Zoopa Hakkında

Zoopa ürünlerini artık kendi sitesinden online alışveriş kolaylığıyla satın alabiliyorsunuz. Aksesuar tutkunlarına ilham olmaya devam ediyor. Ünlü tasartım devi markaların genç tasarımcılarıyla çalışan Zoopa kendi sektöründe oldulça iddialı. Tasarımlarına özgün, genç, dinamik ve daima yeni sloganıyla hayat veren firma moda ve alışveriş tutkunlarını oldukça heyecanlandırıyor. Farklı trendleri harmanlayan firma ürünlerinde en çok özgünlüğe ve fark edilebilirliğe öncelik veriyor.

Zoopa fırsatları

Online Alışveriş

Istanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerin dışında 17 farklı şehirde hizmet veren Zoopa, artık online alışver sitesinden de müşterilerine en son kreasyonları ulaştırıyor. Siteden Zoopa Ayakkabı, Çanta, ve Aksesuar alışverişinizi %50′ye varan indirimlerle yapabilirsiniz. En son tasarımları iki tık uzağınıza getiren siteyi aynı zamanda facebook, twitter, instagram ve pinterest gibi soyal mecrarlardan da takip edebiliyorsunuz. En son kampanya ve indirim fırsatlarını bu sosyal alanlarda da duyuran site müşterileriyle yakın ilişkiler kurarak en son gelişmeleri paylaşıyor. Outlet kısmı da bulunan sitede kullanıcılar sezonu geçmiş ama fiyatı oldukça düşmüş ürünlerde büyük indirim fırsatlarını yakalayabiliyorlar. Normal şartlar altında alınamayacak fiyatlara satılan outlet ürünleri site kullanıcıları için büyük bir fırsat alanı oluşturuyor. Ücretsiz kargo hizmeti bulunan sitede ürünün fiyatına bakılmaksınız alışverişleriniz MNG kargoyla ücretsiz olarak adresinize postalanıyor. Ürün siparişini geçtiğiniz günden bir sonraki iş gününe kadar siparişiniz kargoya teslim ediliyor böylecek günlerce bekleme durumu söz konusu olmuyor. Zoopa’nın sitesine üye olan kullanıcıları 25tl değerinde hoş geldin indirim kuponu bekliyor, bu hediye kuponuyla ilk alışverişinizi daha da kârlı hale getirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş olan Zoopa web sitesinde de kaliteden ödün vermiyor. Siteden aldığınız her ürün 2 yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantili oluyor. Ayrıca aldığınız üründen memnun kalmamanız durumunda 7 gün içerisinde müşteri hizmetleriyle görüşerek iade edebiliyorsunuz. İade ettiğiniz ürünün ücretini yedi iş günü içerisinde alabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine hafta içi 8:00 ile 19:00 saatleri arasında 0212 474 96 98 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleriyle mükkemmel tasarımlara ulaşabileceğiniz bu sitede size keyifli alışverişler dileriz.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar