Toyzz Shop

Toyzz Shop hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Toyzz Shop
4 / 5
(1 Yorumlar)

Toyzz Shop hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (1)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
kumandalı helikopter var

kumandalı helokepter aldım burdan çalışıyor ve gayet kaliteli. fiyatı da kendi mağazasından bile daha ucuz anlamadım neden haha

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Olumsuz bir yorum bulamadık
 1. kumandalı helikopter var
  yazan: Erdem Salim on day 19.03.2015

  kumandalı helokepter aldım burdan çalışıyor ve gayet kaliteli. fiyatı da kendi mağazasından bile daha ucuz anlamadım neden haha

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Toyzz Shop Hakkında

İlk olarak 1985 yılında, Kadıköy’de kurulan Sunman Oyuncak, birçok ülkeden ithal ettiği oyuncakları Türkiye pazarında, seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başladıktan sonra kısa sürede kalitesi ve güvenilirliğiyle iş hacmini genişletti. 1990′ın sonlarına gelindiğinde, sadece 5 yıl gibi kısa bir sürede, birçok ulusal zincir marketlerin reyonlarında Sunmak Oyuncak’ın ithal ürünleri satılmaktaydı. Bu doğal olarak akıllara kendi mağazalarını açma fikrini getirdi. Deneyimlerini ve kapasitesini kullanarak ilk perakende mağazasını 2001 yılında açan Sunman Oyuncak, bu yeni markasına Toyzz Shop adını verdi. İlk olarak İstanbul’un ünlü alışveriş merkezi Akmerkez AVM’de açılan Toyzz Shop, 9 yıl sonra 22 ilde, 76 mağazaya yayıldı. Bugün 700′ün üzerinde çalışanı ve tamamen Türk sermayesi ile oyuncak sektörünün lideri konumundadır.

Toyzz Shop Yalnızca Bir Oyuncakçı Değil

Toyzz Shop sürekli değişen ve teknolojiyle gelişen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocukların fiziksel ve duygusal gelişimini de göz önünde bulundurarak, kaliteli ve sağlıklı ürünlerin, uygun fiyatlarla müşterisine ulaştırmayı hedeflemektedir. Ancak, Toyzz Shop mağazalarında yalnızca çocuklara yönelik ürünler bulunmamaktadır. “hiç büyümeyen çocuklar” olarak adlandırdığı yetişkin müşterileri için de zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Tabi Toyzzshop.com adındaki online oyuncak mağazasını da unutmamak gerekir! Toyzz Shop Online Mağazası sayesinde müşteriler, evlerinden çıkmadan tüm ürünlere, 7 gün 24 saat alışveriş yapabilirler. Toyzz Shop’un sitesi, ürünleri Kategoriler, Cinsiyet / Yaş ve Karakterler olmak üzere üç ana alan içerisinde bulmanın yanısıra, çok farklı ve yararlı bir hizmeti de içerisinde barındırıyor. Buna „hsa“, yani „hediye seçici aygıt“ adını vermişler. Ne alacağına karar veremeyen müşteriler için sanki bulunmaz bir hazine! hsa’ya tıklandığında kullanıcıdan adım adım bazı bilgilerin girilmesini istiyor; örneğin cinsiyet, yaş, hobiler, sevdiği oyuncaklar vb… Daha sonra bilgisayar girilen kriterlere dayanarak, sitede saatlerce araştırma yapıp, onbinlerce ürün içerisinden bulunabilecek ürünleri daha az sayıda ve daha müşteri odaklı olarak kullanıcıya sunuyor. Böylece onbinlerce ürün içerisinde kaybolmak yerine, almayı istediğiniz veya karar veremediğiniz ürünler az sayıda ve istenildiği şekilde karşınıza getiriliyor. Aldığınız ürünleri site içerisindeki Kargom Nerede ve Son Siparişim Ne Durumda sistemlerinden takip etmeniz de oldukça kolay.

Toyzz Shop Mağazaları Tüm Ülkede

Toyzz Shop bugün toplam 76 mağazasıyla, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Hatay, İçel, Kayseri, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Tekirday ve Trabzon’da, Toyzzshop.com ile de Türkiye’nin geri kalanına eğlence ve mutluluk taşımaktadır.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar