg Halske ile kurduğu şirket, ilk yıllarında telgraf apartlarının yanı sıra kablo izolasyonu, su sayacı ve tren aksamları üretiyordu. Tarihinde birçok ilke imza atan Siemens, 1855'de Rus devletinin telgraf ağının tamamını kurmuştur. Dünyanın ilk elektirikli tramvay hattını 1881'de Berlin'de kuran Siemens, aynı yıl İstanbul Telgraf Merkezi'ni de kurmuştur. Endüstri, enerji ve sağlık alanlarında faaliyet gösteren Siemens AG günümüzde Avrupa'nın en büyük teknoloji holdingi. Siemens, kurulduğu günden bu yana teknolojik mükemmelik, inovasyon, kalite, güvenilirlik ve uluslararası faaliyet gösterme özellikleriyle bilinmektedir. Hemen her ülkede satış noktaları bulunan Siemens, Türkiye'de de birçok şehirde mağaza sahibidir. Kendi mağazalarının yanı sıra, elktronik ürünler satan birçok mağazada da satışa sunulan Siemens ürünlerine ulaşmanız çok kolay.

Siemens Beyaz Eşya Lideri - Ev Aletleri

Siemens endüstri otomasyonu, bina teknolojileri, hız kontrol sistemleri, motorlar ve mekanik aktarma sistemleri, ADSL, ev aletleri, telefon, cep telefonu, bilgisayar ve aydınlatma alnalarında yaptığı üretimin yanı sıra enerji üretimi ve sağlık sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. Markanın, Türkiye'de özellikle kalitesiyle bilinen beyaz eşyası ve diğer ev aletleri tercih ediliyor. Siemens'in Fujitsu şirketiyle ortaklaşa ürettiği bilgisayarları da yenilik ve dizayn açısından dünyanın önde gelen bilgisayar markaları arasında gösteriliyor. Siemens Türkiye Ev Aletleti ve Beyaz Eşya için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları