Şehir Fırsatı Antalya: Şehrinizin En Son Fırsat ve Kampanyaları Burada

şehrin fırsatları Galeri

Türkiye'de fırsat sitelerinin öncüsü olan ve çok kısa sürede milyonlarca kişiyi üyeliğine kabul eden Groupon sayesinde birçok kurumun bilinirliği ve müşteri sirkülasyonu artmış görünüyor. Türkiye merkez ofisi Levent'te bulunan indirimli alışveriş sitesi üyelerini yaşadıkları şehri keşfetmeye çağırıyor. Bu Şehir Fırsatı Antalya için de geçerli. Şehirde gezilecek, görülecek ne kadar yer varsa keşfetmeye ve eşsiz lezzet duraklarında keyifli bir mola vermeye çok cazip indirim kuponları sayesinde dahil olabilirsiniz. Şirketin politikası aslında oldukça basit. Kendileri için istedikleri en iyi şeyleri üyeleri için de istediklerini beyan ediyorlar. Üstelik tavsiye edilen yerleri işaret ve tarif etmekle kalmayan site sayesinde bütçenizi zorlamadan bu şanstan yararlanma olanağı da buluyorsunuz.

Şehir Fırsatı Antalya'da Yaşanacak Tüm Güzellikleri İndirimli Fiyatlar İle Sunuyor

Şehir Fırsatı Antalya'da Yaşanacak Tüm Güzellikleri İndirimli Fiyatlar İle Sunuyor

Şehir Fırsatı Antalya haricinde İstanbul, Ankara, Tekirdağ, Bursa gibi illerin de sakladığı güzellikleri ayağınıza getiriyor. Ayrıca bazı kuponlar tüm Türkiye için de geçerli. Elektronik eşyadan, ev aletlerine, beş yıldızlı otellerde indirimli konaklama avantajından, kozmetik, kişi ve ev aksesuarlarına kadar geniş bir hizmet seçeneği mevcut. Şehir Fırsatı Antalya başlığı adı altında bazen şehirde yaşayanların bile bilmediği, ihmal ettiği ya da maddi çekince sebebi ile deneme cesaretini gösteremediği yer ve etkinlikleri bulabilirsiniz. Damak çatlatan lezzetleri ile şehrin ünlü restaurantlarında öğle yada akşam menülerini satın alabilirsiniz. Bu bazen tavuk olabiliyor, bazen köfte bazen ise balık. Doğada yeşillikler içinde ya da eşsiz akdeniz manzarası karşısında kahvaltılar, brunchlar da sitenin sunduğu indirimler arasında. Kişisel bakım ile ilgili ihtiyacınız olan her şey yine şehir fırsatı adı altında üyelere sunuluyor. Vizyondaki filmleri çok avantajlı fiyatlar ile izleme şansı, ünlü gece klüplerinde sanatçıların dinletileri eşliğinde içeceklerinizi yudumlama keyfi, spor salonlarında fitness, pilates ve yoga gibi aktivitelere katılma olanağı sitede sunulan avantajlardan sadece bir kaçı. Bu avantajların çoğundaki indirim oranları yüzde ellilerin üstünde oluyor. Site, normal fiyatı ile ancak bir kişinin yararlanabileceği aktivitelerden aynı fiyata iki ya da üç kişinin yararlanabilmesine olanak tanıyor. Üstelik kuponu satın aldığınızda kullanmak için sıkıştırılmış bir zaman söz konusu değil. Rahat bir sürede size en uygun olan anda kuponunuzu kullanabiliyorsunuz. Her ne sebep ile olursa olsun vazgeçme hakkınız ise her zaman saklı. Bir hafta içinde bir iptal söz konusu olursa ödemeleriniz aynı şekilde hesabınıza yükleniyor. Bir haftayı geçen iptallerinizde ise yine paranızı eksilmeden iade alıyorsunuz ancak bu kez bir diğer fırsatta kullanmanız için grupon paranız olarak saklanıyor.

Online Alışveriş Kolaylığı Ve Süper İndirim Fırsatları

2008 yılından itibaren tüm dünyada ve çok kısa sürede de ülkemizde geniş kitlelere ulaşan Şehir Fırsatı şehre ait ne kadar güzellik varsa hepsini bir tık ile karşınıza getiriyor. Zamansızlık ya da seçenek çokluğu sebebi ile kararsızlıktan gidilemeyen yerlere indirimli fiyatlar ve gönül rahatlığı ile gidebiliyorsunuz. Çünkü bu sitede yer alan yerlerin hepsi denenmiş ve olumlu yorumlar almış adresler. Tüm Türkiye'ye kargo ile teslim edilebilen ürünler ise mağaza fiyatlarının çok altında bir bedele kapınıza kadar geliyor. sehirfirsati.com adresine girip kısa bir işlem sonrası ücretsiz üye olduğunuzda şehrinize ve tüm ülkeye ait fırsatları görebilirsiniz. Ayrıca mail adresinize yayınlanan ilanlar hakkında uyarı mesajı alarak şansı kaçırma riskini azaltabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları