Sehpa Modelleri: Sehpa Modelleri Fiyatları | Sehpa Markaları

Sehpa Modelleri: Sehpa Modelleri Fiyatları | Sehpa Markaları Galeri

Sehpalar, evlerimizin ve iş yerlerimizin olmazsa olmazıdır. Hem ortalığı toparlayıcı hem de çok kullanışlı ve gerekli bir eşyadır. Ayrıca dekorasyonda çok önemli bir görev üstlenirler. Evin salonunda, oturma odasında ve iş yerinde kitaplar, dergiler, biblolar, kül tablaları, gazeteler ve dağınık durmalarını istemediğiniz küçük süs eşyalarını toparlayıcı rol oynarlar. Çok değişik modelleri mevcuttur. Evin veya ofisin dekoruna, mobilyaların cinsine ve tarzına göre değişiklik gösterir. İyi tasarlanmış ve kullanışlı, fonksiyonel ve tabii ki cebimizdeki paraya uygun seçim yapmamız gerekir.

Nasıl Sehpa Modelleri Seçmeliyiz?

Nasıl Sehpa Modelleri Seçmeliyiz?

Sehpa, çok gerekli ve oldukça kullanışlı bir dekoratif eşyadır. Evde ya da ofiste misafirimiz geldiğinde hemen bir ikram yaparız. Genellikle bu iş için kullanılır. Çay ve kahve ikramları hep bu eşyaların üzerinde yapılır. Bu yüzden hem eşyalarımıza uygun tarzda ve cinste hem de bizim kişisel zevkimizi yansıtan bir model kullanmalıyız. Evlerde ve iş yerlerinde genellikle sade ve küçük model orta masaları ve zigonlar ikram için kullanılır. Klasik modellerde iki küçüğü bir de büyüğü bulunur. Bunlar da genellikle bilinen tarzdadır. Fakat çok değişik mobilyalarla evlerini ya da işyerlerini döşeyenler bilirler ki hayallerin sınırlarını zorlayacak kadar farklı tasarlanıp üretilmiş sehpa modelleri vardır. Gerçekten de sınır tanımayan bu çeşit ürünlerin ünlü markalarca üretilmiş olanları olduğu kadar ismi az duyulan firmalarca tasarlanmış olanları da vardır. Eve ve eşyaya uygun olanı iyice araştırmak ve seçmek gerekir. Markalarına göre çok hesaplı alınabildiği gibi, çok pahalı da olabilir. Zula marka dilim modeli, istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz içi boş dikdörtgenlerden oluşuyor. Çeşitli şekillerde değiştirebiliyor ve hareketli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Seatle Modüler, kapağının yukarı kaydırılmasıyla bir masaya dönüşüyor. Bu tip sehpa modellerine akıllı modeller deniyor ve fonksiyonel olması sebebiyle çok satılıyor.Ünlü tasarımcı Matthew Hilton’nun Fracture modeli bir puzzle şeklinde tasarlanmış. Ceviz kaplamalı küçük bir masayı andıran model ise, son derece değişik ve şık bir tasarım olarak beğenimize sunulmuş bulunmakta.

Markalar ve Online Alışveriş

En güzel modelleri cazip fiyatlar ile Evimister, Evmanya ve Dekoreko'da bulabilirsiniz. Çiçek şeklinde tasarlanmış kat kat yuvarlak ve oval bir güle benzeyen Rendi Flower marka hayallerinde sınır tanımayanlara göre bir ürün seçkin mağazalarda alıcı bekliyor. Evinde, yazlığında veya ofislerinde değişikliği sevenlere, Star marka iki beyaz, enli dikdörtgenden oluşan, sade ve şık bir tasarıma sahip Point marka modeli ya da Portica marka temperli camı ve Kromaj ayakları ile son derece şık sehpa modelleri önerilir. Bellona’nın açılmış bir kibrit kutusunu andıran Anfora modelini ya da Lazzoni Mobilya’nın yuvarlak, modern ve son derece şık tasarımını evinizi süslemek için alabilirsiniz. İhtiyacınız olup da fazla para ödemek istemiyorsanız cebinizdeki parayı çok fazla etkilemeyecek ahsap Lüks Klasik modelini, Çiftel marka Puflu Orta Sehpa modelini tercih edebilirsiniz. Topçuoğlu marka Deren Orta Sehpası küçük bir masa görünümünde ve çok hesaplı. Ayrıca Mudo markasının çok şık tasarımları mevcut ve Trendyol’dan Mudo ürünlerine %90’a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları