Tekin Acar Kozmetik hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Tekin Acar Kozm...
0 / 5
(1 Yorumlar)

Tekin Acar Kozmetik hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
solo loewe

solo loewe parfüm aldım ama hiç memun kalmadım parfüm hiç kokmuyor neden acaba tenle ilgilim acam yok parfümlemi ilgi ben bu parfüm geri iayde ede bilirim

Tüm yorumları oku
 1. solo loewe
  yazan: aydın on day 19.03.2015

  solo loewe parfüm aldım ama hiç memun kalmadım parfüm hiç kokmuyor neden acaba tenle ilgilim acam yok parfümlemi ilgi ben bu parfüm geri iayde ede bilirim

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Tekin Acar Kozmetik Hakkında

Parfüm deyince Türkiye’de ilk akla gelen kozmetik firmalarından biri Sevil Parfümeri ile birlikte Tekin Acar Kozmetiktir. Sevil Parfümeri ile pazarı yönlendiren bir firma olarak bilinen Tekin Acar, sunduğu parfüm çeşitleri ve parfüm fiyatları ile oldukça dikkat çeken kozmetik firmalarından biridir. Zaman zaman şehir fırsatı sitelerinden bu firmaya yönelik fırsatlar, indirimler ve kampanyalar yayınlanmakta. Böyle bir fırsat olup olmadığını kontrol etmek için birçok şehir fırsatı sitesinin ve özel alışveriş kulüplerinin kampanyalarını tek çatı altında toplayarak kullanıcıya sunan İndirimlr’e bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu arada Tekin Acar’ın kendine ait online alışveriş sitesi de bulunmakta. Firmanın kendi online alışveriş sitesine göz atmak ve alışveriş yapmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Tekin Acar Kozmetik   tekin acar kozmetik magazalarindan bir resim

İndirimli Parfüm Fiyatları

Firmaya ait olan mağazalarda satışa sunulmuş olan parfümlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmanın kendi resmi web sitesini ziyaret edebilir, hatta web sitesi aracılığıyla firmanın Facebook sayfasını beğenerek güncel parfüm fiyatlarından ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Parfüm fiyatlarını online olarak karşılaştırma imkanına da sahipsiniz. Ayrıca sadece parfüm fiyatlarıyla ilgili değil, aynı zamanda diğer kozmetik ürünleriyle ilgili fiyat ve kampanya bilgilerine de ulaşmanız mümkün. Mesela bu yazının yazıldığı tarih itibariyle güneş ürünlerine özel, “güneş teninize dokunsun” sloganı ile desteklenen %30′luk bir kampanya var.

Online Alışveriş Seçenekleri

Onur Çarşısı’nda oldukça küçük bir dükkanda başladığı kozmetik serüvenini 31 yıl içinde bu seviyelere getirmeyi başaran firma, bir çok alışveriş merkezine yayılmış olan mağazalarıyla birlikte bugün Sevil Parfümeri ile birlikte Türkiye’nin kozmetik devlerinden biri haline gelmeyi başardı. Ayrıca firma 2010 yılında yapılan biraraştırmaya göre alışveriş merkezi müşterilerinin en çok tercih ettiği kozmetik markası olmayı başardı. Bu arada Tekin Acar Kozmetik’in kendine ait online alışveriş sitesi de bulunmakta. Firmanın kendi online alışveriş sitesine göz atmak ve alışveriş yapmak için de buraya tıklayabilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sitede parfüm ve diğer kozmetik ürünleriyle ilgili fiyat bilgileri elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda bu ürünlerden dilediğiniz gibi ve kadar satın alabilirsiniz. Yaz dönemi 2011′e özel kampanyaları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İlgili mağazalar