Side Otelleri: Ege'de Şehir Fırsatları ile İndirimli Konaklayın!

Side Otelleri: Ege'de Şehir Fırsatları ile İndirimli Konaklayın! Galeri

Side; Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı adeta bir tatil cennetidir. Antalya merkeze yaklaşık 80 km mesafede bulunmaktadır. Bölgede bulunan yaylalar hem safari hem de doğa yürüyüşü için çok uygundur. Side; Manavgat, Alanya, Serik, Kumköy, Ilıca ve Kızılot ile komşudur. Bölgeye ulaşımda deniz, kara ve hava yolu kullanılabilir. Side otelleri Akdeniz'in mavi sularında muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Side Otelleri: Erken Rezervasyon Fırsatları

Başlıca erken rezervasyon indirimleri olan Side otelleri:

Horus Paradise Luxury Resort: Kumköy mevkii, denize sıfır, 3 tane açık havuz, 2 tane kapalı havuz, 3 adet A La Carte Rest bulunmaktadır. Konaklama tipi; herşeh dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda 15 Mayıs - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerli %25 indirim ve 12 taksit avantajları bulunmaktadır.

Hotel Side Star Park: Mavi bayraklı özel plaj, güzellik merkezi, SPA, banana, ücretsiz animasyon ve ücretsiz çocuk havuzu bulunmaktadır. Konaklama tipi; her şey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda 4 Mayıs - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerli olan %30 indirim ve 12 taksit fırsatları tatilcileri beklemektedir.

Sueno Hotels Beach Side: Sorgun mevkii, denize sıfır, 6 adet açık havuz, 1 adet kapalı havuz, 7adet A La Carte Rest ve özel plaj bulunmaktadır. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan erken rezervasyonlarda 1 Nisan - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerli olan %25 indirim ve 12 taksit fırsatları mevcuttur.

Süral Hotel: Çolaklı mevkii, denize sıfır, 1 adet açık havuz,1 adet kapalı havuz,2 adet A La Carte Rest ve özel plaj bulunmaktadır. Konaklama tipi; her şey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan erken rezervasyonlarda 1 Nisan - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerli olan %25 ve 12 ay taksit avantajları bulunmaktadır.

Otium Eco Club Side: 3 tane açık havuz, 1 tane kapalı havuz, 2 tane A La Carte Rest, ücretsiz shuttle servis ve mavi bayraklı halk plajı bulunmaktadır. Konaklama tipi her şey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda 1 Nisan - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerli olan %25 erken rezervasyon indirimi ve 12 ay taksit avantajları bulunmaktadır.

Nova Park Hotel: Kumköy mevkii, 2 tane açık havuz, 1 tane kapalı havuz, 2 tane A La Carte Rest, özel plaj, güzellik merkezi ve SPA bulunmaktadır. Konaklama tipi; her şey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan erken rezervasyonlarda %20 indirim ve 12 ay taksit avantajları ile tatilcileri karşılamaktadır. Kampanya 1 Nisan - 1 Kasım tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.

Amelia Beach Resort Hotel: Kızılot mevkii, 3 tane açık havuz, 1 tane kapalı havuz, 4 tane A La Carte Rest,mavi bayraklı özel plaj bulunmaktadır. Konaklama tipi; her şey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda 1 Nisan - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerli olan %30 erken rezervasyon indirimi ve 12 ay taksit avantajları bulunmaktadır.

Side Otelleri ve Online Tatil Fırsatları

Online tatil fırsatı sitelerinin en iyileri olan; Delikupon, Gruppal, Günün Tatili, Yakala Co, Birlikte Alalım, Markapon, Grupanya, Grupfoni ve Semt Fırsatı'nın tatil fırsatlarını satın alın, paranız cebinizde kalsın. Side otellerinin sayısı yaklaşık 60 civarındadır ve bunların yarısından fazlası erken rezervasyon indirimi ve taksit fırsatları ile yaz tatilini karşılamaktadır. Oteller %20 ile %30 arasında erken rezervasyon indirimi ve 12 ay taksitlendirme fırsatları sunmaktadır. Kredi kartlarına ödemelerde erteleme ve taksit fırsatları öne çıkmaktadır. Genelde Side otellerinin konaklama tipi; her şey dahil olarak belirlenmiştir. İnternet üzerinden rezervasyon yaptırılabilir ve aynı zamanda uçak bileti vs. temin edilebilir. Side'ye ulaşımda 3 alternatifte değerlendirilebildiği için jeopolitik konum açısından avantajlıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Birlikte Alalım
  • Gruppal
  • Markapon
  • Delikupon
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları