Seven Hill

Firma, 1998 yılında İstanbul'da kurulmuştur, ilk mağazasını ise 2002 yılında Olivium Alışveriş Merkezi'nde açmıştır. Şaunda 1500 çalışanı ile üretim yapmakta ve hizmet vermektedir. Özbek Tekstil'in yarattığı marka olan Seven Hill hemen hemen her yaştan kesim için üretim yapmaktadır. Giyim sektöründe emin adımlar ile yürüyen Seven Hill, kaliteli üretiminden taviz vermeyişi ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile başarısını her geçen gün ileriye taşımaktadır.

Sevenhill Giy Kendin Ol, Sevenhill Giy Özgür Ol

Sevenhill Giy Kendin Ol, Sevenhill Giy Özgür Ol

Firmanın sloganından da anlaşılabileceği gibi, Seven Hill, doğallıktan yana, modern ve şehirli stillerde ürünler üretmektedir. Firma, tasarım çizgisini, müşterilerinin kendilerini doğal ve rahat hissetmesine olanak sağlayacak giyim ürünlerine göre belirler. Her yaştan insanın hem iş yaşamında hem de güünlük hayatta yaşam kalitesini yakalamaları hedeflenmiştir. Seven Hill tarzı, İstanbul'un enerji ve ruhunu yansıtır. İstanbul'a benzerliği ise bir çok ahenk, renk ve tarzı bir arada barındırmasıdır. Seven Hill koleksiyonu 1400 parça modelden oluşmakta ve bu koleksiyon bir kişinin, bir yılın farklı sezonlarında ihtiyacını duyacağı ve farklı zaman ve mekanlara uyacak tüm giyim modellerini içermektedir. Seven Hill, Türkiye'de 69 mağazaya sahiptir. Yurtdışında ise 100 satış noktası bulunmaktadır. Yurtiçindeki mağazaların yanısıra 450 civarında da bayiisi bulunmaktadır. Firmanın resmi sitesinden, her sezon yenilenen Seven Hill ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Firma yine resmi sitesinde kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde altında topladığı ürün tasarımlarını zamanı geldikçe müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Seven Hill Online Mağaza

Markanın henüz online alışveriş mağazası bulunmamakla birlikte markanın ürünlerinin diğer online mağazalardan alışverişi mümkündür. Marka modayı ve kaliteyi aynı anda en uygun fiyata sunar. Tasarımlarını müşterilerinden ve bayiilerinden gelen tavsiye ve ihtiyaçlara göre belirler. Tasarımı ve üretimi tamamlanan en yeni ürünler gün aşırı mağazalara gönderilir ve ürün çeşitliliği güncellenir. Yediden yetmiş yediye herkesin ihtiyacına cevap verebilen markanın tercih edilmesinin en önemli unsurlarından birisi sloganı ile anlatılmaktadır. Bu da, müşterilerinin kendilerini her ortamda doğal ve özgür hissetmelerini sağlayacak, doğal ve her ortama uyacak giyim ürünlerinin üretimini yapmasının başka sözcüklerle anlatılmasıdır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları