Teknolojix hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Teknolojix
0 / 5
(0 Yorumlar)

Teknolojix Hakkında

Yaygınlaşan internet kullanımıyla hayatımızın vazgeçilmez parçalarından olan online alışveriş mağazaları, birçok ürünün uygun rakamlara satışını yapmaktadır. Günümüzde, A’dan Z’ye birçok ürünü uygun rakamlara ve uzun taksit imkanlarıyla sanal alışveriş merkezlerinden almak olasıdır. Özellikle sürekli yeni modelleri çıkan, belirli bir fiyat aralığında olan bilgisayar ürünleriyle, elektronik donanımlı cihazların kaliteli ve güvenilir sanal mağazalardan alınması yerinde olacaktır.

Teknolojix Teknoloji Ürünleri, Kampanya Aralıkları ve Fırsatları

Teknolojix, yurdumuzun birçok yerinde şubesi olan, tanınmış bir elektronik mağazasıdır. Yaygınlaşan internet kullanımıyla firma, online mağazasıyla da tüketicilere hizmet vermeye başlamıştır. Online mağazada birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Ürün kategorileri, iletişim ürünleri, ev elektroniği, notebook, bilgisayar ürünleri ve çeşitli bilgisayar parçaları, bilgisayar çevre birimleri, beyaz eşyalar, fotoğraf ve video ürünleri, network, yazıcı, tarayıcı ve fotokopi cihazları, kesintisiz güç kaynakları, yazılım cihazları, tüketim malzemeleri, güvenlik ürünleri, ofis, kırtasiye ürünleri, ısıtma ve soğutma cihazları, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, oyun ve eğlence üniteleri olarak kategorilenmiştir. Birçok ürünün satıldığı online mağaza, uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Firma, uygun rakamlı satışlarıyla birlikte çeşitli indirimler ve kampanyalarla tüketicilere hizmet vermektedir. Bu anlamda, indirimli, kampanyalı ürünler ayrıntılı şekilde internet sitesinin ana sayfasında yer almaktadır. Yaz günlerine giriş yaptığımız şu günlerde, firma hazırladığı yaz kampanyasıyla dikkat çekmektedir. Yaz ayları boyunca sürecek bu kampanyada, notebooklar yüzde 20 indirimli, klimalara ve soğutma cihazları yüzde 25 indiirmli, fotoğraf makineleri yüzde 20, cep telefonları yüzde 20, beyaz eşyalar yüzde 25 ve televizyon ürünleri ise yüzde 25 indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Bu uygun rakamlardan yararlanarak yaz tatili için hazırlık yaparak ürün almak veya düğün alışverişi yapmak mümkündür.

teknolojix-indirimli-fiyatlar

Teknolojix Şirket Bilgileri ve Ödeme Bilgileri

Teknolojix, çeşitli şubeleri bulunan ve güvenli, kaliteli alışveriş sağlayan bir firmadır. Firmanın msn bağlantısıyla veya telefon hattıyla ulaşılabilecek destek ve hizmet hatları bulunmaktadır. Bu iletişim yollarıyla her konuda firmadan bilgi almak ve şikayetleri sunmak imkanı bulunmaktadır. Online mağazadan alınan ürün alışverişinde uygun ödeme imkanları sağlanmaktadır. Ödemeleri havale yoluyla veya kredi kartıyla yapılabilir. Kredi kartlarına uygun ve uzun vadeli taksit imkanları sunulmaktadır. Firma, sipariş alınan ürünleri hemen, vakit geçirmeden kargoya vermektedir. Firmanın satışta bulunan ürünleri, faturalı, garantili ve el değmeden yeni olarak kargolanmış ürünlerdir. Yaz boyunca, firmanın sunduğu özel alışveriş seçeneklerinden yararlanarak, ihtiyacımız olan elektronik ürünleri, faturalı ve garantili olarak alabiliriz. Bu anlamda güvenle alışveriş yapabileceğimiz, seçkin bir mağaza olan Teknolojix, herhangi bir sorunda rahatça ulaşacağımız bir firmadır. Elektronik veya bilgisayar ürünleri her zaman hayatımızda olan ve hemen hemen hergün kullandığımız ürünlerdir. Bu ürünler uzun kullanım amaçlı ve yüksek fiyat aralığındadır. Bu nedenle en kaliteli ve garantili ürünleri almak ve bütçeyi sarsmadan en uygun rakamlı olanları seçmek için Teknolojix ürünlerine göz atmakta fayda bulunmaktadır.

İlgili mağazalar