The Body Shop hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

The Body Shop
0 / 5
(0 Yorumlar)

The Body Shop Hakkında

The Body Shop, İtalyan Yahudisi göçmen bir ailenin kızı olarak İngiltere Littlehampton’da 1942 yılında doğan Anita Roddick tarafından kuruldu. Film artisti olmak isterken ailesinin kafesinde çalışarak çalışma hayatına giren Anita Roddick, daha sonra ingilzce ve tarih okuduğu üniversitede kocası Gordon ile tanışarak evlendi. Kocası, at ile Brezilya’dan New York’a gitme hayalini gerçekleştirmek üzere gidince,Anita iki çocuğuna bakabilmek için bankadan 12 pound kredi alarak, İngiltere’nin sahil kasabası Brighton’da The Body Shop‘un ilk mağazasını açtı. Aynı zamanda bir doğa sever olan Anita Roddick, tamamen yeşile boyalı ve el yapımı 25 çeşit ürünün olduğu bu ilk mağazasından sonra yıllar içinde şirketini büyüterek günümüzde dünyanın en zengin kadınlarından biri oldu. Dünyanın birçok yerinde binlerce mağazası bulunan The Body Shop, ‘Yeşil Kraliçe’ olarak da anılan Annita Roddick’in aktivist vizyonu ile, güzellik ve bakım sektöründe bambaşka bir yer edinerek rakiplerinden sıyrılmayı başardı.

THE BODY SHOP ÜRÜNLERİ

The Body Shop, global bir marka olarak, dünya trendlerini sürekli takip eden bir marka. Body Shop, dünya modasının renklerini makyaj ürünlerinde kullanarak, dış görünümünüzü uyum içinde tamamlayan makyajlar yapmanızı sağlıyor. The Body Shop’un kişisel bakım ürünleri de sürekli yenilenerek ihtiyaçlarınıza cevap vermek için yeni förmüllerle karşınıza çıkıyor. The Body Shop, özellikle çeşitli meyvelerden derlenmiş aromatik kokulu kremleri ve duş jelleri ile dikkat çekiyor. The Body Shop‘ta, güzellik ve bakım adına her türlü ürünü bulmanız mümkün. The Body Shop’ta kadınlar için cilt bakım ürünlerinden makyaja, aromaterapiden spa ürünlerine, saç bakımından parfüme kadar kadınlar için birçok kişisel bakım ve güzellik ürününü bir arada bulabilirsiniz. The Body Shop erkekleri de unutmuyor ve bakım ürünleri ve parfüm seçenekleri ile onlara da birçok ürün sunuyor. Body Shop, sürekli güncellediği kampanyaları ve özenle hazırladığı hediye paketleri ile de sürekli uğranması gereken mağazaların başında geliyor.

THE BODY SHOP TÜRKİYE

Orijinal ve etik bir güzellik markası olan The Body Shop, kurulduğu günden itibaren doğadan esinlenerek ürettiği bütün ürünlerinde en kaliteli bileşenleri kullanmaya özen göstermektedir. Body Shop’un Türkiye’de Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, Adana, İzmir ve Kayseri’de mağazaları bulunuyor. Henüz Türkiye’de online alışveriş sitesi olmayan Body Shop, yoğun talep üzerine online shop için adımlarını hızlandıracağını duyurdu.

İlgili mağazalar