Tekbir Giyim Online hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Tekbir Giyim On...
0 / 5
(2 Yorumlar)

Tekbir Giyim Online hakkında en son yorumlar

2 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
tekbir

alış

Tüm yorumları oku
 1. tekbir
  yazan: fatma on day 19.03.2015

  elbiseler

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Tekbir Giyim Online Hakkında

Tekbir Giyim Online

Tekbir Giyim, 1982 yılında üretim yapmaya başlamıştır. Ancak şirket olarak ilk 1990 yılında kurulmuş ve Tekbir Giyim Anonim Şirketi adını almıştır. Firma, dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atarak, ilk defa bir ”Tesettür Defilesi” düzenlemiştir. Firma, dünyanın bir çok yerine ihracat yapmaktadır ve tesettürü tüm dünyaya tanıtmaktadır.

Tekbir Giyim Online Mağaza Ürün Grupları

Tekbir Giyim Online mağazasında firmanın ürettiği eşarpların alışverişini yapabilirsiniz. Ürün grupları bölümünde; büyük boy eşarp 100×100, eşarp – şal – etol, renkler ve şampuan yer almaktadır. Ayrıca kategorilerden yeni ürünler başlığı altında firmanın ürettiği yepyeni ürünleri ilk siz görüntüleyebilir ve üyesi olduğunuz takdirde alışverişini ilk siz yapabilirsiniz. İndirimli ürünler kategorisinde ise indirimli olan ürünleri görüntüleyerek daha ekonomik olan ürünleri satın alabilirsiniz. Dünyanın en kaliteli ipek eşarplarının üretimini yapan firmadan gönül rahatlığı ile güven içerisinde alışveriş yapabilirsiniz ve yıllarca eskimeyecek olan eşarplarınızı ömür boyu kullanabilirsiniz.

Tekbir Giyim Online Mağaza Üyelik – Ödeme Yöntemleri – Kargo

Tekbir Giyim Online mağazada yapacağınız alışverişleri kredi kartınız ile, banka havale yöntemi ile veya EFT yöntemi ile ödemeniz mümkündür. Her türlü kredi kartı ile alışveriş mümkündür ancak ödeme tek çekim halinde gerçekleştirilmektedir. Akbank kredi kartına ise taksit imkanı sunulmaktadır. Verilen siparişlerin sonradan iptali ya da siparişi verilen ürünün stokta bulunmayışı sebepleri ile iptal edilecek olan alışverişin bedeli kredi kartlarına geri ödenmesi 3 gün içerisinde yapılır. Bu yüzden de kredi kartı bilgilerinin online ödeme esnasında doğru bir biçimde doldurulması önem arzetmektedir. Ayrıca üye olumu sırasında adres bilgilerinin de doğru bir şekilde doldurulması çok önemlidir. Çünkü adres bilgilerindeki herhangi bir yanlışlıktan dolayı, ödeme bilgileri her ne kadar doğru olarak doldurulmuş olsa da kargo doğru adrese ulaştırılamayacaktır. Aynı gün içerisinde kargoya verilmeye çalışan ürünlerin teslimat süresi 3 gündür. Siteye üye olmak ücretsizdir.


Tekbir Avantaj Card

Firmanın kendi kartı olan Tekbir Avantaj Card’ı kullandığınız takdirde alışverişlerinizde %2 para puan kazanacaksınız. Tekbir giyim online mağazasına gitmek için yukarıdaki logoya ya da buraya tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

İlgili mağazalar