Sharp Klima: En Son Sharp Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

logo. Galeri

Japonların 1912 de kurulan ve dünya markası olmayı başaran Sharp, 30 ülkede faaliyet göstermekte ve ürünleri 164 ülkeye dağıtılmaktadır. Türkiye' de sharp sabancı holding güvencesiyle iklimsa uzmanlığında siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Dünyada devrim yaratan teknolojisi ile şimdi de evinizde klimalarıyla yer almaya hazır.

Sharp Klima Seçeneklerini ve En Son Modelleri

Sharp Klima Seçeneklerini ve En Son Modelleri

Sharp klima duvar tipi klasik ürünlerinde iklimlendirdiğiniz alan içinde bulunan, bakteri, virüs, bronşial astım ve alerjiye neden olan tozlar, kötü kokular, küf sporları dahil tam bir temizlik yapan teknolojiye sahiptir. Yapılan araştırmalarda, kuş gribi, domuz gribi gibi öldürücü virüslerin etkisini yüzde 99 gibi tama yakın bir oranla azalttığı anlaşılmıştır. Aynı zamanda auto restart özelliği ile yaşanan elektrik kesintileri sonrası otomatik olarak son yaptığınız ayardan çalışmaya başlar. A sınıfı enerji tüketimi, dünyada tek Sharp Plasmacluster teknolojisi ve son olarak R410 gaz özelliğiyle çevre dostu, az enerjiyle daha çok iklimlendirme yapması ile Sharp Klasik duvar tipi klimalar size arzuladığınız konforu sunmaya hazır. Bu tip klimalar, iş yeri, salon gibi bireysel ortamlar için bir seçenektir. Aynı zamanda Sharp, inverter klima seçeneği de sunmaktadır. inverter klimalar, klasik klimalara göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar, durma ve tekrar çalışmadan kaynaklanan aşınmaları, arzulanan sıcaklığa ulaştığında kendini kapatmayıp en düşük enerjiyle çalışmaya devam etmesiyle en aza indirir ve daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Klasik klimalar sürekli olarak aynı frekansta çalışırken, inverter modeller, başlangıçta tam kapasite çalışarak size istediğiniz konforu daha hızlı sağlar, daha sonrasında kapasitesini düşürerek ısının iklimlendirdiğiniz alan içerisinde homojen olarak yayılmasını ve enerji tasarrufu etmenize olanak tanır. Sharp, inverter klimalarda multi seçeneğine de sahiptir, multi inverter klimalar, tek dış ünite ile birden fazla iç üniteyi çalıştırmanızı sağlayarak enerji ve yer tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Sharp bireysel kullanıcılar dışında, konferans salonu, alışveriş merkezi gibi daha büyük alanlar içinde yer/ tavan tipi klimalarıyla etkili çözümler sunar.

İndirimli ve Kampanyalı Sharp Klima Alışverişi

Sharp klimalar iklimsaya bağlı kuruluşlarda yüzde 20' ye varan indirimlerle ve axess kart sahiplerine peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunuyor. iklimplus.com.tr adresi size online alışveriş imkanı sunmakta. Aynı zamanda firma tek telefonla ücretsiz keşif olanağı sunuyor, keşif klima kullanacağınız alanın ihtiyacına uygun kapasite seçiminde en önemli faktör. Aynı zamanda firma 444 1 156 numaralı telefondan haftanın her günü mesai saatleri içinde teknik servis desteği sağlamaktadır. Ürününüz arızalanırsa sharp bu sefer de süre güvencesiyle sizlere ulaşmayı hedefliyor, 15 iş günü içinde teslim edilemeyen ürünlerde, tamirat tamamlanana kadar sahip olduğunuz ürünün eş değerinde bir ürün vererek sizi mağdur etmiyor. Firmanın kendi online alışveriş sitesi dışında, Yeni Çarşım, Kliksa, Hızlıal gibi adresler de hizmet veriyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları