Sesli Battaniye: En Ucuz Pamuklu Battaniyeler Online Alışverişte

Sesli Battaniye Caillou Modeli Galeri

Nevşehir’den Uşak’a gelen Sesli Ailesi üyeleri, 1967 yılında küçük atölyelerinde yün iplik üretmeye başladılar. 1973 yılına gelindiğinde, Sesli Ailesi atölyeden fabrika imalatına geçti. Aile 1990 yılında, battaniye üretmeye başladı ve yatırımlarını bu alana kaydırdı. Hemen sonraki yıllarda Sesli Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak kurumsallaştı. Günümüzde, hem iplik üretimini sürdürmekte hem de ev tekstili ürünlerini tasarlamaya ve üretmeye devam etmektedir. Yakın tarihte kilim, shaggy halı, ev tekstili gibi ürünlerle yurdumuzda ve dünyada ilgi görmektedir. Her yıl ihracat rakamlarını ve hedeflerini yükselten Sesli Battaniye firması, 1997 yılında “Avrupa Altın Kalite”, 1998 yılında ise “Dünya Kalite” ödüllerini almış ve kaliteli ürünleri ile kendisini ispat etmiştir.

Sesli Battaniye Ürünleri ve Çeşitleri

Sesli Battaniye Ürünleri ve Çeşitleri

Sesli Battaniye ürünlerinin değişik boyutları ve desenleri ile sektörde farklı bir yeri bulunuyor. Sevilen bir çizgi karakter olan Caillou desenli çocuk battaniyeleri, değişik tasarımlara ve renklere sahip olduğu için çocuklar tarafından sevilerek kullanılıyor. Diğer çizgi karakterler de başarı ile çocuk tasarımlarında kullanılıyor. Ayrıca koltuk örtüsü olarak kullanılabilen küçük boydaki çeşitli modeller bulunuyor. Doğadan gelen yünler ve iplikler, yumuşacık bir dokunuşla eşsiz tasarımlara dönüşüyor ve Sesli Battaniye modelleri olarak fabrikada üretiliyor. Kilim desenli, kareli, geometrik desenli ve iri çiçek desenli tasarımlar çok beğeniliyor. Yumuşacık ve sevimli hayvan desenli ve çizgi filmlerin beğenilen karakterleri bulunan bebek battaniyeleri çocuk odalarını süslüyor. Muhteşem renkleri, desenleri ve kalitesi ile ayrıca bir örtü gerekmeden rahatlıkla mükemmel bir yatak örtüsü olarak kullanılabiliyor. Gençlerin ve modern döşenmiş evlerin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan peluş tasarımlar, hem çocuklar hem de yetişkinler için rahatlıkla kullanılabiliyor. Güneşin renklerini ve sıcaklığını getiren vizon modeller ise soğuk kış günlerinde sizi yüreğinize kadar ısıtacak bir sıcaklık veriyor. İri desenli ve parlak renkli süper vizon ürünler ile gençler hedeflenmiş bulunuyor. Son derece şık ve gösterişli modelleri ile genç kızların ve delikanlıların odalarını süslüyor. Sadeliği ve aynı zamanda göz kamaştıran güzelliği estetik ile birleştiren parlak ve karışık renklerde, desen zenginliğine şaşıracağınız modeller ebeveyn odalarını süslüyor. Pamuklu Skoç çeşitleri de sevenleri bekliyor. Saten nevresim takımlar, muhteşem desenlere sahip havlu ve bornoz takımlar, jakarlı mikrofiber yorganlar, Anadolu’nun esintisini taşıyan, aynı zamanda motiflerini barındıran kilimler ve kanepe önü halı örtüleri mağazalarda sizi bekliyor.

En Ucuz Pamuklu Battaniyler Online Olarak Burada!

Yıllar önce bir yün iplik atölyesi ile işe başlayan ve bir süre sonra sektöre giren firmanın ürünlerini mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde bulabilirsiniz. Sesli Battaniye’nin kendine özgü, muhteşem renkleri ve desenleri ile ürettiği %100 pamuklu modelleri ve diğer ev tekstili ürünleri firmanın kendi sitesinden ve mağazalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca Evmanya ve Evim.net adlı internet sitelerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile taksitlendirerek ödeme yapmak da mümkün bulunmaktadır. Böylece, ev tekstili ürünlerini indirimli ve kampanyalı satın olarak alabilirsiniz. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları