Sebamed Güneş Kremi: Online Kampanya Fiyatları ve Müşteri Yorumları

Sebamed Güneş Kremi: Online Kampanya Fiyatları ve Müşteri Yorumları Galeri

Sebamed, dünyada ilk kez pH değeri 5.5 olan kozmetikleri üreten ve dermotologların tavsiye ettiği bir firmadır. Sabun ve alkali içermeyen markanın ürünlerinde 5.5 pH değeri vardır ve alerji riski yok denecek kadar azdır. Bu nedenle cildin asit örtüsünü korur. Markanın ürünlerinde cilde zararlı dioksan, formaldehit ve nitrozamin bulunmaz. İnsanlara olduğu kadar çevre ve hayvanlar için de duyarlı olan marka, ekolojik ve doğal dengeye zarar vermemek için ambalajlarını da karton ve geri dönüşümlü olarak üretiyor. Yeni geliştirdiği ürünlerini de deney hayvanlarında değil gönüllü insanların cildinde test ediyor. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği, sabun ve alkali içermeyen ürünlerini dermotologlar özellikle hassas ciltlere tavsiye ediyor. Marka 65 ülkede yıllardır kullanılmakta ve kullanıcılardan da olumlu geri bildirimler almaktadır.

Sebamed Güneş Kremi UV Işınlarından Koruyor!

Sebamed Güneş Kremi UV Işınlarından Koruyor!

Duyarlı markaların ekolojik dengeyi ve çevreyi düşünmelerinin yanında, bunları uygulamayan bir çok firma bulunuyor. Bu yüzden denge bozuluyor, ozon tabakasının gittikçe incelmesi ile güneşteki UV ışınlarının zararlı etkileri artıyor. Özellikle yazın daha dik gelen ışınlar hassas ciltlerde yanık, alerji ve tahriş oluşturuyor. Uzun yıllar korunmasız güneşte kalan kişilerde ise cilt kanseri, güneş lekeleri ve erken cilt yaşlanması oluşuyor.

Sebamed güneş kremi sizi bu olumsuz etkilerden her mevsim koruyor. Yanlış okumadınız, güneş kremlerini sadece yaz mevsiminde değil kışın da kullanmalısınız. Yaz mevsiminde cilt tipinize göre daha yüksek, kışın ise daha düşük faktörlü olanları kullanabilirsiniz.

Yaz mevsiminde, beyaz tenli ve hassas cilde sahipseniz, markanın 45-50 föktörlü ürünlerini; esmer ve çabuk bronzlaşan bir cilde sahipseniz 20-30 faktörlü olanları kullanmalısınız. Cildiniz yağlı ise losyon, kuru ise krem, karma ise sprey şeklinde olanları tercih etmelisiniz.

Uygulama Talimatı

Uygulama Talimatı

Ürünü güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce uygulayarak cildinizin derinliklerine etki etmesiniz sağlamalısınız. Uzun süre güneşte kaldığınızda terleme, yüzme ve kurulanma ile ürün etkisi sona ereceğinden tekrar uygulamalısınız. Bronzluğunuzun daha uzun süre devam etmesi ve cildinizin serinleyip ferahlaması için güneş sonrası ürününü kesinlikle kullanmalısınız. Ürün, serinletmenin yanında cildinizi nemlendirir ve elastikiyetini korur.

Satışa Sunulduğu Online Mağazalar

Satışa Sunulduğu Online Mağazalar

Markanın Luxybox.com’ da indirimli fiyatları ile tüm büyük ve çocuklar için üretilen serileri mevcut. Zidaya.com, Yenicarsim.com, Balerin.com online alışveriş mağazalarında da Sebamed’ in ürünlerini sipariş verebilir; indirimli fırsatlar ve kampanyalar ile ekonomik, hızlı ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

SPF 20, 30, 45 ve 50 faktörlü losyonları 150 ml ambalajında satışa sunuluyor. Yağlı ciltlerin tercih edeceği ürün, yapışkan his ve beyaz kalıntı bırakmıyor. Alkol, yağ ve renklendirici madde içermeyen ürün, yaşlanma etkilerine karşı E ve B5 vitaminleri ile etkili koruma sağlıyor. Tüm ürünlerinde olduğu gibi pH değeri 5.5. SPF 28,45 ve 50 faktörlü kremleri 75ml ambalajlarda tüketiciye sunuluyor. Kuru ciltler için üretilmiş ürün, cildi korumanın yanında nemlendirerek kurumasını engelliyor. Lip Defense SPF 30 ürünü olumsuz hava şartlarında kuruyan ve çatlayan dudakları onarıyor. İçeriğinde aloe vera, jojoba yağı ve E vitamini bulunan ürün, sadece yazın değil 4 mevsim kullanılabilir. Bebekler için sprey şeklinde 200 ml ambalajında satışa sunulan ürünün koruma faktörü SPF50. Sebamed Güneş Sonrası Losyon, E vitamini ile yaşlanmaya karşı korur. Mentol, bisabolol ve allantoin ise cildi serinletir ve yatıştırır. Bronz teniniz çok uzun süre açılmadan rengini korur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Sebamed
  • Zidaya
  • Luxybox
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları