Toms hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Toms
0 / 5
(1 Yorumlar)

Toms hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
TOMS

bence çok güzel bi sosyal sorumluluk projesi çok iyi düşünülmüş imkanı olanın bu ayakkabılardan almasını öneriyorum.

Tüm yorumları oku
 1. 2 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (67%)
  TOMS
  yazan: yasemin on day 19.03.2015

  bence çok güzel bi sosyal sorumluluk projesi çok iyi düşünülmüş imkanı olanın bu ayakkabılardan almasını öneriyorum.

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Toms Hakkında

Asıl amacı sosyal bir projeye hizmet etmek olan Toms ayakkabılar, “Shoes for Tomorrow” sloganıyla yol çıkmıştır. Bu espadrillerin en büyük özelliği ve sosyal sorumluluğa katkısı, aldığınız her bir Toms marka ayakkabı ile Afrikalı çocuklara bağış yapıyor oluşunuz. Böylece aldığınız ayakkabıların aynısından bir tane de yoksul çocuklara gönderiliyor. Arjantin köylülerinin giydiği alpargata isimli ayakkabılardan ilham alınarak hazırlanan bu ayakkabılar, tasarlandığı günden beri 10.000Arjantinli ve 50.000 Güney Afrikalı çocuğa dağıtılmış. Dünyanın heryerindeki yoksul çocuklara ulaşmayı hedefleyen projesi ile Tomslar, hem ünlü isimlerden hem de moda dünyasından büyük ilgi gördü.

Hafif Ayakkabı:Toms

Toms ayakkabılar, sosyal sorumululuk projesi olarak elde ettiği başarının yanı sıra, rahatlıkları ve tarzlarıyla da moda dünyasında adından söz ettiren bir obje haline geldi. Espadril olara kanvastan üretilen bu ayakkabıların ayağınızda olduğunu hissetmiyorsunzu bile. Böylece Toms’lar, özellikle bahar ve yaz aylarında, ayaklarınızdan çıkarmayacağınız ve dilediğiniz her türlü kıyafetle kombinleyecebileceğiniz bir parçaya dönüşüyorlar. Ayağı sıkmayan yapısı ve ayağın nefes almasına izin veren kumaşı ile bu espadriller sıcak havaların vazgeçilmez bir modası oldu. Günlük ve rahat ayakkabı klasmanında, tarz modası ve sosyal sorumluluğu yansıtan misyonu ile Tomslar, bu tarzı benimseyenler ve biraz bağış yapmak isteyenler bir numaralı tercihi. Kristen Stewart, Liv Tyler, Keira Knightley, Bono, Brad Pitt, Scarlett Johansson, Blake Lively, Ellen Pompeo, Hillary Duff gibi ünlü isimlerin de ayaklarını süsleyen Tomslar, Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen rahat ayakkabı markalarından biri.

Toms Alışveriş

Giyiminde rahatlığa öncelik verenlerin ilk durağı olan Toms ayakkabılar, hafifliği ve birbirinden farklı tonlardaki renkleri ile de yaz aylarında sokakları süslüyor. Bir sosyal sorumululuk projesi olarak başlayan ancak zamanla bir ayakkabı modasına dönüşen bu espadrilleri online mağazaların yanı sıra Vakkorama, V2K ve Beymen Blander mağazalarında da bulabilirsiniz. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için rengarenk üretilen Tomslar, rahatlığı ile de sıkça tercih edilen ayakkabılardan. Toms ayakkabılardan alarak hem kendinizi mutlu edebilir hem de Afrikalı bir çocuğa bir ayakkabı bağışında bulunabilirsiniz.

İlgili mağazalar