Sevgiliye Ilginç Hediyeler: Sevgiliye Alınacak ve Verilebilecek Hediye

Sevginizi Hediyelerle Gösterin Galeri

Tarih boyunca aşıklar sevdiklerini mutlu edebilmek için onları ellerinden geldiğince güzel hediyelerle şaşırtmışlardır. Değerli taşlar ve mücevherler, nadir bulunan eşyalar, güzel giysiler gibi sürprizler kimi zaman küs aşıkları barıştırmış kimi zaman yıllar boyu süren bir aşkın kutlanmasına araç olmuşlardır. Günümüzde de özel günlerde ya da sadece taraflardan birinin içinden geldiğinde çeşitli armağanlar alıp vermek geleneği çiftler arasında sürmektedir. Klişe seçeneklerden uzak durmak ve sevdiğini mutlu ederken şaşırtmak ve etkilemek isteyenlerse sevgiliye ilginç hediyeler vermenin yollarını ararlar.

Sevgiliye İlginç Hediyeler Vermenin Yolları

Sevgiliye İlginç Hediyeler Vermenin Yolları

Eskiden güç bulunan ya da çok pahalı olduğundan alınamayan pek çok şeye bugün kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Herkes kendi keyfine göre giysilerini, aksesuarlarını seçip alabiliyor ve kendi tarzını yaratıyor. Mücevher gibi maddi değeri olan armağanlarsa yine alan kişiyi mutlu etmekle beraber anlamı üzerinde çok da düşünülmüş ve seçmesi zahmetli olmadığından artık sıradan hale gelmiş durumda. Çiçekler de artık özel günlerde hediye olarak değil akla geldiği her zaman karşı tarafa sunulması gereken birer güzellik olarak görülüyor. Elektronik ürünlerin ise hayatını kolaylaştırmak için o kişiye verilebilecek seçeneklerden olsalar da romantik bir etki bırakmayacağı kesindir. Sevgiliye gerçekten ilgi çekici armağanlar vermenin ve ona aslında ne kadar değerli olduğunu anlatmanın yolu ise her zaman büyük paralar harcamaktan geçmiyor. Gerçekten değişik bir seçenek bulmak için ilk yapılması gereken vereceğiniz armağanın karşınızdaki kişiye ne anlatmasını istediğinizi bulmaktır. Örneğin onun yoğun programından biraz uzaklaşıp dinlenmesini ve kendine zaman ayırmasını istiyorsanız, yani ona anlatmak istediğiniz hayatta diğer şeylerden çok kendisinin önemli ve değerli olduğunu anlatmaksa ona özel ve lüks bir spa bakımı armağan edebilirsiniz. Normal şartlarda belki de başka nedenlerden para ve zaman ayırıp gitmediği böyle bir aktivite onu hem mutlu edecek hem de düşünüldüğünü hissettirecektir.

Erkeklere Armağan Edilebilecek Aktiviteler

Sevgiliye ve eşe verilecek hediyelerde klişelerden kaçınmak için karşınızdaki kişinin karakterini iyi tanımalı, beğenilerini doğru bir şekilde ölçmeli ve seçim yapma işini gerçekten de ilgi ve dikkat göstererek gerçekleştirmelisiniz. Mesela erkekler günlük hayatta genel olarak eşlerinin ve sevgililerinin yanındayken sevdikleri pek çok aktiviteden vazgeçebilirler. Örneğin akşam yemekte eşleriyle bir arada olmak yerine arkadaşlarıyla futbol maçı izlemeye gitmelerinin hoş karşılanmayacağını bildiklerinden bundan vazgeçebilirler. Özel ya da sıradan bir günde bir erkeğe armağan vermek için ilgi duyduğu bir aktivite seçmek ve bu hediyeyle beraber ona kendi istediği biçimde geçirebileceği bir zaman tanımış olmak gerçekten de ne kadar şık ve pahalı olursa olsun kravat gibi hediyelerden çok daha mutluluk verici olacaktır. Üstelik bu armağanı alan kişi kendi beğenilerinin de göz önüne alındığını bilecek ve bu yüzden kendini gözünüzde daha da değerli hissedecektir. Şehir Fırsatı ve Grupanya gibi sitelerdeki indirimli aktivite ilanlarını takip ederek lüks bir aktiviteyi bile uygun fiyatlarla satın alıp sevdiğiniz kişiye verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
  • Grupanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları