Turkcell hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Turkcell
0 / 5
(0 Yorumlar)

En Son Turkcell Haberleri

Turkcell Hakkında

Türkiye’de GSM’i temeline alan mobil iletişim, 1994 yılında Turkcell’in kurulmasıyla başladı. Bundan sonra kendini sürekli yenileyen, tüm dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden ve etkin olduğu 9 ülkenin 5′inde pazar lideri olan Turkcell, iletişime dayalı hizmetlerin çeşitliliğinde birçok ilkeye imza atmıştır. Geniş kapsama alanı, kaliteli hizmeti, yurtdışı kullanım yaygınlığı ve kampanyalarıyla Turkcell, en çok tercih edilen GSM şirketidir. Teknolojik gelişmeleri en önce sektöre getiren ve sürekli gelişen dinamik yapısıyla büyüyen şirket, kişiye özel geliştirdiği kampanyaları ile de 7′den 70′e her kesime hitap etmektedir.

Turkcell Kampanyaları

Turkcell’de ihtiyacınız olan her türlü pakeye göre bir kampanya bulmanız mümkün. Çalışan iseniz başka, öğrencisyseniz bir başka, şirlet içi haberleşmeler için başka kampanyalar bulabilir; her türlü uygun fiyatların keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık ya da aylık yapabileceğiniz özel aboneliklerle son marka telefonları ya da internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Kendi dileğinize göre seçebileceğiniz kampanyalar ile, aramalarınızda hediyeler kazanabilir, binlerce ücretsiz kısa mesaj hakkı elde edebilirsiniz. Turkcell’in web sitesinden dilediğiniz özelliklere sahip, sizin için en uygun kampanyayı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz, tarife değişikliklerinizi online olarak da yapabilir, ihtiyaçlarınıza göre beğendiğiniz bir diğer kampanyaya geçebilirsiniz. Cepten internet kampanyaları ile, aylık ya da yıllık olarak internet paketleri alabilir, Vınn 3G, Ipad ve birçok son model cep telefonuna kampanyalar dahilinde sahip olabilirsiniz. Dahil olduğunuz paket kapsamında olan kampanyalar dahilinde, bedava dakikalar, kısa mesajlar ve daha birçok sürpriz avantajlar kazanabilirsiniz. Gençturkcelli iseniz, birçok mağazada, restuarantta ve sinemada size özel indirimlerden yararalanabilirsiniz. Özel bir pakete dahil olmasanız bile, Turkcelli olarak, Ayakkabı Dünyası, Yataş, Trendyol, Arçelik, Kamil Koç, Sun Express gibi birçok yerden yapacağınız satın almalarda indirim oranları kazanabilirsiniz.

‘Turkcell’le Bağlan Hayata!’

Sektörde faaliyet gösterdiği uzun yıllar boyunca reklam kampanyaları ile de gündemde olan Turkcell için birçok ünlü isim de kamera karşısına geçti. Kuşkusuz ki ‘Özgür kız’ ile ünlenen Nil Karaibrahimgil’li reklamlar, bu başarılı kampanyaların öncüsü oldu. Raga Oktay, Kadir Çöpdemir, Haluk Bilginer, Okan Bayülgen gibi ünlülerin yer aldığı reklam kampanyalarının sonuncusu olan Selocanlar ile büyük ilgi gördü.

İlgili mağazalar