Setrems Giyim: Tesettür Giyimde Online İndirimli Fiyat Seçenekleri

Setrems Giyim: Tesettür Giyimde Online İndirimli Fiyat Seçenekleri Galeri

Setre konfeksiyon firmasının kurucusu Mehmet Çelikten' dir. Mehmet Çelikten iş hayatına 1964 tarihinde terzilik yaparak başlamıştır. Firmanın kurucusu terziliği Ankara' nın en ünlü terzilerinden öğrenmiş ve ilk dükkanını işe başlatıktan 10 yıl sonra Ankara Ulus' ta açmıştır. O yıllarda belirlenen iş prensipleri bugün Setrems Giyimde hala geçerliliğini sürdürmektedir. Bu prensipler firmanın kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ile adını perçinlemiştir. O yıllarda günün en kaliteli ve en güzel kumaşlarından diktiği takım elbiseleri zamanın bir çok ünlü kişilerine sunmuştur.

Setrems Giyim ve Mağazaları

Mehmet Çelikten 1987 yılında hazır giyime başlamış ve gelen yoğun talepleri karşılayamayınca 1991 yılında Ankara Demetevler' de bir atölye açmıştır. Ürünlerinin kalitesinden dolayı zaman içerisinde yine gelen talepleri karşılayamadığı için 1.250 m2 lik yeni bir tesise geçmiştir. Bunun yanı sıra müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 500 m2 lik bir showroom açmıştır. İşlerinin hızla büyümesi ile birlikte firma Türkiye' nin bir çok yerinde bayilikler vermiştir. Günümüzde Setrems Giyim Ankara Balgat' ta 4800 m2 lik bir alanda kurduğu fabrikasında 300 kişilik personeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca bir çok ilde firmanın kendi verdiği teşvikler sayesinde 15 den fazla atölye firma adına üretim yapmaktadır. kurulduğu günden bugüne firmanın değişmeyen kalitesi ve tam müşteri memnuniyeti ile en iyi tasarımları, özel ve kaliteli kumaşlardan imal etiği ürünleri firmayı her zaman lider yapmıştır. Türkiye' nin en büyük ve tanınmış kumaş fabrikalarında Özel olarak imal edilen kumaş türleri Firmanın kendine özgü stil ve tarzları ile birleşerek her dönem birbirinden farklı 500 model ve tarzı ile firmanın ürün kataloğunda yer almıştır. Bu durum firmayı Türkiye' de kendi alanında en prestijli ismi haline getirmiştir. Firma günümüzde 250 farklı bölgede Tüm bayanların beğenisine sunulan kaliteli ürünleri firmayı lider konuma getirmiştir. Setrems Giyim 15 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürünlerini ihracat ettiği ülkelerden bazıları ise Belçika, Almanya, Hollanda, Fransa, Suriye, Kanada, Ürdün, İran, Özbekistan, Lübnan, Mısır, Libya ve Azerbaycan' dır. Firma 2003 tarihinde müşterilerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde hizmet verebilmek için perakende mağazalar zinciri oluşturmuştur. Farklı bir mağazacılık anlayışıyla Ankara Kızılay'da hizmet veren Firma çok kısa bir zaman diliminde Ankara' nın sayılı markaları arasına girmiş ve daha ilk yılında Ankara' Etlik' de diğer bir şubesini açmıştır. Firma beklenenden çok daha kısa bir sürede istediği yere gelmesi ile birlikte Malatya' da 450 m2 lik bir mağazayı muhteşem bir katılım ile gerçekleştirmiştir. 2007 tarihinde ise Konya' da 700 m2 lik ve 6 katlı AVM' de müşterilerine doğrudan ulaşarak ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca firma 2007 yılının son döneminde Türkiye' nin en büyük ve prestijli alışveriş merkezi ANTARES' te yerini alan 2007 yılı hedeflerinin önüne geçmeyi başarmıştır.

Tesettür Giyimde Online İndirimli Fiyat Seçenekleri

Özgün tasarımlı, kaliteli, modern ve tam müşteri memnuniyeti kalitesini yakalamış Setrems Giyim firmasının ürünlerini online indirimli sahip olabilmek için Modanisa, Yeni Moda ve e-tesettur.com.tr gibi online alışveriş sitelerinden faydalanabilirsiniz

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları