Schafer Kahvaltı Takımı: Mutfak Ürünlerinde Şıklığı Ucuza Yakalayın

Schafer Kahvaltı Takımı Galeri

Mutfağınızın yeni şefi sloganı ile yola çıkan Schafer markası, 1980 yılında faaliyete başlamıştır. Tuncay Aslan tarafından kurulan ve elektrikli ev aletleri gibi ürünleri satışa sunan firma, ürün gamında sürekli değişikliğe gitmiş ve geniş kategorilerde hizmet vermiştir. Elektrikli ev aletleri ürünlerinin hem satışını hem de dağıtımını üstlenen marka, 2004 yılından sonra kendi ismi altında pazarlama yapmaya başlamıştır. Mutfak aksesuarları, cam ve pişirme grubu, çatal, bıçak, tencere, porsenel yemek ve Schafer kahvaltı takımı gibi üretimlere yer vermiş ve satış rekorları kırmıştır. Yeni evlenen genç kız adaylarına yaptığı paket indirimler ile gözde olan firma, özgün ve modern tasarımlara ev sahipliği yapmıştır. Kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden en iyi hizmeti müşterilerine vermeyi ilke edinen kuruluş, mutfak ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda tamamlamanıza aracı olmaktadır. Son teknoloji ile bezenen sağlam yapıdaki üretimleri, mutfağınıza şıklığı ve yeniliği getirmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip şirket, zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçme şansı tanımaktadır. Yeni sezon koleksiyonları ile dikkat çeken firma, masanıza şenlik getirecek tasarımlardan oluşmaktadır. Bu markanın ürünleri ile misafirlerinizi daha özel bir masada karşılayabilirsiniz.

Schafer Kahvaltı Takımının Şık Modelleri

Schafer kahvaltı takımı ürünleri, sürekli yeni koleksiyonları ile görücüye çıkmaktadır. Türk kültüründe önemli olan bu öğün, şık ve modern bir sofrada şüphesiz daha keyifli hal alacaktır. Eşinize sevdiklerinize sunacağınız ikramları, bu ürünler sayesinde daha leziz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sabah öğünü, sağlık ve beslenme açısından önem taşımaktadır. Ve mutlaka yapılması ve atlatılmaması tavsiye edilen bu öğün, bu marka sayesinde daha iştah acıcı bir hale dönüşmektedir. Türk mutfağının zengin çeşitlerini, aynı anda, aynı modelden oluşan parçalara, düzenli ve göze hitap eder bir şekilde sunabileceksiniz. 2013 yılına beğeninize sunulan üretimler, tamamen el işçiliğinin güzelliklerini yansıtmaktadır. Şimdilerde gözde olan Diva koleksiyon ürünleri, desen ve şekli ile göz kamaştırıyor. 31 parçadan meydana gelen bu tasarım, 1 adet tuzluk, biberlik, peçetelik, çaydanlık gibi ürünleri bünyesinde taşıyor. Ayrıca, 6 adet pasta, kahvaltı tabağı, fincan ve tabağı gibi mutfak eşyalarından oluşmaktadır. Kampanya ve paket indirimi seçenekleri ile daha ucuza alabileceğiniz bu yeni sezon üretim, çeyizinizin en değerli parçası olmaya adaydır. Birbirinden farklı desen ve şekillerden oluşan bu koleksiyon, zevkinize uygun olanı seçme şansı tanımaktadır.

Online Satış Noktalarında Kampanyalı Fiyatlarla

Schafer kahvaltı takımını, online mağazalarından, uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz. Kampanya ve indirim seçenekleri ile bu ürünleri ucuza getiren online sistemi, uygun ödeme ve taksit avantaları da sunarak, bütçenize uygun ödeme yapmaya aracı oluyor. Markanın tüm koleksiyonlarına, firmanın resmi sitesinden sipariş verebilir, 24 saat kargo fırsatı sayesinde, kısa sürede kapınıza güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Size teslim esnasında oluşan kırılma ve zedelenen parçayı geri gönderebilir, yenisini anında alabilirsiniz. Ayrıca evmanya.com.tr adresinden de çok cazip fiyatlar ile bu üretimlere ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Schafer
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları