Şehir Fırsatları

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de şehir fırsatı siteleri online alışveriş piyasasına yepyeni bir soluk getirdi. Bu şehir fırsatı sitelerinin her birinde, her gün 1 ile 4 gün arasında geçerli olan farklı fırsatlar ve kampanyalar sunuluyor. Bunlar bir gezi, yaşadığınız şehirde bir restoran ziyareti veya sevdiğiniz bir mağaza için alışveriş çeki olabilir. En önemlisi bütün bu fırsatlardan % 90'a varan indirimlerle fayadalanabilmeniz. İyi ve kaliteli bir yaşam için çuval dolusu para dökmenize gerek yok, şehir fırsatlarını takip etmeniz yeterli.

Peki fırsat siteleri ve özel alışveriş siteleri nasıl çalışır?

Prensip çok basit: firmalar, restoranlar, oteller, belli bir sayıda müşteri sayısını garantilemek için şehir fırsatı sitelerinde fiyatlarında indirim yaparak kısa süreli promosyonlar sunarlar. Sunulan fırsatlar sınırlı bir süre için geçerlidir ve gerçekleşebilmesi için belli bir sayıda alıcı gerektirir, bu nedenle kampanya süresi bitiminden sonra e-mail adresinize almış olduğunuz şehir fırsatı ile ilgili bir teyit yazısı ve kuponu nasıl kullanacağınızla ilgili bigi mesajı gelir. Eğer yeterli alıcı sayısı sağlanamazsa promosyon geçersiz sayılır, ödenen paralar iade edilir. Yapmanız gereken tek şey şehir fırsatı sitelerine üye olarak fırsatları kollamak, size hitap eden bir teklif olduğunda ise verilen süre içinde söz konusu fırsatı satın almak. Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da, elektronik posta veya sms yoluyla gönderilen kuponların belli geçerlilik süresinin olmasıdır, bu süre bazı şehir fırsatları için sadece bir ay bazıları ise altı ay geçerli olabilir. Ancak satın alınan şehir fırsatları, belirtilen süre içerisinde kullanılmadığı takdirde geri iade edilemez ve otomatik olarak iptal olur.

İndirimlr.com: Tüm şehir fırsatları ve özel alışveriş sitesi kampanyaları bir arada!

Şehir fırsatı sitelerinin sayısı her geçen gün artıyor, haliyle her birine tek tek bakmak çok fazla vakit alıyor. Sizin için bu şehir fırsatı sitelerini ve kampanyaları arama - bulma işlemini biraz olsun kolaylaştırmak istedik. Burada, indirimlr.com'da sizlere Türkiye'nin üyelere özel indirimli şehir fırsatı sitelerini ve Markafoni, Trendyol, Limango gibi özel alışveriş kulüplerinin en iyilerini; ve bu sitelerin güncel kampanyalarını bir arada bulabilirsiniz. Günün şehir fırsatları için site site dolaşırken kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız bizi takip edin, bütün kampanyaları tek sayfada görün ve kıyaslayın. İsterseniz kategorilere göre arama yapın: tatil, restoran, alışveriş, spa, eğitim, eğlence; isterseniz şehirlere göre: Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Kayseri ve diüer tüm şehirler gibi. Sadece şehrinize özel olmayan, ülke çapındaki şehir fırsatları ve kampanyalara bakmayı da ihmal etmeyin. Ve en önemlisi arkadaş ve dostlarınızı da davet edin, onlar da inanılmaz fırsatlardan, promosyonlardan ve özel alışveriş sitesi indirimlerinden yararlansınlar.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
  • Markafoni.com
  • Limango
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları