Yıldız Butik hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Yıldız Butik
5 / 5
(2 Yorumlar)

Yıldız Butik hakkında en son yorumlar

2 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
ürün yelpazesi

Çeşitlliği bol ,ürün yelpazesi fazla üstün kalitede kiürünlerle orta kalitenin birleşimi bence başarılı

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum

Çok teşekkürler bize sitenizde yer verdiğiniz için.

Tüm yorumları oku
 1. yazan: Yıldız on day 19.03.2015

  Çok teşekkürler bize sitenizde yer verdiğiniz için.

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Yıldız Butik Hakkında

Yıldız Butik, ilk izlenimin çok önemli olduğu ilkesinden yola çıkarak 1981 yılından beri butik anlayışı ile abiyeden spora, ayakkabıdan, çantaya, büyük bedenden aksesuara müşterilerini tepeden tırnağa giydirmeyi başardı. Şimdi de bunca senenin başarısını online ortama taşıyor. Aynı titizlikle kalitesinden ödün vermeden yelpazesini büyüttü. Hiç bitmeyen heyecanı, enerjisi ve sürekli değişen ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Kadının giyimi bir bütün ise, www.yildizbutik.com'da bütün ürünlerin kombinlerini zahmetsizce bulabilirsiniz. Yenilenen sitesinin kolay anlaşılabilirliği, işinizi kolaylaştırır. Dünya modasını Yıldız Butik'te yakından takip edebilirsiniz.

Butik, mevcut mağaza sıcaklığını online yansıtmak için telefonla sipariş ve danışma hattı da kurmuş durumda. Hayatınıza heyecan katacak, zarif ve kaliteli ürünlere ulaşmak bir tık kadar yakın. Ürünlerin özellilklerine gelince kendi tasarımları olan ayakkabılar; hakiki deriden imal edilmiştir. İnsan sağlığının çok önemli olduğu düşüncesiyle kalitesinden asla ödün vermeden ürettiği ayakkabıları satışa sunuyor. Butikte yer alan diğer ürünler ya ithal ya da kendini ispat etmiş markaların ürünleridir. Ayrıca küçük bedeninin çizgilerini büyük bedene taşımak da butiğin ayrıcalıklarından biri! Bu konudaki amacı genç büyük bedenlere de hitap etmektir.

Yıldız Butik: Evinizin Konforunda Online Alışveriş

Yıldır Butik bir de çay saati adı verdiği uygulama getirmiş. Çay saatlerinde ki cafe keyfi bir başka. Ev rahatlığı kadar samimi  bir ortam sağlaması ve en iyi şekilde kombinlenen kıyafetlerle müşterilerinin özel hissetmesini sağlıyor.

Butikteki tüm ödeme kolaylıklarını online mağazasında da taşıyan Yıldız Butik; kredi kartı ile ödeme, taksit imkanı, havale ödemelerinde % 5 iskonto, kapıda ödeme gibi birçok imkana sahip. Aras Kargo güvencesiyle kıyafetleri müşterilerine yolluyor. Diğer fırsat sitelerinden en büyük farkı seçici butik ürünleryle internette bulunması ve sezon ürünlerini doğru fiyata satması. Ayrıca geçen sezonun veya tek kalan kıyafetleri de indirim reyonunda sergiliyor. Kalitenin bedeli fiyatsa; eğer fark edilmek, seçilmek istiyorsanız doğru adres Yıldız Butik. 31 senenin deneyimi, kararlılığı, titizliği Yıldız Butik’i bu konumuna taşıdı. Butiğin asıl merkezi İstanbul'un Beşiktaş'a bağlı Gayretttepe semtindedir. Etrafındaki bankaların, holdinglerin fazlalığı mağazayı, iş kadınlarının kariyer hayatındaki kıyafetlerini yönlendiren bir adres haline getirmiş durumda.

Butikte Tamir de Mümkün

Butik sadece ürün satmakla yetinmeyip kıyafetlerdeki olası tadilatları da gerçekleştirmekte. Şirket için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Müşterilerinin akşam gideceği parti ve toplantılarda da ne giymesi gerektiğine dair fikirler üretmekte. Büyük moda mağazalarındanen büyük farkı müşterilerle birebir sıcak ilişkide bulunmasıdır. Uzun yıllar bu camiyada bulunması güvenilirliğini kat ve kat artıran bir unsur. Hangi kumaşın, hangi modellerde  iyi duracağını; hangi derinin hangi bot ve çizmeye gideceğini bilmesi ürün seçerken ve tasarlarken doğruyu bulmasını sağlıyor. Bu uzun süreden beri gelen tecrübesi hangi vücuda ne giydirmesi gerektiği konusunda daha fazla başarı sağlıyor.

İlgili mağazalar