Schafer Düdüklü Tencere: Dokunmatik Düdüklü Tencere Fiyatları

Schafer Düdüklü Tencere: Galeri

Bayanlara mutfakta zaman kazandıran ve büyük kolaylık sağlayan düdüklü tencereler, artık mutfakların vazgeçilmezi haline geldi. Kendi özel sisteminde yüksek basınç oluşturarak pişirme sağlayan bu ürünler ile yiyecekler hem daha çabuk pişiyor hem de vitamin kaybı olmuyor. Özellikle çalışan kadınlar mutfağa kısıtlı zaman ayırabildikleriden bu ürün onlar için büyük önem taşıyor. Yüksek basınç istenmeyen kazalara da sebebiyet verebileceği için güvenli bir markanın ürününü seçmekte fayda var. Bazı markalar ürünlerini üstün güvenlik sistemi ile donatıyor. Bu ürünleri de gönül rahatlığı ile kullanmak mümkün oluyor. Schafer markası da güvenliğe oldukça önem veriyor. Pratiklik ve güvenlik sağlayan markanın ürünleri yaygın olarak tercih ediliyor.

Beğeni Toplayan Schafer Düdüklü Tencereler

1980 yılında kurulan Aslan Ticaret, Alman asıllı popüler bir marka olan Schafer'ı satın almıştır ve isim değişikliğine gitmeden üretim ve pazarlama faaliyetine devam etmiştir. Aslan Ticaret markanın ürün çeşitliliğini arttırmakla işe başlamıştır. Satın alındığı dönemde on ürüne sahip olan markanın günümüzde çok sayıda ve modelde ürünü bulunmaktadır.Zarif tasarımlara sahip porselen yemek takımları kadar Schafer düdüklü tencere modelleri ile de beğeni toplamaktadır. Markanın oldukça popüler bu ürünleri yüksek güvenlik sistemi ile donatılmaktadır. Aşırı basınç yükselmesinde uyarı sinyali duyulurken aynı zamanda da özel güvenlik kiti devreye girerek oluşan aşırı basıncı buhar çıkışı ile düşürmeye çalışır. Marka fonskiyonelliğe oldukça önem verdiği için bu ürünlerinde de pratiklik ve güvenlik sağlayan pek çok fonksiyona yer vermektedir. Özel pişirme ayarı bu fonksiyonel özelliklerden biridir. Et ve kuru bakliyat gibi pişmesi daha zor gıdalar için yüksek basınç seçimi yapmak mümkün. Düşük basınçla pişirme sağlayan diğer pişirme ayarı ise bezelye, bamya gibi narin sebzeler için çok daha ideal. Pişirme işleminden sonra buhar basıncı olabilecek en yüksek hız ile boşaldığı için vakit kaybına yol açmaz. Lokum gibi pişmiş leziz yiycekler kısa bir sürede hazır olur. Her aileye uygunluk sağlaması için bu ürünler farklı boyutlarda üretiliyor. Dört kişilik bir aile için 4 lt tencere yeterli olabilirken, daha kalabalık aileler 6 lt kapasiteye sahip modelleri tercih ediyor.

Düdüklü Tencerelerde Kaçırılmayacak Online Fırsatlar

Mutfak gereçlerini online mağazalardan indirimli fiyatlarla temin etmek mümkün. Son dönemlerde indirimli satış siteleri oldukça popüler. Bazı siteler ünlü ev gereçleri markalarının kampanyalı satışlarını düzenliyor. Bu sitelerden biri olan evim.net sitesinde Schafer markasının dönem dönem kampanyalı satışını düzenleniyor. Düdüklü tencere ihtiyacı olanların bu kampanyaları takip etmesinde fayda var. Ürünler sınırlı stoklarla ve çok cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. Pek çok ürünü bir arada bulacağınız Yeni Çarşım e-ticaret sitesinde markanın porselen yemek takımından tencereye kadar pek çok ürünü uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni Çarşım sitesinde bazı bankaların kredi kartlarına özel 12 aya varan taksit seçenekleri de sunuluyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Schafer
  • Evim.net
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları