Watsons hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Watsons
0 / 5
(0 Yorumlar)

Watsons Hakkında

Merkezi Hong Kong’da bulunan Hutchison Whampoa Limited’in üretim ve parekende kuruluşu Watsons, sağlık ve güzellik sektöründe öncü markalardan biridir. Watsons, 1828 yılından itibaren, güzellik ürünlerinden gıdaya elektronikten telekominikasyona kadar tüm sektörlerde, dünya çapında 10.000′den fazla mağazaya sahiptir. 2005 yılında Türk pazarına giren kuruluş, günden güne artan mağazalarıyla, İstanbul, Adana, Ankara, Antakya, Antalya, Aydın, Bodrum, Bursa, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Edremit, Eskişehir, Gaziantep, İskenderun, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Tekirdağ, Tarsus, Trabzon ve Yalova’da hizmet vermektedir.

Sağlık ve Güzellik Ürünleri Bir Arada!

Watsons’da sağlığınız ve keyfiniz için birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Vücudunuzn her bir bölümü için ayrı ayrı özel ürünleri bir araya getiren mağazada, birçok ünlü markanın yanı sıra, Watsons’n kendi adın taşıyan ürünlerini de bulabilirsiniz. Cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım, sağlık ve majyaj ürünlerini tek çatı altında görebilir; ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Watsons mağazalarında, makyajınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürünü birçok marka seçeneği ile bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca, vücudunuzun ve yüzünüzün sağlığı için gerekli olan bakım ürünlerini, nemlendirici ve kremleri için de yine çeşitli markalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Watsons’un kendine ait markasının sizler için özel olarak hazırladığı ürünleri ile de hem daha ekonomik olarak alışverişlerinizi tamamlayabilir hem de kaliteli ve farklı ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Watsons Kampanyaları

Türkiye’nin en işlek alışveriş caddelerinde ve seçkin alışveriş merkezlerinde mağazaları olan Watsons’a ulaşmanız oldukça kolay. Mağazalarda, Türkiye’de satılmakya olan yerel ve uluslararası kişisek bakım ve kozmetik markalarına ulaşabilir; firmanın kendi ürettiği kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yapacağınız hesaplı alışverişlerin de tadını çıkarabilirsiniz. Watsons’da sürekli güncellenen kampanyalar kapsamında da , güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde indirimler yakalayabilir, sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Watsons mağazalarında sizlerin her türlü sorununuza yardımcı olan ve ürünler hakkında bilgi veren güzellik danışmanları sayesinde de ürünlerinizi daha doğru kullanabilir ve makyaj hakkında püf noktaları öğrenebilirsiniz. Konsept mağazalar sayesinde de daha keyifli ve pratik alışverişin tadını çıkarabilir; güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili mağazalar