Seral Halı: Çeyiz İçin En Güzel Halılar ve Online Satış Fırsatları

Seral Halı: Çeyiz İçin En Güzel Halılar ve Online Satış Fırsatları Galeri

Seral Halı, Türkiye'nin en popüler halı markalarını ve çeyiz ürün gruplarını satan bir firmadır. Sanal mağazası olan Seralhali.com üzerinden birbirinden farklı ürün gruplarını, onlarca dünya markalarının ürünlerini satın alma imkanınız mevcuttur. Bunun yanı sıra kampanyalı ürünler, bugüne özel ve hediye veren ürünleri de görebilirsiniz.

Seral Halı, Çeyiz İçin En Güzel Halılar ve Ürün Grupları Burada!

Seral Halı, Çeyiz İçin En Güzel Halılar ve Ürün Grupları Burada!

Seral Halı'nın resmi sitesi olan SeralHali.com'a girdiğimiz zaman bizi oldukça büyük bir alışveriş mağazası bekliyor. Çocuk ürünleri, battaniye, uyku setleri, zemin ve yer döşemeleri, nevresim takımları, yatak, yastık, pike takımları ve hatta elektronik ürünler gibi bir çok ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Halı mağazasında Merinos, Confetti, Dinarsu, Royal, Padişah, Show, Reform gibi Türkiye'nin en popüler markalarının ürünlerine ulaşabilirsiniz. Yaza özel indirimler ile bir çok markanın farklı modellerine ulaşma imkanınız var. Halı ürünlerini Ucuzdan pahalıya, pahalıdan ucuza, son eklenenlere göre sıralayabilirsiniz. Sizin için en uygun olanı ve bu yılın son moda ürünleri de görme imkanına sahip olmuş olacaksınız. Fırsat ürünlerinde "1 alana, 1 bedava" kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra fırsat ürünleri için kargo ücreti ödemenize de gerek yok. Çeyiz ürünlerinde, Penelope İmeria'nın bebe yorganına cazip indirim ile sahip olabilirsiniz. Galatasaray amblemli 80x122 ebatlarında Tuft marka ürünü de yarı yarıya varan indirimle satın alabilirsiniz. Bunun yanında nevresim takımlarında da indirimden nasibini alanlar arasında. Tek kişi ve çift kişi battaniye ürünlerde müthiş indirimler burada bulunmaktadır. Özdilek, Taç, Merinos nevresim takımları ile en güzel çeyiz ürünlerine uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Online, Güvenli Bir Şekilde İster Kredi Kartı ile İsterseniz Kapıda Ödeyin!

Seral Halı'da Merinos gruplarında ki ürünlere de indirimli fırsatlar ile ulaşabilirsiniz. Sınırlı sayıda olan bu ürünleri almak için acele etmeniz gerekmektedir. Bunun yanında evinizde kullanmak istediğiniz ürünün ölçülerini yetkililere bildirdiğiniz taktirde sizler için ölçüyor,kesiyor ve overlok yapıp adresinize gönderiyorlar. Taç grubunun ürünlerinde yine indirimler sizleri bekliyor. En güzel nevresim takımlarına sahip olmak için acele edin. Pierre Cardin yatak grupları ise tam 12 yıl garanti veriyor. Ürünlerine son derece güvenen firma bu garanti kapsamında bozulan yataklarınızı koşulsuz geri alıyor ve yenisini veriyor. Bonus kredi kartınız var ise 2+6 taksit imkanı sunuyor. Üstelik şimdi alın ve 2 ay sonra ödemeye başlayın. Bank Asya'nın kredi kartına sahipseniz bu avantaj sizin içinde geçerli. Yapı Kredi Bankası için ise 2+6 ay ve 3 ay sonra ödeme imkanını yakalayabilirsiniz. Taç grubuna ait olan ve son yılların modası olan mikrofiber ürünlerde de cazip indirimler sizleri bekliyor. Bu yazın en gözde pike takımlarının yanı sıra tuttuğunuz takımın renklerine ve sembollerini resmeden ürünlerde sizleri ucuz fiyatlar ile bekliyor. Aras Kargo ile 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Aynı şekilde Aras Kargo güvencesi ile kapıda ödeme kolaylığı da sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bebe
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları