Bebek & Çocuk

Bir bakışta en iyi online mağazalar:

 • 0 Yorumlar

  N11, "alışverişin uğurlu adresi" sloganı ile sanal alışveriş siteleri arasına katıldı. 2012 yılı...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 5 Yorumlar

  MissPera, kendine bakmayı seven, bakımlı insanlar için kozmetik ürünleri satan bir alışveriş...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 1 Yorumlar

  Butikbebe, anneler ve anne olmaya hazırlananların bebekleri ve çocukları için en seçkin markaların e...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 2 Yorumlar

  Türkiye’nin en büyük e-ticaret ve online alışveriş portallarından biri olan Hepsiburada ...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 1 Yorumlar

  İlk olarak 1985 yılında, Kadıköy’de kurulan Sunman Oyuncak, birçok ülkeden ithal ettiği oyuncakları ...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 2 Yorumlar

  Ereyon sitesi internet üzeri alışveriş hizmetini vermektedir. 5 yıl önce kurulan site müşterilerine ...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 1 Yorumlar

  Zeyland, Zeynep Giyim A.Ş adı ile 1970 yılında kurulmuştur. Çocuk giyiminde uzmanlaşmış olan Zeyland...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 0 Yorumlar

  İnternetin popüler olmaya başladığı 2001 yılında yayın hayatına başlayan bebek.com’u...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 0 Yorumlar

  Deppo, Türkiye’nin alışveriş sitesi sloganıyla, birçok markayı ve ürünü bir arada bulunduran bir onl...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 2 Yorumlar

   YKM, 1950 yılında Nuri Güven tarafından İstanbul Sultanhamam’da kurulan bir kumaş mağazasıyla 60 yı...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 1 Yorumlar

  İnternetin hızla hayatımızdaki kontrolü ele aldığı şu dönemde, online ilan sitelerin...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 0 Yorumlar

  %100 yerli sermaye ile 1995 yılında kurulan TEKZEN, kurulduğu yıl yapı market sektörünün lid...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 2 Yorumlar

  Civilim, Civil Çocuk Dünyası şirketinin, mazağa alışveriş yapamayan müşterilerine, veya mağaza alışv...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›
 • 0 Yorumlar

  İnternetten bebek bezi alma fikri kulağa ne kadar enteresan gelsede Ali Özen ve Şencan Özen kardeşle...
  Devamını oku ›
  Siteye Git ›

Bebek bakım ürünleri, anne olan hanımların bebeğin büyüme aşamasında en büyük yardımcılarıdır. Özellikle pişik kremleri, bebek yağları, şampuan ve sabun gibi banyo ürünleri annelerin en çok satın aldığı ve kullandığı ürünlerdir. Anne adayları ise, haftalar öncesinden alışveriş mağazalarını dolaşıp neler almak gerektiğini araştırırlar. Yeni doğan bir bebeğin cildi oldukça hassas olduğundan, kesinlikle bilinmeyen ürünler satın almaktan kaçınılmalıdır. Daha önce benzer ürünler kullanmış insanlardan bilgi edinmek, bebekler için doğru ve güvenilir ürünler seçmek açısından yararlı olacaktır. Bebek bakım ürünlerini satan markaları ve bu markaların ne tür ürünler sattığını, online bebek bakım mağazaları ve bu mağazalardan bakım ürünleri almanın püf noktalarını, makalemizin devamında bulabilirsiniz.


Online Alışveriş


Bebekler için en doğru ve güvenilir ürünleri bulmak adına, mağazalarda saatlerce zaman harcamanıza gerek yok. Artık nerede ise, bütün bebek ürünlerini satan markaların birer online mağazası bulunmaktadır. Evinizin rahat ortamında, internet üzerinden bütün mağazaları ve ürünleri ayrı ayrı inceleyip, gerekli bilgileri edindikten sonra alışveriş yapabilirsiniz. Online olarak satılan bebek bakım ürünlerinin başında bebek bakım çantaları bulunmaktadır. Bu bakım çantalarının içerisinde göz yakmayan şampuan, sabun, bebek bezleri, masaj yağı, güneş kremi, pişik kremi, tırnak bakım setleri, tarak seti, makas, alt değiştirme bezleri, aspiratör gibi yardımcı ürünler ile pamuklu temizleme mendilleri, emniyetli kulak temizleme çubuğu gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi bir çanta içerisinde, toplu olarak satın alma imkanınız da bulunmaktadır.


Bebek Bakım Ürünleri Online Mağazaları


Bebek bakım ürünlerini online olarak satan markalardan bazıları ise, bez ve ıslak mendil ağırlıklı ürünler satan huggies, molfix, prima, dalin markaları, bebek yağı ve şampuanları satan uni baby, dalin, sebamed, bübchen, bebedor, nivea baby, chicoo gibi markalardır. Bu markaların bebek bakım ürünlerini satın alabileceğiniz, e-bebek.com, zeyland.com, deppo.com, ykm.com, hepsiburada.com gibi bazı online mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalardan ürün almadan önce fiyat ve karşılaştırması yapabilme ve güvenilir bilinen markalar bulabilme şansınız bulunduğu için, bebeğiniz için bazı bakım ürünlerini satın almadan önce iyice incelemenizde yarar vardır.


Online Bebek Bakım Ürünleri Alımında Püf Noktalar


Bebeğiniz için almak istediğiniz ürünlerin bilinen markalar olmasına dikkat etmenizde yarar vardır. Daha önce aynı üründen kullanan annelerden yardım alabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede istediğiniz markalara ulaşamıyorsanız, internet üzerinden online alışveriş imkanınız var. Online bebek bakım ürünleri alacaksanız bütün mağazaları ayrı ayrı incelemelisiniz. Özellikle bebek şampuanlarının göze zarar vermemesi gerektiğini ve bu ürünü bilinen bir markadan almanız gerektiğini unutmayın. Bir bebeğin vücudu genel olarak çok hassastır fakat, gözler en hassas noktalarıdır. Banyo sırasında kimyasalların gözle teması daha kolay olduğundan şampuan ve sabun seçimine dikkat edin. Islak mendil alacaksanız mutlaka pamuklu olanını tercih etmelisiniz. Bazı anneler bebeğin poposunu alt değiştirdikten sonra ılık su ile silmektedir. Bu tamamen sizin tercihinize kalan bir durumdur fakat ıslak mendil yerine pamuk veya yumuşak bir bez ile sildiğiniz ya da poposunu her seferinde yıkadığınız zaman, pişik problemini nerede ise hiç yaşamazsınız. Masaj yağlarını satın alırken aynı şekilde bilinen ve tanınan markalar olmasına özen gösterin. Bebek ürünleri satan online mağazalara üye olduğunuz zaman, indirim ve fırsatlardan ilk olarak haberdar edilirsiniz, böylece hem bebeğiniz için en uygun ürünü bulur hem de avantajlı alışverişn tadını çıkarırsınız.

12>
Kategoriler