Shiseido: Kozmetik Ürünlerinde Online Alışveriş Fırsatları Burada

Shiseido: Kozmetik Ürünlerinde Online Alışveriş Fırsatları Burada Galeri

Firma, benzeri görülmemiş, ileri teknolojiler ile ürün yaratma felsefesini benimsemiş 130 yıldan fazla süredir kozmetik sektörüne hizmet sunan bir Japon markasıdır. Estetiği ve bilimi harmanlan marka, vücut ve ruhun güzelliğini açığa çıkaracak ürünler yaratma felsefesini benimsemiştir. Yıllarca üzerinde çözüm odaklı çalışılmış ürünleri tüketiciye en son teknolojiden yararlanarak sunmaktadır. Cilt ve vücut bakımı ürünleri, güneş koruyucuları, makyaj ve parfüm koleksiyonlarının yelpazesindeki ürünler ile Türkiye’de de çokça tercih edilen lüks ve seçkin kozmetik markalardan birisidir. Marka, Türkçe; ‘şi-sey-do’ olarak telaffuz edilmektedir. Kelimeyi meydana getiren shi-sei- do Japonca karakterler ise; ‘Yeni değerler katan ve yeni yaşamı benimseyen dünya nimetlerine şükran’ olarak anlamlandırılabiliyor. Buradan da anlaşılabileceği gibi Shiseido; ürünlerine yeni değerler ve içerikler katmada uzmanlaşmıştır. Çok çeşitli kozmetik ürünler satan mağazalarda bu ürünleri bulabilceğiniz gibi, internetten yaptığınız güvenli alışveriş ile ödemelerinizi taksitlendirme imkanınız da bulunuyor. Artık online alışveriş, büyük indirimler ve kampanyalar sunarak kalitenin ulaşılabilir olmasını da sağlıyor!

Shiseido Cilt Bakımında 130 Yıllık Tecrübe

Shiseido Cilt Bakımında 130 Yıllık Tecrübe

Geleneksel ruh ve ileri teknolojiler kullanılarak üretilen firmanın ürünleri, 130 yıllık cilt bakımı tecrübesiyle, ürünlerini dünya çapında kullanıma sunuyor! Ürünlerin içeriğinde kullanılan tüm malzemeler, karşımlar ve kompleksler güzelliğinize güzellik katmak için bir araya ustalıkla getirilmiş. Cilt bakımında seçkin ürünlerden vazgeçemeyenlerdesiniz, Shiseido ürünleri yanıbaşınızdan eksik olamayacak türden. Cilt bakım ürüleri; öncelikle cilt temizleyici jel ve köpükler, dengeleyici ve iyileştirici tonikler, üstün bakım, onarım ve koruma sağlayan kremlerden, vücut losyonları ve güneşin zararlı etkilerini ortadan kaldıracak olarak tasarlanmış güneş kremleri ve göz bölgesine özel temizleyiciler ve kremlerden meydana geliyor. Cilt bakım ürünleri; her seride mutlaka iyileştirici, güzelleştirici, onarıcı vb. etkiler yaratan Japonya'ya özgü bitkiler ve karışımlar ile zenginleştirilmiş. Doğu tıbbından ilham alan ve geliştirilen vücut bakım ürünleri ile tüm vücudunuzda cilt tonunda iyileştirme ve güzelleştirme sağlar. Tüm cilt tiplerine yönelik ürünlerin yanısıra, bioteknolojinin gücünü kullanarak elli yaş ve üstü ciltlerde sıkılaştırma, kırışıklıkları düzeltici etkisi bulunan kremleri ile cildinize güzellik sunmayı hedefliyor. Lekesiz ve pürüzsüz bir cilt, lipit peroksit gibi zararlı bileşiklerin etkisinin minimum seviyede olduğu cilt tipleridir. Ürünler de bu etkiyi sağlayan antioksidanlar içerir. Bel ve karın bölgesinde yer alan fazlalıkları ve bacaklarda meydana gelen portakal kabuğu görüntüsünü yok etmenize yardımcı olacak, 'Body Creator' de bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Shiseido Makyaj Ürünleri Kullanmanın Avantajı

Shiseido Makyaj Ürünleri Kullanmanın Avantajı

Makyaj yaparken kullandığınız ürünler ne kadar kaliteli ise, makyajınız yüzünüze o kadar oturur, renkler göze batmaz ve duruşu doğal olur. Porselen görüntüsü etkisi, ürünlerin kaliteleri ile yakından ilişkilidir. İyi bir fondöten yüzünüzde yokmuş hissi verir, yüzünüzde olduğu anlaşılmaz fakat cilt kusurlarını kaatıcı etkiye sahiptir. Kaliteli ürünler moda akımlarına uygun renk kombinasyonları geliştirerek, trendleri yakından takip etmenize olanak verir. Öncelikle fondöten ve pudra, kapatıcı gibi cildin tamamına uygulanan ve cilt tarafından emilime uğrayan ürünlerin; hafif olması, cildi nemlendirmesi ve gözeneklerinize nefes aldırarak kusurları örtmesi çok önemlidir. Markanın fondötenleri ve pudraları bu özellikleri barındırmasının yanı sıra, mikromatik renk pigmentleri ve pürüzsüzleştirici içeriği saysesinde cilt yüzeyindeki renk tonu farklılıklarının da iyileştirilmesini sağlıyor. Allık kullanımında doğru uygulama yapmak çok önemli olduğu gibi, uygulanan allığın cilt tonu ile uyum sağlaması, çabuk dağılmaması da önem teşkil etmektedir. Firmanın allıkları doğal renklerden oluşuyor, cildi günboyu nemlendirmeye devam ediyor ve üstün kalıcılık performansına sahipler. Gözlerde ise; akmayan, bulaşmayan, yapışkanlık hissi vermeyen ve gün boyu kalıcı etkiye sahip ürünler makyajda doğru seçeneklerdir. Markanın göz ve kaşta yapılan uygulamarı içeren ürünleri dermatolojik testlerden geçmiş, sağlıklı ürünlerdir. Dudaklarda ise, dolgunluğu belirginleştiren kışkırtıcı görünüm yaratır. Shiseido ürünlerini kullanmak size makyaj yaparken cilt bakımı avantajı sağlayacaktır.

Kadın Ve Erkek Parfümleri

Kadın Ve Erkek Parfümleri

Firmanın kadın ve erkeklere parfümlerde eşit ayrıcalıklar sunuyor. Parfümler, Japon geleneklerinin modern erkek ve kadına uyarlanması ile hayat buluyor. Özgün kokular, sizin sahip olduğunuz ayrıcalıklardır. Parfümler temiz tene ve temiz kıyafetlere uygulandığına etkilerini daha fazla gösterirler. Siz de kullandığınız parfümleri temiz tene ve kıyaflerinize uygulamaya özen gösterin. Bu kokunun performansını açığa çıkaran önemli bir ipucudur. Shiseido parfümleri, duyuları harekete geçiren, enerjinizi yükselten aramoterapik özelliklere sahiptir. Markanın en çok tercih edilen parüfmleri ise; Zen serisine aittir. 30ml., 50ml ve 100ml. seçenekleri bulunmaktadır.

En Avantajlı Fiyatlar Ve Kampanyalar ile Online Alışvriş

Son dönemlerde seçkin kozmetik markaları internet üzerinden indirimli ve hesaplı fiyatlara satın alınabiliyor. Shiseido ürünlerini; hem indirimli fiyatlarıyla internet sitelerinden veya kampanyalı veya indirimli fiyatlarıyla fırsat sitelerinden satın almak mümkün. Ziyada, Luxybox, Gittigidiyor, 724tikla, 1V1Y gibi sitelerden hem kişiye özel indirimler hem de ürün fiyatı üzerinen yapılan indirimler sayesinde avantajlı fiyatlar ile alınabiliyor. Ayrıca, sezon indirimleri veya dönemsel indirimler sunan Markafoni, Grupanya, Yakala.co, Marhipo, Trenyol ve Limango gibi online alışveriş yapabilceğiniz sitelerden de ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu sitelerin, çeşitli bankalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde alışverişlerinizi isteğiniz doğrultsunda taksitlendirebilir, kargo fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Kozmetik ürün satın alırken interneti tercih etmeniz, ürünleri tek tek incelenmenize aralarında kıyaslama yapabilme kolaylığı sağlıyor! Özellikle Shiseido gibi dünyada da çok tercih edilen kozmetik markalarının, mağazalarda rastlayamadığınız farklı ürünlerine de sahip olabilme şansınız var!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • GittiGidiyor
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları