Yeniçarşım hakkında en son yorumlar

3 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (2)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
tvler gerçekten ucuz

eşimle bu siteden samsung marka smart tv aldık 320 tl indirim yaptılar alışveriş mağazalarında nerdeyse iki katı fiyatı tavsiye ederim herkese.

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Olumsuz bir yorum bulamadık
 1. SİTE YAZILIM HK.
  yazan: time007 on day 19.03.2015

  Öncelikle Yeniçarşımı kutluyorum.Hürriyet güvencesi altında böyle bir site açtığınız için sağlam güvenilir bir site kaliteli hesaplı satıcılarınız var. Yalnız tek eksiğiniz sitenin yazılımı Örneğin bir gitigidiyor sitesi gibi değil mesela mesaj olsun kargo takip gibi vs. ama ümit ediyorumki bunlarda zamanla düzeleciğene inanıyorum. saygılarımla.

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Yeniçarşım Hakkında

Türkiye ekonomisine, sanayi, ticaret, finans, pazarlama, medya ve reklam gibi birçok alanda hizmet veren Hürriyet, 1954 yılında başladığı seri ilan uygulamasıyla da alıcı ile satıcıyı buluşturmaktadır. Dijital çağa ayak uydurarak, online alanda hurriyet.com.tr, yenibiris.com, hurriyetemlak.com, hurriyetoto.com, hurriyetaile.com, hurriyetkiyasla.com, tipeez.com ve yakala.co ile yer alan Hürriyet, alıcı ile satıcıyı online olarak buluşturduğu Yeniçarşım ile de hizmetinizde. En geniş ürün yelpazesine bir tık ile ulaşabileceğiniz, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir platform olan Yeniçarşım ‘dan Hürriyet güvencesiyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Binlerce Ürün En Uygun Fiyatlara!

Yeniçarşım ‘da, iş ortaklarının her geçen gün artan mağazalarıyla birbirinden farklı birçok çeşitte ürünü bir arada bulabilirsiniz. Yeniçarşım sayfasında Telefon, haberleşme, bilgisayar, oyuncak & hobi, giyim & aksesuar, ev & dekorasyon, kozmetik & bakım & sağlık, spor, oto& aksesuar, oyun& konsol, mutfak, fotoğraf & kamera, televizyon, byeaz eşya, kitap& film ve müzik gibi kategoriler altında yer alan binlerce ürüne tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Yeniçarşım kategorileri sayesinde aradığınız ürünleri kolayca bulabilir, dilediğiniz ürünleri anında satın alabilirsiniz. Yeniçarşım ‘da ödemelerinizi, kredi kartınız ile yapabilir, World, Axess, Bonus, Maximum, Card Finans kredi kartlarına yapılan 10 aya varan taksit imkanlarından yararlanbilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Yeniçarşım ‘da yer alan güvenli alışveriş sistemi ile alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bu sistemde müşteri önce ürünü seçerek ödemesini onaylayar. Bundan sonra, müşteriden alınan ödeme Yeniçarşım ‘ın hesap havuzunda bloke edilir. Sipariş edilen ürün 3 iş gününde müşterinin adresine ulaştırılır. Yeniçarşım sisteminde mağazanın gönderisi hakkındaki kargo bilgilerini güvenli alışveriş sistemine girmesini takiben, eğer müşteri de kendisine ulaşan ürünü kontrol eder ve onay verirse, ödeme mağazanın hesabına aktarılır.  Böylece, Yeniçarşım ‘da,  her iki taraf da güvenli alışverişin avantajlarından yararlanmış olur ve alışveriş sorunsuz olarak tamamlanır.

İlgili mağazalar