Yakala.co

Yakala.co hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Yakala.co
5 / 5
(4 Yorumlar)

Yakala.co hakkında en son yorumlar

4 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
sistem çok iyi

İstanbulda oturuyorsanız tek kelimeyle harika. Kazan kazan sistemi var, hem alırken kazanıyorsunuz hem de ucuza alıyorsunuz fırsatları. Tebrikler.

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Herşey sorunsuz

Sadece güzel şeyler aktarabilirim. Anlaşma mükemmeldi. Sorun yok. Devam edin!

Tüm yorumları oku
 1. -
  yazan: Tülin on day 19.03.2015

  Selamlar, Çok güzel bir iş modeli. Hatta mükemmel. Herkes kazanıyor!!!!Herkes için faydalı. Özellikle yeni açılan işletmelerin tanıtım yapmaları için iyi bir fırsat, bizler de uygun fiyatlara güzel birşeyler yapabiliyoruz. Tülin

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Yakala.co Hakkında

Özel günler hayatımızda büyük yer kaplamakla beraber aynı zamanda hayatımıza anlam katan unsurlardır da. Bu gibi günlerde ise gerçekleştirilebilecek pek çok etkinlik bulunmakla beraber bu özel günlerin anlamına uygun bir etkinlik bulabilmek ve maddi açıdan altından kalkabilmek zor bir iş. Eğer bu tip günleri ucuza getirmek istemekte iseniz kimi zaman alacağınız hizmetten tatmin olamayabileceğiniz endişesi içinizi kaplayabilir. Bu durumdan kurtulabilmenin artık pek çok yolu bulunmakta. Özellikle son yıllarda internetin gelişmesi ile beraber büyüyen fırsat siteleri sektörü bu alanda profesyonel çözümler sunmak için en iyi yollardan bir tanesini teşkil ediyor. Yakala.co İzmir ve çevresinde yaşayanlar için sunduğu seçeneklerle özel günlerinizi anlamlandırabilmek adına dur durak bilmeden yeni kampanyalar sunmakta. Site İzmir dışındaki pek çok şehirde de hizmet vermekle beraber özellikle büyük şehirlerimizde bulunan pek çok etkinliğe ve mekana dair güzel indirimler uygulamakta.

Yakala.co Şehir Fırsatları

Özel Günlerinizi Daha Da Anlamlandırın

Yakala.co Bursa, İstanbul ve Ankara gibi şehirlere göre daha küçük bir şehir olmasına rağmen bu şehirde yapılabilecek pek çok etkinliği gayet iyi fiyatlarla satmakta olan bir internet fırsat sitesi. Site Bursa ikametli kişilere sunduğu hizmetler sayesinde ciddi bir takipçi kitlesi oluşturmuş ve bu kitleyi son derece tatmin edebilecek bir biçimde hizmetlerini gerçekleştirmekte. Sitenin çalışma prensibi genel olarak kampanya üzerine kurulu. Site fırsat avcılarına sunduğu güzel kampanyaları belirli bir süre içinde ve sınırlı katılım ön koşulu ile satışa sunulmakta. Yakala.co Adana gibi şehirlerde yaşayanlara yönelik de inanılmaz fırsatlar sunuyor. Sundukları bu fırsatların özellikle beklentileri karşılama biçimi gayet güzelken, tatminkarlık oranı da internet üzerinde görülebilecek yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla gayet yüksek. Yakala.co Adana ‘da ikamet etmekteyseniz kesinlikle ziyaret etmeniz, hatta her gün takip etmek üzere yer imlerine eklemeniz gereken bir site niteliği taşıyor. Sitenin en güzel yanlarından bir tanesi de sunduğu fırsatlara dair her türlü desteği size hizmetten yararlanma süreniz bitene kadar vermesi. Bu konunun özellikle mağdur olmamak adına büyük bir önemi var. Buradan hareketle Site iletişim alanında yaptığı yatırımlar sayesinde her türlü geri bildiriminize dönüş yapmakla beraber sıcak kanlı personelleri ile dikkat çeken bir yapıya sahip.

Fırsatları Kaçırmamak İçin Takipte Kalın

Yakala.co iletişim odaklı çalışmasının yanı sıra aynı zamanda müşterilerinin memnuniyet derecesini artırmak için pek çok yol denemekte. Bu bakımdan rekabet ettiği diğer pek çok fırsat sitesine göre hizmet çeşitliliğini yüksek tutmaya çalışan site özellikle sunduğu ilginç hizmet ve etkinliklerle müşterilerinin gözdesi olmuş durumda. Yaşanılan problemler bakımından da son derece olumlu tepkiler alan site içeriğinde kimi zaman 2 gün süre ile kampanyalar satışa sunarken, kimi zaman da bir süre koymamakla beraber sadece katılım sayısını sınırlayarak işlemekte. Bunun yanı sıra site kampanyalarında uyguladığı %90′a varan indirimlerle rakipleri arasında güzel bir konum elde etmeyi ustalıkla başarıyor.

Siteye Git ›