Yağmur Mobilya hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Yağmur Mobilya
0 / 5
(0 Yorumlar)

Yağmur Mobilya Hakkında

Yağmur Mobilya 1978 yılında Adana’da kuruldu ve kısa sürede büyüyerek şehrin önemli firmaları arasına girdi. Yağmur Akkülah tarafından kurulan Yağmur Mobilyanın ana üretim tesisi Adana’da bulunmaktadır. Bir diğer tesisi de Düzce’de bulunmaktadır, buradaki tesiste yatak ve kanepe üretilmektedir. Adana tesislerinde yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, genç odası, kanepe, koltuk, yatak, baza üretimi yapılmaktadır. Firma başta; A.B.D, Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere ve isveç olmak üzere toplam 42 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki bayilerinin başarısından dolayı 2009 ve 2010 yıllarında üretici kategorisinde ilk 1000 firma arasına girmeyi başarmıştır. Bu başarısının sonucunda Yağmur mobilya Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı tarafından ödüle layık görülmüştür.

Yağmur Mobilya: Mobilyalar, Satış Noktaları ve Uygun Fiyatlar

 

Yağmur Mobilya: Oturma Grupları, Yataklar ve Modüler Mobilyalar

Yağmur mobilya; ev mobilyası alanında kendisini kanıtlamış ve gelişmeye devam etmektedir. Geniş ürün kataloğu ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Oturma grupları; kanepeler, maxi takımlar, relax oturma grupları, sport line gruplar, köşe grupları ve berjeler oluşturmaktadır. Yağmur Mobilya; kanepelerde 6 adet set ile hizmet vermektedir. Setlerin isimleri; Arena, Gediz, New serena, New silver, Zenith ve Safran. Maxi takımlar; 5 adet maxi takımın isimleri şöyle; Dicle, Feray, Kastilya, Malta, Paris ve Delax. Oturma gruplarında ise gayet şık tasarımlar ve canlı renkler kullanılmış. 13 adet relax oturma grubu bulunmaktadır. Bunlar; Burak, Ege, Gondol, Hilton, Lime, Maldiv, Napoli, New kansas, Nil, Roza, Saray, Tokyo ve Orient. Sport line gruplarından 3 adet bulunmaktadır bunlar; Nevara, Milas ve young. Nevara ve milas grubunda bordo renkler tercih edilmiş ve young grubunda ise süet yeşili kulanılmış. Köşe grupları; firma toplamda 7 adet köşe grubu ile alıcıyı karşılamaktadır. Bunlar; Acrobat, Denver, Lizbon, Miray, Talin, Tokyo ve viola. Berjelerde ise genellikle tek renk tercihi kullanılmış. Kırmızı, bordo, turkuaz renkleri ile kombine edilmiş desenli formlarda bulunmaktadır. Yağmur mobilyada alıcıyı toplam 13 adet berje beklemektedir. Yataklar; Nano serisi yataklar, visco – latex serisi yataklar, tekno serisi yataklar ve herkül serisi yataklar olmak üzere 4 kategoride hizmet sunmaktadır. Nano serisinde 2 adet yatak, clima max ve sweetdream ile, visco – latex serisinde toplam 4 adet yatak; Easy visco relax, Flex pocket, Latex cover, Visco cover ile, tekno serisinde 2 adet yatak; Orgacotto ve Elit visco (pedli), herkül serisinde 3 adet yatak; Deluxe çisem, Damla, Çisem çeşitleri ile hizmet sunmaktadır. Modüler Mobilyalar; yatak odası ve yemek odası takımları ile duvar ünitelerinden meydana gelmektedir. 7 adet yatak odası, 6 adet yemek odası ve bir tane duvar ünitesini görücüye çıkarmıştır. Bütün Yağmur mobilya çeşitlerini ”Yagmur” adlı resmi internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Yağmur Mobilya: Türkiye’deki Satış Noktaları ve Uygun Fiyatlar

Yağmur Mobilya; ülkemizde 81 ilde faliyet göstermektedir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde tüm ilçelerde satış bayileri bulunmaktadır. Yeni evlenen çiftlere özel çeyiz setleri, 3′lü set (yemek odası, yatak odası, oturma grubu gibi), yatak, baza ve başlıklarını bu gibi kampanyalar ile çok uygun fiyatlara ve kredi kartına taksit imkanlarıyla alınabilir. Ayrıca yaza özel kampanyaları ”Yagmur” adlı resmi sitelerinden takip edip eve servis ve ücretsiz kurulum fırsatları ile en yakın Yağmur Mobilya bayilerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

İlgili mağazalar