Sevil Kozmetik: Kozmetik ve Parfüm Alışverişlerinizde İndirim Fırsatı

Sevil Kozmetik dünyaca ünlü markaların ürün satışını yapmaktadır. Galeri

Sevil Kozmetik firması, 1973 yılında kurulan, başarılı satış grafiğiyle dikkat çeken ve bugün yurt çapında 12 ilde, yaklaşık olarak 40 mağazası olan bir satış mağazası haline gelmiştir. Marka, dünyaca ünlü kozmetik markaları satışı yapan kapsamlı ve donanımlı bir mağazadır. Mağazanın müşteri ilişkilerine önem vermesi, saygılı ve mesafeli tutumu yıllardır süren başarı çizgisini her geçen gün artırmasını sağlamıştır.

Sevil Parfümeri Ürün Çeşitleri ve Kampanyalar

Sevil Kozmetik Mağazaları, dünyaca ünlü ürünler satan kapsamlı bir mağazalar zinciridir. Mağazalarda ülkemizde başka hiçbir yerde satılmayan çok ünlü markaların ürünleri de satılmaktadır. Bu anlamda, Sevil mağazaları, birçok başarılı ve ünlü markanın ülkemizdeki satış temsilciliğini yapmaktadır. Mağazaların ürün çeşitliliği arasında, Sevilla, Banana Republic, Carita, Chantal Thomas, Dr.Brandt, Greenland, Mont Blanc, Van Cleff and Arpels, Lalique, Tous ve Smashbox gibi markalar sayılabilir. Sevil kozmetik mağazalarında genel olarak, erkek ve kadın parfümleri, cilt bakımı ürünleri, makyaj ürünleri, vücut bakımı, saç bakımı ürünleri, erkeklere yönelik çeşitli bakım ürünleri satılmaktadır. Markanın ürün satışı yanında, ücretsiz cilt bakımı uygulamaları, ücretsiz makyaj uygulamaları ve özel zamanlarda sunulan hediyeler gibi kampanyalar bulunmakadır. Markanın bir diğer önemli özelliği de ülkemizde bir ilk olan dergisini çıkarmasıdır. Müşterilere sunulan Sevil adlı dergi, mağazanın kendi bünyeeinde çıkardığı, ürünlerin çeşitliliği ve kullanımı hakkında bilgiler veren, genel olarak güzellik ve bakımla ilgili öğretici makaleler içeren bilgilendirici bir yayındır. Mağaza müşterilerine, "Sevilcard" adı verilen özel bir müşteri kartı vermektedir. Bu kartla alışverişlerde çeşitli indirimler kazanılmakta ve her alışverişte karta puan yüklenmektedir. Yüklenen puanlar paraya çevrilerek alışverişlerde özel indirimler elde edilmektedir.

Sevil Kozmetik Ürünlerinde Online Ürün Alımı Tavsiyeleri

Sevil kozmetik, ayrıntılı ve kolay anlaşılır bir internet sitesine sahiptir. Markanın online adresinde yeni gelen ürünler, kampanya zamanları, indirimli özel ürünler gibi birçok bilgi de bulunmaktadır. Mağazaların adresleri de sitede bulunmaktadır. İnternet sitesinin önemli bir özelliği aynı zamanda online mağaza olarak hizmet vermesidir. Ürün kategorileri sıralanan online mağazada her markanın üretimleri ayı ayrı tanıtılmaktadır. Bu şekilde ürünleri görmesek de, neye ihtiyaç duyduğumuzu bilerek ona göre alışveriş yapma imkanımız olmaktadır. Mağazalarda kullanılan Sevil cardları ve aynı indirimler markanın online mağazasında da uygulanmaktadır. Öte yandan, markanın online sitesinde genel mağazalarında uygulanan iskontoların tümü eşzamanlı olarak uygulanmaktadır. Online mağazadan yapılan alışverişler aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünler korumalı kutuda özel şekilde ambalajlanmaktadır. Hehangi bir hasar durumunda ise iade imkanı bulunmaktadır. Kozmetik alışverişlerimizi Sevil kozmetik mağazasının online alışveriş sitesinden rahatça yapabiliriz. Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanının olduğu online mağazada indirimli rakamlarla ekonomik fiyatlara ürün alımı yapılabilir. Kozmetik malzeme ihtiyaçlarımız için alışveriş yapabileceğimiz diğer siteler de Balerin Kozmetik, Luxybox, Vanilya Club ve Zidaya adlı mağazalardır. Bu sanal adreslerden uygun fiyatlara alışveriş yapmamız mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vanilya Club
  • Luxybox
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları