Selülit Masajı: En Kullanışlı Masaj Aleti ve Online Alışveriş Fırsatı

Selülit Masajı: En Kullanışlı Masaj Aleti ve Online Alışveriş Fırsatı Galeri

Selülit cildin alt tabakalarında meydana gelen ve ciltte pütür pütür görüntüye yol açan can sıkıcı bir rahatsızlıktır. Aslında sadece bacaklarda olmaz, kollar, göbek, kalçalar ve basenlerde de oluşabilir. Bu bölgelerdeki yağ hücreleri ihtiyacımız olandan fazla miktarda aldığımız yağı depolar. Kadınlık hormonlarının da etkisiyle bu hücreler iyice genişler. Erkeklerde görülmeyişi hormonlarla ilgili bir durumdur. Vücut normalden fazla suyu hapseder ve bu da kan dolaşımının zayıflamasına sebep olur. Şu bir gerçektir ki zayıf, kilolu demeden dünyada pekçok kadın bu sorundan şikayetçi. Çok kalorili ve dengesiz, karbonhidrat ve şeker ağırlıklı beslenme, çok alkol ve tuz tüketimi, sigara kullanmak ve spor yapılmadan geçen bir yaşam bu sorunun oluşması için yeterli olanağı sağlıyor. Bu tatsız görünüm özellikle yaz aylarında bayanları rahatsız ederken, mayo ve yazlık giysiler giymekte isteksizlik, moral bozukluğu yaratıyor. Bu sıkıntılı durumu engellemek, ortadan kaldırmak veya en azından en aza indirgemek için bazı çözüm yolları da var elbette. Öncelikle karbonhidratın yoğun tüketildiği diyetleri beslenme alışkanlığınızdan çıkarın. Bol su içeren çorbalara, az tuzlu yiyeceklere yönelin. Protein açısından zengin yiyecekler vücudunuzda pütür pütür bir görünüme yol açan ödemi engeller. Sebze ve meyve ağırlıklı beslenin. Kızartılmış gıdalardan uzak durun, sigara ve içkiden de tabii. Bol bol su tüketmelisiniz. Şeker açısından yoğun bir beslenme şekli de oldukça sağlıksız. Obezite ve selülit gibi sorunların başlıca kaynağı gerekenden fazla kalori almak. Tatlılar da günlük kalori ihtiyacımızın çok üzerinde değerler taşıdığından uzak durulması önerilir. Bitki çayları bu sorundan kurtulmanızda önemli bir rol oynar. Spora mutlaka günde en az kırkbeş dakika zaman ayırın. Bu problemden kurtulmanızın en ideal yolu sporu alışkanlık haline getirmektir. Bu problemin üstesinden gelmek için vücut masajları da en iyi yöntemlerden biri. Evde kendiniz yapabileceğiniz gibi profesyonel bir masörden de yardım alabilirsiniz. Son yıllarda bazı aletler de piyasada oldukça önemli bir yer edinmiştir. Bu aletler ellerinizle uygulayamadığınız güçte baskıyı istenilen bölgeye daha kolayca uygulamanızı sağlar.

Selülit Masajı ve En Kullanışlı Anti-Selülit Cihazı

Selülit Masajı ve En Kullanışlı Anti-Selülit Cihazı

Selülit masajı cilt yüzeyinde ve iç tabakalarda yer alan pütürlü katmana ulaşarak fayda sağlar. Isı ve titreşim veren cihazlar bu sorunlu bölgelerdeki katmana direkt etki ederek yavaş yavaş kırılmasını ve vücuttan atılmasını sağlar. Vakumlama fonksiyonu bulunan cihazlarsa sıkıştırma etkisi yaparak bölgeyi uyarır ve sorunun derecesi nisbetinde, belirli bir süre zarfında yok olmasına yol açar. Bu vakum ayarları cildinizin hassasiyeti ve sorununuzun yoğunluğu nisbetinde ayarlanabilir. Elle yapılan selülit masajı tekniklerinin aslında teknolojiye uyarlanmış halidir. Vücudunuzu forma sokmak, problemli bölgeden kurtulmak, bölgesel zayıflama sağlamak, kan dolaşımını hızlandırmak ve ödem atmak bu cihazlarla oldukça kolay. Klasik yöntemlerin rahatlatıcı etkisini de yaratan bu cihazlar yağ yakıcı kremlerin etkilerini de maksimum seviyeye çıkarır ve böylece hızlı kilo kaybına yol açar. Selülit masajının yapılacağı bölge tüylerden arındırılmış olmalıdır. Cihazı daima aşağıdan yukarı doğru hareket ettirerek çalıştırmalısınız. Şiddeti cildinizin hassasiyeti ve sorununuzun derecesine göre ayarlayabilirsiniz. Piyasada satılan en kullanışlı aletlerden biri gözle fark edilebilen sonuçlar almanızı sağlayan Cellulife'dır. Bu cihaz motor gücü sayesinde yoğun devinim ve titreşim sağlar, böylece istenmeyen kötü görüntünün yol olmasına yardımcı olur. Kullanışlı bir şekle sahip cihaz, aynı zamanda problem oluşmadan engellemeye de yardımcıdır. Evde kullanıma uygun bu cihaz kişisel bir üründür, birden fazla kişinin kullanması uygun olmayabilir. Günde birkaç dakikanızı ayırarak yapacağınız uygulamayla düzenli kullanımda etkili sonuçlar elde edeceksiniz. Özellikle sarkmaların olduğu kol, bacak bölgelerinde de olumlu etkisi vardır. Yağ yakıcı kreminizi sürdükten sonra uygularsanız daha olumlu bir sonuç elde etmiş olursunuz.

Selülit Masaj Aleti Online Alışveriş Fırsatları

Zayıflama Kemeri'nde Cellulife masaj aletini %35 indirimli fiyatla satın alma imkanınız bulunuyor. Tüm ürünlerde termal zayıflama kemeri hediye ediliyor ve telefonla sipariş verebiliyorsunuz. Ürünü kullanıp memnun kalmadığınızda ürün iade garantisi veriliyor. Dilediğinizde sevdiklerinize Cellulife'ı e-posta yoluyla hediye çeki olarak da yollayabilirsiniz. Gittigidiyor'da kargo ücretini ödemek koşuluyla oldukça uygun fiyatlarla bu ürüne sahip olma imkanınız var. Devasepeti'nde havale ile ödeme yapabiliyor, kredi kartından tek çekim veya bazı kredi kartlarına 12 aya varan taksit olanağından yararlanabiliyorsunuz ve telefonla sipariş verebiliyorsunuz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları