Sevgiliye Özel Hediyeler: Erkek ve Kadınlar İçin Hediye Fikirleri

Ona sevginizi göstermenin en güzel yolları Galeri

Sevdiklerimize hediye almak her zaman özen gösterdiğimiz ve üzerinde düşünüp zaman harcadığımız bir konudur. Ama hayatımızdaki o önemli insana, sevgiliye verilecek armağanı daha bir dikkatli, daha bir incelikle seçeriz. Sıradan bir günde ya da bir kutlama için yapılan küçük sürprizler, ufak tefek bile olsa hediyeler çiftler arasında romantizmi ve sevgiyi güçlendirir. Hele karşınızdaki kişinin zevklerini, ilgi alanlarını, beğenileri doğru bir şekilde öğrenip buna uygun tercihler yaparsanız küslükleri ve kavgaları bile sona erdirebilir, darbe almış bir ilişkiyi yeniden yoluna bile koyabilirsiniz. Elbette herhangi bir arkadaşınıza alacağınız doğum günü hediyesiyle sevdiğiniz belki de hayatınızı paylaşmayı planladığınız o insana alacağınız armağan aynı olmamalı.

Sevgiliye Özel Hediyeler Nasıl Seçilmeli?

Sevgiliye Özel Hediyeler Nasıl Seçilmeli?

Bu seçimi yaparken öncelikli ve önemli olan nokta klişe ve genel seçeneklerden kaçınmak ve anlamlı olmasına dikkat etmek. Sıradan bir giyim eşyası ya da aksesuar özellikle cüzdan ya da atkı gibi ürünleri mağazadan satın alıp vermek yeterince özenli ve etkileyici olmayacaktır. Çok fazla bütçe ayrılamıyorsa bile örneğin elde, onun için örülmüş bir atkı karşınızdaki kişiyi mağazadan alınmış herhangi bir üründen çok daha fazla etkileyip duygulandıracaktır. Özellikle giyime ve markalara çok da düşkün olmayan erkekler için böyle ufak tefek anlamlı eşyalar ona ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Kadınlara hediye almak da ne kadar daha kolay gibi görünse bile aslında incelik ister. Örneğin her kadın elbette yeni elbiselere bayılır, ama gerçekten onun beğeneceği elbiseyi bulduğunuzdan emin misiniz? Bir kadına armağan olarak giysi verirken yapılan en büyük hatalardan biri de mağazadaki görevlinin de teşvik etmesiyle birden fazla parçayı kombinleyerek almaktır. Böyle bir durumda hediyeden çok bir giysi ihtiyacını karşılıyormuş gibi bir görüntü oluşur ki bu hoş karşılanmayacaktır. Bunun yerine bir takının içinde isimlerinizi, belki küçük bir not yazdırmak kuşkusuz çok daha özel ve anlamlı olacaktır. Erkek ya da kadın fark etmez, eğer mağazadan hazır bir ürün verecekseniz mutlaka değiştirme kartı olmasına dikkat etmelisiniz. Üzerinde çok düşünmüş olsanız bile karşı tarafa tam olarak hitap edememe ihtimaline karşı en azından bir seçenek sunma inceliğini göstermiş olursunuz.

İlginç Seçenekleri Değerlendirin

Mutlaka bir ürün satın almak ve vermek zorunda değilsiniz. Çeşitli hizmet seçeneklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Hiçbir kadın güzel ve lüks bir spada masaj yaptırmaya hayır demez. Erkeklerse parkurda lüks spor araba kullanma gibi tecrübeleri yaşamak isteyebilirler. Hatta bu aktivitelere siz de onunla birlikte katılabilir, böylece bunu birlikte yaşayacağınız unutulmaz bir tecrübeye dönüştürebilirsiniz. Sevgiliye özel hediyeler söz konusu olduğunda işin içine duyguları ve yaşanmışlıkları da katmak gerekir. Birlikte yaşadığınız, hatırlamak istediğiniz anılarınızı da poster, foto kitap, kanvas baskı şeklinde kişiye özel bir şekilde üzerinde çalışarak ve zaman harcayarak bir araya getirmek de anlamlı ve sevgi dolu bir armağan olacaktır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları