Banka Mil Kartlarıyla İndirimli Yolculuk Bizi Bekliyor

Shop and Miles kullanıcılarına indirimler sunan ve mil kazandıran bir kredi kartıdır. Galeri

Garanti Bankası A.Ş., uzun yıllardır başarılı çalışmalarıyla bankacılık sektöründe hizmet sunmaktadır. Bankanın, ülkemizin birçok il ve ilçesinde şubeleri bulunmaktadır. Şube bazında klasik bankacılık işlemlerinin yanında, internet bankacılığı ve telefon işlemleriyle de oldukça gelişmiş hizmetleri mevcuttur. Bankanın önemli bir özelliği de kredi kartı uygulamalarıdır. Müşterilerine kullanışlı ve cazip avantajlara sahip kredi kartı çeşitleri sunulmaktadır. En beğenilen kartlardan biri ise, Shop and Miles adını taşıyan özel üründür.

Shop And Miles Kredi Kartları Özellikleri ve Alımı

Garanti Bankası'nın en beğenilen uygulamalarından biri olan Shop And Miles, genel olarak günlük yaşamda kullanılabilen bir kredi kartıdır. Bu kart, normal alışverişlerde, ihtiyaçlarımızı alırken diğer kartlar gibi kullanabileceğimiz bir visadır. Avantajı ise, diğer kartlardan farklı olarak her alışverişte mil birikme imkanı sağlamasıdır. Bu şekilde, zamanla ve kullanımla biriken miller, uçak bileti alımında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu şekilde, ya bilet alırken indirim sağlanmakta, ya da yeterli mil varsa tamaman ücretsiz olarak bilet alımına olanak elde edilmektedir. Uygulama, özellikle sık seyahat eden kişiler için çok uygundur. Bu özel kredi kartı, Garanti Bankası A.Ş. ile Türk Hava Yolları arasında bulunan özel bir anlaşma sonucunda doğmuştur. Mil indirimleri THY'nın seferlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yurt içi veya yurt dışı kullanımları için bir fark bulunmamaktadır. Aynı şekilde, seferler arasında bir fark gözetilmez. Aynı zamanda, alışveriş yapılırken birçok mağazada taksit uygulaması ve özel indirim imkanları da sunulmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir İlllerinde birçok kaliteli eğlence mekanı ve restoranda, kart özel indirimler kazandırmaktadır. Bu yönüyle, alışveriş, yeme içme ve eğlence sektöründe kullanıcılara özel avantajlar sağlanmaktadır. Bankanın mil kazandıran kartlarının birkaç çeşidi bulunmaktadır. Miles and Smiles kartları da diğer kart gibi hizmet görür. Şirketler için özel şekilde tasarlanan Miles and Smiles Business ise şirketlere özel tasarlanmıştır. Yolculukları sık olan şirketler için avantajlar sağlayan ve mil kazandıran, alışveriş indirimleri sunan özel bir uygulamadır.

Kredi Kartı Kullanımları ve Bankayla İletişim

Kredi kartı kullanımları, gerekli dikkat gösterildiği takdirde oldukça ekonomik ve kullanışlı bir alışveriş yöntemidir. Hesabımızın bildiğimiz ve ödeyebileceğimiz kadar harcama yaptığımız takdirde kart kullanımı çok avantajlıdır. Özellikle, nakit para taşımak istemeyenler ve toplu ödeme yapmayı tercih edenler için kredi kartları vazgeçilmezdir. Hesabını bilemeyen veya aşırı harcama yapan kişilerin ise mutlaka dikkatli olması gerekir. Garanti Bankası, başta Shop and Miles Kartları olmak üzere, kredi kartlarında müşterilerine avantajlı ödeme imkanları ve kolaylıklar göstermektedir. Bankanın kartlarına ulaşmak için şubeden form doldurarak başvuru yapmak mümkündür. Öte yandan, bankanın devamlı hizmet veren telefon hattından veya internet adresinden de talep yollanabilir. Gündelik hayatlarında nakit yerine kredi kartı kullanan kişi veya şirketler, sık seyahat ediyorlarsa mutlaka mil kazandıran ürünleri tercih etmelidir. Bu şekilde, diğer kartlarla aynı avantajları elde etmekle birlikte, ek olarak bilet kazanma haklarına sahip olmaları mümkün olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Türk Hava Yolları
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları